Şimdi Ara

Rohan Online Eu Server Açıldı Come İçeri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
916
Cevap
1
Favori
60.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zannetmiyorum ama fazladan cb accountu olan varmı acep ? girip bir görseydik
  • Arkadaşım ben 20 kere denedim ama aynı hatayı veriyor.Bu şu demek oluyor,sen şansa girmişsin.Sorun çıkmasın diye erken aldım ama yinede sorundan kurtulamadım.Bu nasıl şey ya inanılmaz bir şey acc alıyorsun ve oyuna giremiyorsun.İlk önce bunu düzeltsinler,saatlerce uğraştım herkez girdi biz giremedik.Ne önce nede sonra geç alsanda aynı hatayı veriyor erken alsanda.İşte bu kadar............................Artık şansa alırsa!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _LichKinG_ -- 18 Mart 2008; 14:35:25 >
  • Tabikide CB ye secilmen sansa baglı yoksa senin ne oldugna ne yasam tarzına nede oyun deneyimine bakıyor.O yuzden bukadar yaygara yapma secilmemisin iste nekadar erken girsende belli bi cekilis bi programın secimiyle oluyor bunlar benim bi suru acc ım var ama sadece 1 i acılmıs arkadasımın 2 tane acılmıs(istemeyin sifre degistirme gibi bi sansı olmadıgından veremiyor yoksa diger arkadasıma vericektim) digerinin senin gibi hic acılmamıs.14 une kadar duyuruldu ve 14-17 si arası giris yapanlardan kabul edildi.Girdiginizde bi popup cıkıp continue diyip sizi download bolumune yonlendirdiyse kabul edilmisinizdir.Yoksa bosuna yonlendirmiyor al bunu download et diye.Secilmediysen bekliceksin ob yi.23 unde kapanıp bi hafta sonra filan ob ye gecer ,oyun oturmus durumda fazla bi sorunu yok zaten.Jp ye gore bi kac degisiklik yapmıslar belki onlarda ve ceviride sorun olabilir ama duzelmicek seyler degil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunterx -- 18 Mart 2008; 15:03:59 >
  • illa gel bna saldır diyolar yaw 5 acc nin hiç biri kabul edilmemiş deli olucam rohan online ekibine ban smileyini 2. ye kullandım sanırım
  • account kabul edilmiş fakat login olurken oyuna account not registered diyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: hunterx

Tabikide CB ye secilmen sansa baglı yoksa senin ne oldugna ne yasam tarzına nede oyun deneyimine bakıyor.O yuzden bukadar yaygara yapma secilmemisin iste nekadar erken girsende belli bi cekilis bi programın secimiyle oluyor bunlar benim bi suru acc ım var ama sadece 1 i acılmıs arkadasımın 2 tane acılmıs(istemeyin sifre degistirme gibi bi sansı olmadıgından veremiyor yoksa diger arkadasıma vericektim) digerinin senin gibi hic acılmamıs.14 une kadar duyuruldu ve 14-17 si arası giris yapanlardan kabul edildi.Girdiginizde bi popup cıkıp continue diyip sizi download bolumune yonlendirdiyse kabul edilmisinizdir.Yoksa bosuna yonlendirmiyor al bunu download et diye.Secilmediysen bekliceksin ob yi.23 unde kapanıp bi hafta sonra filan ob ye gecer ,oyun oturmus durumda fazla bi sorunu yok zaten.Jp ye gore bi kac degisiklik yapmıslar belki onlarda ve ceviride sorun olabilir ama duzelmicek seyler degil...

mouse ile kontrol edilemiyor sanırım yanlışmıyım

bide eğer oyunda iseniz AresTR ekleme falana yapabilirsinz....

• Mause ile normal kontroller yani saga sola bakma ve yururken saga sola donme yapılabliyor ve attack.Jp de ise istediginiz yere tıklayarak gidiyordu attack verirken rahatlıkla heryere gidebiliyordunuz.Fakat suanda da alıstıktan sonra baya rahat oluyor yine otomatik olarak gereken uzaklıga girdiginizde(archer icn) kendinden attack a baslıo ve geri geri kosabiliyor saga sola strafe yaparak atıs yapabiliyor.Tabikide eklerim seni eklemicezde kimi eklicezBen giriyorum simdi friend liste ekleyim pm atarım...

