Şimdi Ara

Sağlık Oyun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar belki yeri değil ama benim bi sorunum var ben bazı oyunları oynarken mesela cod5 far cry tarzı oyunları oynarken miğdem bulanmaya başlıyo başım agrıyo çok sağa sola dönüyo ya ondanmı diyorum bazen de çok zevkle oynarsam kısa zamanda olmuyo ama çok oynarsam ufaktan gene başlıyo benim gibi olan arkadaşlar varmı acaba teşekürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vlknmkdn -- 17 Şubat 2009; 13:10:51 >

• Bu olay bende de var malesef.

Örneğin; Half-Life 2'yi ne zaman oynasam bi süre sonra midem bulanıyor + baş ağrısı yapıyor.

Dön babam dön paso ya...

COD4'de bile aynı olay var...

2 saat zor dayanıyorum bu tarz oyunlara...
  • benimde gözler kıp kırmızı oluyo,oyunu kapattığımda ağrımaya başlıyo gözler ordan başa vuruyo ağrı.hani çene bazen tık tık atmaya başlar ya bazen,aynen onun gibi gözümün altındaki kirpiklerin olduğu yer tık tık atmaya başlıyo.garip bi olay ya,gidiciyiz biz sölim
  • Evet işte benim problemim FPS oyunları bana haram oluyor oynadığıma bin pişman oluyorum, en iyi tps oyunlar hiç bir sıkıntı yok...bazen bu tür baş ağrısı yapan oyunları oynarken yanımda su bulunduruyorum
  • benimde cok kitlenince gozlerde kurumu oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: #FireLord#

Evet işte benim problemim FPS oyunları bana haram oluyor oynadığıma bin pişman oluyorum, en iyi tps oyunlar hiç bir sıkıntı yok...bazen bu tür baş ağrısı yapan oyunları oynarken yanımda su bulunduruyorum

Su seni kesiyorsa iyi yine.

Ben direk uyuyorum. Bi gece oyundan sonra mideyi boşalttığımı bilirim. Of çok feciydi ya. Kendime zor geldim.

• Gears of war 2 oynarken bi ara ölüyordum o zaman nasıl su içtiğimi bi ben bilirim fps oyunlar 30 dk sonra fatality yapıyolar resmen bana
  • saatlerce kalkmazsanız başından olacağı o tabi :) biraz daha az oynamayı deneyin , saglıgınızdan olmayın derim ben
  • Bende birtek oyunda baş ağrısı oluyor oda assasins creed
  • göz tansiyonu diye bi şey vardı galiba yanılmıyosam acaba sorun ondan olabilirmi
  • Ben oynarken uyuyakalıyorum ya kendimi zorlayamıyorum bi türlü bazen gece gelince oynayım lan sabaha kadar diyorum bi bakıyorum saat 3 te elimde gamepadle uyuyakalmışım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jokerguy

Ben oynarken uyuyakalıyorum ya kendimi zorlayamıyorum bi türlü bazen gece gelince oynayım lan sabaha kadar diyorum bi bakıyorum saat 3 te elimde gamepadle uyuyakalmışım

Aman xbox ile uyuya kalırsın bi uyaırsın ki 3k
  • Tabi uyuyakalınca sabaha kadar uyumuyorum canım öyle koltukta..uyanıyorum bi ara makineyi kapatıp yataa geçiyorum ..ama gerçekten fazla oyun oynamak daha doğrusu uzun süre ekrana bakmak insanı mahvediyo..mide bulantısı baş ağrısı baş dönmesi göz atması kulak akması falan ... gerçi ben alıştım senelerdir böyle yapıyorum işim de internet cafede zaten 7 24 ekrana bakıyoz bana komuyo gari
  • Benim gözlerde problem oluyor.Bazen bakamıyorum tv'ye..Ama şöyle bir çözüm buldum..Başımı hafifçe yukarı kaldırıyorum kirpikleri hafif kırpıştırıyorum ..10 dakika bu şekilde kaldıktan sonra sorun kalmıyor aynen devam.Yalnız her bir saate bir bunu tekrar etmek zorundayım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: vlknmkdn

Selam arkadaşlar belki yeri değil ama benim bi sorunum var ben bazı oyunları oynarken mesela cod5 far cry tarzı oyunları oynarken miğdem bulanmaya başlıyo başım agrıyo çok sağa sola dönüyo ya ondanmı diyorum bazen de çok zevkle oynarsam kısa zamanda olmuyo ama çok oynarsam ufaktan gene başlıyo benim gibi olan arkadaşlar varmı acaba teşekürler...

bende yanlızım sanıyordum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zucchero -- 17 Şubat 2009; 15:56:36 >
  • Guitar hero'da eğer Expert oynuyorsam o zaman biraz gözlerim ağırabilir ama çok fazla değil (:

Alışkın olduğum için pek rahatsızlanmıyorum oyunlarda :)
  • Alışkanlıkla alakası da bazen olmuyor yıllardır oyun oynarım, ben daha çok insanın bünyesi ile alakalı olduğunu düşünüyorum mesela gta 4 ü geçen 5 saat kapatmadan oynadım ama bi fps oyununu 30 dk oynayamıyorum oyunların kamera açıları faln çok önemli DMC serilerini 24 saat kapatmadan oynayabilirken bazı oyunlar adamı bitiriyor
  • arkadaşlar bulantı, kusma, ağrı, görme bulanıklığı gibi belirtiler varsa ve uzun süre oyun oynarken başınıza geliyorsa üzgünüm ama göz tansiyonunuz var.aynı belirtileri yaşıyordum doktora gidince anlaşıldı.bence vakit kaybetmeden doktora başvurun
  • Alışkanlıkla alakası bence de yok. 22 yılı aşkın süredir oyun oynarım (c-64 ile başladım) ama Fps oyunlarda genelde şiddetli baş ağrısı ve mide bulantısı çekiyorum. Tps ve stratejide ise sorun yok.
  • O olay bende sadece gametag ımda düşüş olduğunda oluyor.. 15000 üzeri gametag 9000 e düştüğünde bunları yaşamıştım.. Ama normal oyunda sorun yok 4 saat non stop devam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAVIAR -- 17 Şubat 2009; 16:32:05 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.