Şimdi Ara

Galaxy S24 Ultra [ANA KONU] Nisan ikinci güncellemesi yayınlandı (811. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.062
Cevap
386
Favori
665.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
11. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Onu her yerde arıyorum bulamadım. Siz nereden buldunuz?

• onurarmutcuoglu kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 15 Nisan 2024; 9:50:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • T Square kullanıcısına yanıt

samsungun saçmalıkları işte. s9 serisinde de tansiyon ölçme vardı hem sadece amerikada çalışıyordu hem de sonraki modellere vermedi bu özelliği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozgel -- 15 Nisan 2024; 11:16:46 >
  • kozgel K kullanıcısına yanıt
    Ekranda eşşek gibi yer kaplıyor 2 3 sensör diye bıraktı androidciler apple severciler tabut gibi delikten memnunlar bak s24 ultramıza minicik kamera deliği mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glumerna -- 15 Nisan 2024; 12:32:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam, cihazımı sorunsuz olarak aracımda kablosuz android auto ile kullanıyorum. Aracım A3 8Y, herhangi bir aparat olmadan kendi MMI sistemiyle kablosuz çalıştırabiliyorum. Geçen gün bir detay fark edene kadar oldukça memnundum, hanımın 14 pro max'i Carplay olarak bağladık ve menüler harita yazılar ikonlar vs. herşey çok daha net. Sanki benim tel bağlıyken ekran 720p, iphone'a geçince 4K oldu birden. Acayip canımı sıktı. Gözüm alıştığı için normal geliyormuş ama Kablo ile de bağladım sonuç aynı, wireless ile alakası yok yani.

Telefondaki android auto'nun geliştirici ayarlarını falan iyice kurcaladım buna dair bir ayar bulamadım, aklına bir çözüm gelen veya bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. Şu olay bana telefonu sattırır o kadar uyuz oldum, alt seviye bir android telefon olsa anlarım. İyi kötü bir son amiral gemisi iphone parası veriyoruz nerdeyse bu cihazlara, böyle bir kusur olmamalı.

• sky__walker kullanıcısına yanıt

teşekkürler.

• TheBCD T kullanıcısına yanıt
    bu araç ile mi ilgili tel ile mi ilgili emin olamadım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt

teşekkürler. kapalı kutu alacağım. dikkat ederim.

• TAGRNT kullanıcısına yanıt

2023 Mercedes E kasa ile de denedik iki telefonu, sonuç aynı.

• kozgel K kullanıcısına yanıt

ToF kamerası maalesef çözünürlük olarak çok düşüktür: 240x180 ! Şaka değil. Buradaki amaç sadece bokef efekti için yardımcı olmasıdır. Aradan geçen yıllara göre ToF olmadan başarılı selfie çekimleri vardır. bu konuda Android ten yana Google Pixel telefonların eline su dökülemez! Huawei de iPhone lardaki Lidar sensörleri ile onbinlerce lazer noktacığı saniye bile geçmeden taraması ile yüksek çözünürlüklü 3 boyutlu modellemesi yapılıyor hatta parmak izi gibi güvenlidir de ama ToF Samsung dahil hepsi yüz tanıma 3D 3 boyutlu olarak kullanılmıyor. Kullanılsa da kandırılması kolaydır.

Apple buna True Depth Camera diyor ... Samsung hiçbir zaman selfiede başarılı bir 3D yani Lidar sensörü kullanmadı şahsen o yıllarda ve sonrasında olmalı da demiştim ... Apple bu işi daha da ilerletip önden sonra arkasına da Lidar sensörü yerleştirerek işi aşmıştır ... Samsung tek bir lazer arkasında var o da odaklama veya 3. parti uygulamalarda filan mesafe ölçmeye de yarıyor.

Working with the 3D Camera on the Samsung S10 5G | by Luke Ma | The Startup | Medium

• akceyavuz A kullanıcısına yanıt

slmlar

whatsapp bildirim ile ilgili olarak; bu sorun uzun zamandır var (bende boyleydi yani) note 5 , note 8,note 20 ultra. Hepsinde aynı senin dediğin gibi sorunlar oluyordu. Sil, tekrar yükle gibi işlemler sorunu çözüyomuş gibi gözüksede bir süre sonra tekrardan whatsapp bildirimlerinde aynı problemler olmaya başlıyor

Android auto’da gelişmiş ayarları açınca çözünürlük seçenekleri geliyordu. Bir o ayarı açıp en yüksek çözünürlüğü seçip dener misiniz?

