Şimdi Ara

Sagemcom Digiturk Plus IQ (105. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
2.804
Cevap
31
Favori
240.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Menü'deki DVDigi altında filmler yer alıyor. Detayına girince de İzle yerine Kirala yazıyor. En yukarıda da filmi izlemek için internet bağlantısına gerek olmadığını, sabit diskte olduğunu belirtiyor.

Sormak istediğim internet bağlantısı olduğunda buradaki filmleri bana sormadan indirip, kiralarsam mı izletiyor? (Kiralarsam indirmeli, mantık ters geldi bana) İzlemeyeceğim filmleri indirip hem internet kotamı kullansın istemem hem de sabit diskte yer kaplamasını. Eğer bu şekildeyse bana sormadan indirmesini engellemenin bir yolu var mı? (Neti kesmeden, yani ayarlardan ya da MT'yi arayarak) Olmuyorsa; madem sabit diskimde, satın almadan izlemenin yolu var mı?
  • sceptic S kullanıcısına yanıt
    Sabit diskte yer alan filmler uydu üzerinden iniyor. İnterneti kullanmıyor yani o konuda rahat olabilirsin. Tek sıkıntı sabit diskte yer kaplaması o da olsun artık:) Sabit diskteki filmlerin ücreti de 3 TL yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirmen için teşekkür ederim. Engellenebilse ya da izlemek istediğim filmi indirse daha iyi olurmuş bence. Belki ileride önce talep sonra indirme şeklinde yaparlar yeni versiyonlarda.
  • Ben hala favori listesl oluşturulabilen en eski digi kutularından birini kullanıyorum.Bu cihazda favori listesi var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

Sabit diskte yer alan filmler uydu üzerinden iniyor. İnterneti kullanmıyor yani o konuda rahat olabilirsin. Tek sıkıntı sabit diskte yer kaplaması o da olsun artık:) Sabit diskteki filmlerin ücreti de 3 TL yanlış hatırlamıyorsam.

Direk izleyen diyor benimkinden açtım bide izlemedim 3tl kesmisler midir şimdi ?

• ysertac kullanıcısına yanıt
    Yok kesmemişlerdir. Kirala yazanlar ücretli.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

Yok kesmemişlerdir. Kirala yazanlar ücretli.

Teşekkürler cevap için. O zaman surekli ordan filmleri bedava izlerim ?

• Bendeki cihazin lan girisinde problem olustu heralde 1 haftadir gariplik var.

• internet uzerinden dizi izlerken belırlı surelerde takılmalar oluyor bır kac farklı kanaldakı degısık dızılerde kontrol ettım takılıyor bır kac sanıyee hatta bazen uzuyor takılmalar oluyor yenı takıldı kutu 2 yıldır humax 9304 de ızlıyordum hıc bır sıkıntı yok
    ınternet hızım 25 mb onla ılgılı bır sorun olacagını dusunmuyorum
    bu sorunu yasayan arkdaslarımız var mı var ıse nasıl duzeltılır
  • HD olarak abonelik almak istersek hangi kutuyu istiyelim en sorunsuzu ve hızlısı hangisi ? benim kendi HD receiverim var modulu taksam calısmaz dimi :(
  • teacher47 kullanıcısına yanıt
    sen sana verilen cvpları pek sallamıyorsun ama ıkı konuyada yazmıssın cvplayım
    modul kullnamazsın cıhaz verıyor dıgıturk
    kayıt ozellıklı kutu alırsan sagemcom 6101 ıq plus kutu en ıyısı
    hd kutu alırsın humax 9505 en sonuncusu onu ıste ben 2 yıl 9504 kullandım cok memnundum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 15 Ekim 2015; 14:03:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senolbayar

sen sana verilen cvpları pek sallamıyorsun ama ıkı konuyada yazmıssın cvplayım
    modul kullnamazsın cıhaz verıyor dıgıturk
    kayıt ozellıklı kutu alırsan sagemcom 6101 ıq plus kutu en ıyısı
    hd kutu alırsın humax 9505 en sonuncusu onu ıste ben 2 yıl 9504 kullandım cok memnundum

Seninkini salliycam
    Normal hd mi alayip yoksa iq plus mu en ideali hangisi buna gerek yok dediginiz bisey varmi yoksa kesinlikle bu olsun dediginiz ?

• teacher47 kullanıcısına yanıt
    kendı adıma soleyım ben 15 gundur ıq plus kutu aldım goruntu kalıtesı olarak o kdar buyuk fark gormedım ayrıyeten eskı kutumda eskı dızilerı hıc takılmadan ızlerken bu yenı kutuda dızılerde takılmalar oluyor kayıt ozellıgını bır kere kullandım
    eger kayıt ozelııgı ıse yaramıyor dıyorsan dırek humax 9505 kutuyu al
    ben ıq plus kutuda takılma sorununa care bulamazsam eskı kutuma gececem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 15 Ekim 2015; 14:16:44 >
  • quote:

kendı adıma soleyım ben 15 gundur ıq plus kutu aldım goruntu kalıtesı olarak o kdar buyuk fark gormedım ayrıyeten eskı kutumda eskı dızilerı hıc takılmadan ızlerken bu yenı kutuda dızılerde takılmalar oluyor kayıt ozellıgını bır kere kullandım

Yemisim kayit ozelligini tesekur ederim cvp icin

• quote:

Cihazda sıkıntı vardır. Bu kadar insan yaşamıyor da siz yaşıyorsanız bu sıkıntıyı.

• quote:

Orijinalden alıntı: batu25

quote:

Cihazda sıkıntı vardır. Bu kadar insan yaşamıyor da siz yaşıyorsanız bu sıkıntıyı.

ben kutuyu kotulemedım ben kendı adıma dıye belırttım msjı yazarken benım kutumda olabılır sıkıntı evet bunu arastırmak ıcın hatta bır usttekı msjımda sordum konuya bole bır sorunu yasayan var mı ? dıye
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: batu25

quote:

ben kutuyu kotulemedım ben kendı adıma dıye belırttım msjı yazarken benım kutumda olabılır sıkıntı evet bunu arastırmak ıcın hatta bır usttekı msjımda sordum konuya bole bır sorunu yasayan var mı ? dıye

Ben de kötülüyorsunuz demedim, kimsede sorun yokken sizde varsa cihazınızda sıkıntı olabileceğini belirttim.

• Bu cihazın üst modeli neden çıkmadı acaba
  • Şu sagemcom kutuda kumanda da kanal değiştirme veya yukarı-aşağı tuşuna basılı tutunca kanalların hızlı olarak değişmemesi çok can sıkıcı. Önceki kutuda böyle bir problem yoktu. Bunun için bir güncelleme yapmayı düşünmüyorlar mı acaba. Sizde de var mı bu sorun?
  • Merhabalar, yaklaşık 4 yıldır Altech Auc yazan plus kutu kullanıyoruz. Artık kendi kendine kapanması donması ağırlığı bezdirdi. IQ olmayan kayıt hafızası yüksek Plus kutu tavsiyesi eder misiniz? Ona göre servisten değişim talep edeceğim.

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.