Şimdi Ara

s750 sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

uzun süredir satmayı düşünüyordum ama kısmet değilmiş sanırım, 2-3 hafta önce elektrik kesintilerinden oldu sanırım.

bilgisayarda audigy 4 pro ile s750 kullanıyorum. ek olarak ps3 ve xbox360 optik olarak bağlı.
    sorunum şu;

bu elektrik dalgalanmalarından sonra müzik dinlediğim zaman cızırtılı yada parazitli olarak ses çıktığı için sorun yaşıyorum ancak sub'a takılan kontrol paneline kulaklık takdığımda seslerde herhangi bir sorun olmuyor. bazen kendi kendine ses düzeliyor ancak elektrik kesintisi gibi durumlarda tekrar ses bozuluyor. Creative'in kendi yetkili servisine mi götüreyim yoksa bildiğiniz bi sorunmudur bu ?

teşekkürler.

• cızırtı her uydudan mı geliyor
    yoksa sadece belirli uydulardan mı
    sisteme yakın telsiz telefon, modem vb. kablosuz çalışan cihazlar etkileyebilir
  • hepsinden geliyor, on/off yapınca ses gidiyor, bilgisayardan medya çalmaya başladığımda tekrar devam ediyor.
    evdeki elektrik tesisatıda değişti 2 ay önce, mutfak ile birlikte aynı sigortada kullanıldığı içinde olabilir mi ?
    sadece s750'in elektriğini farklı bir sigortaya bağladım ama pek işe yarar sonuç vermemişti.
  • ps3 veya xbox360 bağlı olduğunda cızırtı var mı
    eğer sadece pc de cızırtı varsa belki kabloda veya giriş yerlerinde sorun olabilir
  • optik girişleri kaldırıp da denedim şimdi ama işe yaramadı.
  • öyle sormadım aslında
    mesela ps3 ten bir şarkı veya film izlediğinde cızırtı var mı
    sadece bilgisayar kullanınca mı yapıyor
  • evet aynı sorun var, oyun oynayınca yada media center ile film izleyince ses sorunu var.
  • bilinen bir sorun bile olsa rahatsız edici
    servise götürmekte fayda var elbette
  • teşekkürler.
    driver yada win7'den kaynaklandığını düşünmeye başladım ama test edecek farklı bir pc arıyorum şimdide.
  • cihazda muhtemelen bir sorun olusmus amfi katinda garantisi varsa verin degistirsinler
  • 2005'de almıştım 5. yılda bu sorun oldu... masraf ne kadar çıkar bilmiyorum ama servise götürmek için yağmurun bitmesini bekliyorum :)
  • İnş hemen hallolurda yazık olmaz güzelim sisteme
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.