Şimdi Ara

Galaxy S24 Ultra [ANA KONU] Nisan ikinci güncellemesi yayınlandı (809. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 31 Misafir (4 Mobil) - 30 Masaüstü7 Mobil
5 sn
17.053
Cevap
386
Favori
664.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
8. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekran koruyucuyla alakalıdır hocam, bende bilemedim.🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucis -- 12 Nisan 2024; 22:2:22 >
  • sezerede S kullanıcısına yanıt

Wipe cache bellek sıfırlama yapın bende işe yaradı ama yinede mükemmel değil tabi

• akceyavuz A kullanıcısına yanıt

Otomatik engelleyiciyi kapatın

• Fotoğraflarda bu yapay zeka bazen geri zekalılık yapıyor. Mis gibi resmi bozuyor. Pro modda çektiğim gibi kalıyor ama onda da manuel ayar gerekli. Yada ilk ekrana geldiği gibi çekiyorsun. Nasıl ise artık. Gece evdeki aydınlatmada çektiğim fotoğraflar gayet iyi iken yapay zeka sonrası rezalet oluyor. Ve bu yapay zekayı da kapatamıyorum. Her zaman 50 mp ve pro da çekmek zorunda değilim ki. Para verdim. Istersem çalışsın yapay zeka, istemeden zoraki nedir bu böyle yahu?. Var mı bir çaresi acaba ?
  • sezerede S kullanıcısına yanıt
    Aynı dertten muzdaribim :) ama "şikayet etme memnun değilsen sat" özetinde bir çözüm üretti ve önerdi bazı arkadaşlar :) sen de o tavsiyeyi bir değerlendirebilirsin hocam :) :)
  • ugurtunc U kullanıcısına yanıt
    Hayırdır konu uzamasın deyip sustuktan sonra, şimdide laf sokmayamı başladın?

Senin yaptığın şeyle bu arkadaşın yaptığı aynı değil. Sen hergün aynı şeyleri defalarca söyledin. Tabi ki sorunlar olucak konuşulucak ama senin 2 mesajda bir berbat,iğrenc demenden rahatsız oldum ve bu kadar nefret ediyorsan sat dedim. Konu uzamasın dedin sustum.Ama bakıyorum şimdide laf sokma derdine düşmüşsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:EmR@H:. -- 13 Nisan 2024; 13:21:34 >
  • ugurtunc U kullanıcısına yanıt

Sorunu çözmek satmak değil tabiki de. Çektiğimi kaydetsin yeter. Doğrusu bu. Bir sorun var ve ben yeni aldığım için yeni karşılaştım. Belki kaçırdığım olmuştur diye sordum foruma. Neyse bekleyelim bakalım samsung ne diyecek

• Dün normal modda video çekerken 5x kameraya geçiste böyle bir sorun başıma geldi ilk defa bu videoda oldu ve düzeldi. Yaşayan oldu mu bu sorunu ?
    https://www.youtube.com/shorts/j2yl4G5rJMU?si=3ZBQ18ILj8mKXUBQ
  • Şuraya bir kartpostal çiçek bırakayım sıfır işlem basçek foruma at mükemmel kamera.
    Galaxy S24 Ultra [ANA KONU] Nisan ikinci güncellemesi yayınlandı
  • Kıymetli arkadaşlar ben de s22 ultra var, mayıs ayında telefonun abonementimiz bitiyor, sizce s23u mu yoksa s24u mu mantıklı almak için, yani s24u a'gecilirmi. Şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazar 1

Kıymetli arkadaşlar ben de s22 ultra var, mayıs ayında telefonun abonementimiz bitiyor, sizce s23u mu yoksa s24u mu mantıklı almak için, yani s24u a'gecilirmi. Şimdiden teşekkür ederim

Bence imkan varsa 8 ay daha beklenir s25U 1 TB alınır 😃 kalmış 7-8 ay, s25Ultra note 20ultra gibi geniş ekran gelecek,işlemcisi yeni nesil snapdragon elite X vs , bekleme durumu varsa tabi beklenir

• feelstar F kullanıcısına yanıt

Ben de olmadı tekrarlatmak istedim. Video sabitleme açık kapalı hepsinde denedim olmadı . HDR10+ seçili de veya seçili değilken de olmadı. 4K 60 FPS 30 FPS de kayıt esnasında tüm arka lensler arasında geçişlerinde de yine olmadı.

Samsung biliyor. Başkalarında da şikayetler edildi. Yazılımsal ise herkeste olması gerekirdi! Belli ki kamera firmware i güncellenirken bazıları farklı etkilenmiş veya kesin çözüm serviste parça değişimi olacaktır. Şuan için kesin birşey yok .

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Bende bir çok video çektim lens geçiş denemeleri yaptım daha 10 gün oldu ancak bu sorun bir videoda denk geldi. Daha sonraki videolarda olup olmayacağı belirsiz. Anlayamadım iade hakkım varken versem mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: feelstar

Bende bir çok video çektim lens geçiş denemeleri yaptım daha 10 gün oldu ancak bu sorun bir videoda denk geldi. Daha sonraki videolarda olup olmayacağı belirsiz. Anlayamadım iade hakkım varken versem mi acaba

İade edin.

• Hazar 1 H kullanıcısına yanıt
    Bende 2 cihazda var s24 ultra her konuda 1 basamak koyar ekran 2 basamak. 24 ultra 10 numara cihaz
  • Arkadaşlar always on display kendi kendine sürekli kapanıyor, ben açıyorum bir süre sonra bakıyorum yine gitmiş. Her seferinde girip açıyorum her zaman görünmeyi seçiyorum. Bezdim bu işten. Neden böyle yapar? Bakmadığım ayar kalmadı.
  • deepzelan kullanıcısına yanıt

Kurdugunuz bir program kapatiyordur. Harici bildirim Hatirlatici ya da gosteren bir apk kurduysaniz gozden gecirin.

Saygilarimla.

• s24u ya değişim kampanyasıyla geçtim. eski telefonu kargoya nasıl veriyoruz acaba. kendi kutusuna mı koyup gönderecez . bu konuda yardımcı olacak var mı?

• feelstar F kullanıcısına yanıt

Var bu durum paylaşmıştım globalde paylaşmışlar.Yazılım ile gelen bir hata

• Hazar 1 H kullanıcısına yanıt

Hocam ekran sorunu falan olmayan s24u daha iyi tercih olur. S23u ekran koruyucu büyük dert.

• 
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.