Şimdi Ara

S4 MİNİ TÜM YAZILIM ROM-ROOT İŞLEMLERİ( İLK SAYFAYI OKUYUN) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
12
Favori
68.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    @gelecek3535hocam şimdi ben cm10,2den moke roma geçeceğim cwmde neler yapacağım romu yuklemeden önce kafam karıştı iyice:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: zlatan_1903

@gelecek3535hocam şimdi ben cm10,2den moke roma geçeceğim cwmde neler yapacağım romu yuklemeden önce kafam karıştı iyice:(

ilk önce cwm den bir format atın wipe format daha sonra instal yapıp kurun.hem romu hem varsa gapps dosyasını
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    @gelecek3535wipe format yeterli ozaman diğerlerini yapmıyorum
    @gelecek3535 WİPE CACHE-WİPE FORMAT CACHE ( FACTORY RESET ) sadece wipe format iş görür yani diğerlerine gerek yok hocam anladığım kadarıyla
  • quote:

@gelecek3535wipe format yeterli ozaman diğerlerini yapmıyorum

tamamdır.

ayrıca tekrar geri dönmek için odinle türkiye stock romu yükleyin.

eğer sorun çıkarsa cwmden mounts ve storegeden wipe system wipe format format data yapın sonra odinle stock rom yükleyin
    @gelecek3535teşekkürler hocam yapıyorum şimdi
    @gelecek3535hocam android ikonu düştü karnında kırmızı birşey çıktı
    @gelecek3535hocam bu verdiğiniz romu yükleyemedim android ikonu düştü karnında kırmızı çıktı
  • quote:

@gelecek3535hocam bu verdiğiniz romu yükleyemedim android ikonu düştü karnında kırmızı çıktı

bu rom olacak
    https://mega.co.nz/#F!oo8T0ByQ!JVkUChNYw6dvRRyDHOhMCA

üstüne gapss

http://www.mediafire.com/download/n6exbcsc4sgi7x2/4-16_GApps_Minimal_4.4.2_signed.zip

cwm ile yüklenecek

hata verirse odinle stock rom kurunn

• quote:

@gelecek3535hocam android ikonu düştü karnında kırmızı birşey çıktı

rom güncellemelri önemli ayrıca yüklmeden önce yada sonra wipe cache ,wipe format yapmayı unutmayın

sistem hatası almışsınız.

EĞER SORUN DEVAM EDERSE BİR ÜSTEKİ MESAJIMI DENEYİN OLMAZSA CWM DEN MOUNTS VE STOREGEDEN WİPE CACHE FORMAT SYSTEM FORMAT DATA YAPIP ODİNLE STOCK ROM YÜKLEYİN
    @gelecek3535hocam şu verdiğin linkteki mega buradan nasıl indireceğim iniyor orada kalıyor bilgisayara atamıyorum dosyayı
  • quote:

@gelecek3535hocam şu verdiğin linkteki mega buradan nasıl indireceğim iniyor orada kalıyor bilgisayara atamıyorum dosyayı

GOOGLE CHROME DEN DENE
    @gelecek3535cromeden deniyorum mozilla da fayda etmedi dosya iniyor ama sitede gösteriyor bilgisayara inmiyor
  • quote:

@gelecek3535cromeden deniyorum mozilla da fayda etmedi dosya iniyor ama sitede gösteriyor bilgisayara inmiyor

indikten sonra kaydetmeniz gerekiyor Google chrome de indirlen kısmına bakın bu aynı rapidshareki dosya birleştirilmesi gibi bir şey
    @gelecek3535hocam bu linkten s4mini3g mi yoksa s4mini ıntlmi hangisinden yükleme yapmalıyım
    @gelecek3535hocam şu megadan birtürlü indirmeyi beceremedim yardımcı olurmusun siteye üye olmam şartmı yoksa veya megadan başka link yokmu
  • s4 mini için kitkat 4.4.2 room yükleyen varmı acaba.. nasıl yüklediniz room u nereden indirdiniz ... yardımmmm :D
    @gelecek3535hocam na1 türkiye romunu zip şeklinde mi yükleyeceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TAbutcuREis

s4 mini için kitkat 4.4.2 room yükleyen varmı acaba.. nasıl yüklediniz room u nereden indirdiniz ... yardımmmm :D

dostum ben custom 4.4.2 yükledim gayet hoş bir rom tavsiye ederim. Bir çok özelliği var tema değiştirme, durum çubuğu özelleştirme vs. en önemlisi uygulama izinlerini seçebilmen için bir menü var istediğin uygulamanın erişebileceği bilgileri değştirebiliyorsun. rom gayet hızlı saf android sürümüne yakın bir performansı var.Şarj durumunu daha test etme imkanım olmadı ama onuda test eder yazarım

http://www.s4miniarchive.com/2014/04/unofficial-aokp-rom-442-for-galaxy-s4-mini-i9190-i9192.html

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    @kaan0101tamamdır hocam indirme işini hallettim:Dşimdi bu surum stabilmi çalışmayan uygulama hata vs varmı karşılaştınmı sorunla
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.