Girmis olan kisiler icn ve ilerde ob de olurmu bilmiyorum ama ilk training zone gibi bi bolge mevcut ve orayı atlamadan butun questleri yaparsanız son questte cok super takılar veriyor.Talisman battle xp %20 ve bi yuzuk all xp 10 ve 300 hp 1 kupe 5 vit ve bi kac kolye ve yuzuk daha veriyor ama sanırım bunlar 7 gunluk filan ilk acemilik zamanları icn cb dede vermis olabilirler.OB dede olursa o dusuk lvlde 300hp ve 5 vitle yani yaklasık 100hp(sanırım 1 vit 20 hp ekliyordu) daha ile baya rahat kasılıyor...

Ek: sisteminizden hic korkmayın acaip bi sekilde stabil calısıyor benim 6600gt bozuldugundan beri oyun oynamıyordum ama rohan gelicek diye yeni ekran kartı alıcaktım.Fakat 5200 le bi actım hic takılma olmadan golgeler bile mevcutken rahatlıkla oynuyorum sehir icnlerindede gecerli bu olay o yuzden sistem hakkında sorular sormayın dicem ama kim bu yazının arasında bulup okuyacak bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunterx -- 18 Mart 2008; 16:46:46 >

• WASD ile oynaması kötü olmuş diğer hersey cok güzel wasd oynaması alışık olmayan birine zor. lvl 5 oldum ama gelin bide bana sorun o hareket etmeyi eğer obde wasd olursa ben bırakırım gibi geliyor.
  • İtem mall itemleriyle bir resim cektim...

Rohan Online Eu Server Açıldı Come İçeri

Ufak bi tiyo girebilenler icn tabii...İtem mallda bulunan herseyi alabilirsiniz.Tabi aynı katagoride alamassın dedigi 1 tane item dısında.Ben resimde gorulen maymun ve 1 tanede hawk aldım ayrıyetten diger bulunan herseyi aldım cantam doldu

• Oyun bende hayal kırıklığı yarattı
  • Arkadaşım hunter x ben yaygara lafı pek sevmem de :)) Lütfen biraz daha yumuşak ol yani kibar konuşurmusun lütfen tamam yorum yapabilirsin ama biraz daha tatlı dilli ol bak herkez şuan da ya hayal kırıklığına uğradı yada siniri bozuldu.
    Dark neden hayal kırıklığına uğradın acaba grafikler mi yoksa başka bir şey mi canını sıktı.Nedenini merak ettim söyleye bilirmisin.Ona göre oynucamda.
  • Grafikler birinci darbeyi vurdu,ardından lineage II özentisi olarak 2.darbe geldi.Son olarak ta oyundaki mouse optimizesi koydu.WASD ile rpg oynayacağıma ben fps tercih ederim.Bu benim görüşüm ama deneyin yinede kotanız yoksa.
  • Teşekkürler ,izlenimin ve yorum için ayrıca teşekkürler.
  •  Rohan Online Eu Server Açıldı Come İçeri
    arkadaşlar luncher burda takıldı ilerlemiyor 1 saat bekledim ama hiç ilerlemedi sizde de böyle oldu mu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Battle.Lord

arkadaşlar luncher burda takıldı ilerlemiyor 1 saat bekledim ama hiç ilerlemedi sizde de böyle oldu mu

Bendede bu sorun oldu ama bir 5 dakika bekledim sonra düzeldi.Eğer aynı sorun oluyorsa yeniden başlat clinti başka aklıma bişey gelmiyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: foreweer

quote:

Bendede bu sorun oldu ama bir 5 dakika bekledim sonra düzeldi.Eğer aynı sorun oluyorsa yeniden başlat clinti başka aklıma bişey gelmiyor.

Aynısı bende de oldu.Yeniden başlattım.Kaldığı yerden devam etmişti yanılmıyorsam dikkat etmedim ama.

• quote:

Orjinalden alıntı: foreweer

quote:

clienti 3 kere yeniden başlatmıştım aslında
    sorun sadece bi takılmaymış 1.5 saat aradan sonra düzeldi

• beyler ben oyuna girebiliyorum güzel ama questleri beceremedim sanırım kim nerde bulamadım onu gösteren bir ok yada bi gösterge yok galiba yada ben bulamadım varsada :)

ben oyunu gayet beğendım oynanabilir özellikle Dark elf büyü yaparken ay uyt diyor o cok hosuma gitti :)
    deneyin bence beğeneceksiniz..
  • Seçilemeyenler için üyeliğimi veriyorum

id : darkalone
    pass : 453545

takılırsınız
  • beyler bende bi sifre var aktif edilmiş ben girmiyom isteyen varsa girsin

ID: emrekarats
    PW: 22525123
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.