Şimdi Ara

Rohan Online Eu Server Açıldı Come İçeri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
916
Cevap
1
Favori
60.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet ben patchi bekledim doldu oyuna giriş yaptım ama suanda server offline gözüküyor demekki online olsa girişi yapıvercem hadi hayırlısı :D az kaldı
  • saat 22:25 itibarı ile offline server görüntüsü alınmıştır hayırlı olsun

Rohan Online Eu Server Açıldı Come İçeri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ares -- 17 Mart 2008; 22:32:28 >
  • ares evet bende bu pencereyi gördüm eğer girebilirsen oyuna beraber görüşelim sana pm den msn vercem konusalım orda =)
  • vay öncelikle hayırlı olsun diyim size :) nasıl bi sansım varsa ıkı acontumda secılmemıs :(
    yokmu cb ye secilen fazla accountu olan arkadas ?
  • sabah giriş yaptım yaklaşık 5 dakika kalbildim işe gitmem gerekti

ve gerçekten hoştu akşama daha detaylı bi bilgi verebilirim
  • bende şuanda iş yerinden giriyorum internete kısa bir süreliğine foruma kaçtım =) ares bu mesajına sevındım sımdı gerçekten "akşam olsada gitsek" sözleri yankılanıyor kafamda :)..
  • Ben şubattın 25 de acc almıştım yanı mart ayına girmeden acaba beni cb almışlarmıdır.Öylese iyi olucak ama deilse close beatanın kapanmasını mı beklicem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _LichKinG_ -- 18 Mart 2008; 9:55:27 >
  •  Rohan Online Eu Server Açıldı Come İçeri

girdim oyun süper skiller cok guzelxp olayını cok guzel yapmıslar

• Patch yapıyorum
  • Her giriş yapmak istediğim de invaild psw yazısı çıkıyor bu nasıl bir iş anlamadım.Giriş yapamadıktan sonra ne anlamı var ki betanın.Geçte almadım ki acc ı ben aldığımda şubat 25 di CBT e almazlarsa diğer Beta artık.Aslında oynaya bilseydim daha iyi idi,belki beynmicem oyunu.Orasıda kesin değil , şuan ki durum invaild psw veriyor olması.
  • Oyunda ayın 14 ün den önce acc alan kişlerin CBT si aktif edilmiş diyorsunuz ama neden se öyle bir durum yok ortada ben Şubat ayında aldım fakat bana invalid psw hatası veriyor.Bu hata 14 ünden sonra acc alanlarda çıkan bir hata.Şu an burda çok büyük bir karmaşa var.Hata kasıtlı olarakmı yapılıyor yoksa beklenmedik bir hadise mi olucak hiç kesdiremedim.
  • @_LichKinG_

rohan onlineın forumunu biraz gezsen anlardın

oyuna girmeden once siteye giriş yap bide foruma sonra oyuna gir giriyo
  • kabul görenler daha ansayfada login olduklarında tebrikler mesajı ile karşılaşıyorlar

ben ayın 13 ünde acc aldım 14ünde girdiğimde kabul edildim 15. acc alan arkadaşım kabul olmadı
  • oyunda dehşet bir lineage 2 havası sezdim item boxi açınca bile "aha L2" dedim yani
  • 3 Mart'da üye olmuştum yalnız giriş yapamıyorum. closed beta için son gün nezamandı acaba?
    kimi şubat sonu kimi 14 mart diyor ?
  • 23 Martta bitiyo closed beta
  • yanlış yazdım sorumu closed beta için oyuncu olma başvuru son gününü sormak istedim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: rubes

yanlış yazdım sorumu closed beta için oyuncu olma başvuru son gününü sormak istedim?

valla 3 martta üye olduysan giriş yapabilmen gerek cb için alımlar coktan bitti
  • 3 martta üyelik aldım ama giriş yapamıyorum. vardır bir hikmeti
  • Sizin yaptığınızı denedim ama olmuyor ki .Neden??????????????
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.