Ayarın nasıl aktif olduğunu tam hatırlamıyorum heralde sürüm kısmına birkaç defa üst üste basıyordunuz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Prfssr kullanıcısına yanıt
    denedim hocam orda 1920x1080 ve diğer seçenekleri. Bir değişiklik olmuyor o sanırım video oynatılırken ki çözünürlük için bir ayar. Aslında kötü değil bir iPhone bağlayana kadar fark etmiyorsunuz problemi ama ondan sonra Bulanık ve pikseller çizgi çizgi direkt göze batmaya başlıyor. Atıyorum 4k bir ekranda 1080p çıkış alıyormuş gibi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Biliyorum hocam ben de fark etmiştim ama belki benim araçtandır diye düşünmüştüm. Şuan iPhone var bende görüntü daha iyi ve daha hızlı ama bu muhtemelen Samsung ile alakalı değil, Google ile alakalı. Yeterince üstüne düşmüyorlar.

• abiler size bir konuda danışacağım.

günlük hayatta ip15pm, watch9 ve ipadpro 11" kullanıyorum, iş telefonu olarak da s24u. bu lüks durum beni artık rahatsız etmeye başladı.

iphone u ve ekosistemi satıp tamamen samsung ekosistemine geçmeye değer mi cesaret edemiyorum. sizin fikirleriniz nedir bu durum için.

• saltukc kullanıcısına yanıt

Yapacağınız en iyi kombinasyon;

Galaxy Watch 6

Galaxy Tab 9 Ultra + Klavyeli Kılıf

s24 Ultra

Buds 2 Pro (Ya da BangOlufsen Beoplay Ex, Sennheiser MTW4 gibi üst segment bir kulaklıkta olabilir)

Samsung SmartTag 2

App olarak da Smart Things (icloud gibi)

ben ios dan geçtim daha derya deniz dünya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooLBye -- 15 Nisan 2024; 17:21:6 >
  • CooLBye kullanıcısına yanıt

değer mi hocam iphone a da kıyamıyorum şimdi 15bin fotoğraf var yıllardır kullanıuorum :D

• saltukc kullanıcısına yanıt
    Telefon olayına bir şey diyemem onun haricindekilere yorum yapayım.

Watch 9 bariz şekilde Samsung saatlerden daha iyi, hız akıcılık, ölçüm doğruluğu. Tasarım olarak Samsung Watch özellikle gümüş renk harika bence. İyi bir kadran ve kordon ile kombinlenirse çok şık oluyor.

Tablet olarak bizim evde iPad Pro var bende S9 Plus var. Ben tablette hep android taraftarıyım. Daha işlevsel. Edit tasarım vs yapmıyorsanız bence memnun kalırsınız o konularda da bilgim yok. Klavyeli kılıfla gerektiğinde laptop gibi de oluyor. Bir de tabletlerde dahili Dex modu var harika bir şey. Klavye ve mouse ile yarı laptop oluyor.

Smart tag bence Air tag’den daha başarılı ve tutarlı konum doğruluğu açısından. Ben en azından bu şekilde gözlemledim.

Kulaklık Buds Pro 2 ve AirPods Pro 2 var ben de hazırda, kötü değil zaten fiyatı neredeyse AirPods’un yarısı ama AirPods ses kalitesinde çok çok daha iyi. ANC’de aynı şekilde çok bariz daha iyi. Diğer markaları bilmiyorum. Samsung ile kullanacaksanız yine de Samsung kullanmanızı tavsiye ederim. Aynı marka olunca çok daha uyumlu oluyor hem saat ile de kulaklık kontrol edebilirsiniz.

Telefon olayına okeyseniz saat hariç hepsi tatmin eder saatte eder ama beklentiyi bir tık düşük tutun o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prfssr -- 15 Nisan 2024; 17:43:50 >

• Prfssr kullanıcısına yanıt

yorumunuz için çok sağ olun önemli olan telefon olayı hocam diğerleri halledebilir bir şekilde, muadil ürünlere de bakayım.

• Samsung shop öğrenci indirimi olduğu halde fiyatlar sizce de şu aşamada pahalı değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.