Şimdi Ara

IPS Glow mu ışık sızması mı bu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iade edeyim mi IPS Samsung. Ortalarda yok fotoğrafta öyle çıkmış

IPS Glow mu ışık sızması mı bu?

• Evet glow glow
  • Monitör yarılmış...

• IPS glow. Arkalarda az da olsa bir ışık aç, tamamen karanlıkta kullanma.
  • bende oluyor ama monitör eski. ne zararı var bu durumun

• Yirikalische kullanıcısına yanıt

İade edeyim demi? Ya bir de düşük parlaklıkta iyi performans vermiyor. Benim aradığım düşük parlaklıkta göz ağrıtmayan bi monitör ama bulamıyorum bir sürü denedim. Parlaklığı azaltınca performansları düşüyor. Telefon , tv veya eski monitörlerde bi sorunum yok hiç.

• Ips monitörlerde normal zaten bu benim de neredeyse böyle ben hiç rahatsız olmuyorum ama siz bilirsiniz tabi.

• IPS monitörlerin yapısı öyle hocam, eğer beğenmediysen yerine VA panelli monitör olabilir fakat simsiyah ekran bekleme hiçbirinde.

• Brotha B kullanıcısına yanıt

Ekran kartı ayarlarından daha da düşük parlaklığa geliyor ama o zaman gözü ağrıtıyor, ağrıtmayan modeli de bulamıyorum, Samsung SyncMaster SA350 gibi olan yok. TN panel birkaç tane denedim de kötüydü. TV alacam heralde.

• çok monitör denedim aralarında en iyisi bu ama bu da tam aradığım değil, az ağrıtıyor gözü. TV, telefon veya eski monitörler gibi bir şey istiyorum onlar ağrıtmıyor saatlerce kullansam da.

• Öncelikle kamera ile çekince görüntüler abartılı çıkıyor.

IPS ışık sızması dediğimiz olay sadece siyah ekranda iken çerçevelerin yanlarında sarımsı bir ışık parıltısı var.

Sadece karanlık bir odada görürsünüz oda siyah ekranda sadece.

Eğer takıntı olmuyorsa size bir zararı yok.

• Falsoluserttop F kullanıcısına yanıt

Hocam zaten eğer ekranın çok iyi olmasını istiyorsan iki seçenek var ya TV almak ya da Apple ürünlerine geçmek.

TV düşünürsen mantıklı ama ekran kartı gerçekten sağlam olmalı, ekran kartına o kadar para vermek yerine MacBook M1'de alınabilir.

• oled dışında gerçek siyah beklemeyin.

• Brotha B kullanıcısına yanıt

Ekran kartı derken?

• por favor kullanıcısına yanıt

Hocam telefon, TV veya eski monitörlerde bir problem yok ve OLED değiller, OLED daha yeni bir şey sanırım

• Isik sizmasi gibi geldi bana hocam. Sanki biraz fazla, iade surecinde aldigin urunun fiyati yukselmez dersen yenile bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.