Şimdi Ara

Roaccutane - Zoretanin Hakkında Herşey! (464. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (4 Mobil) - 6 Masaüstü4 Mobil
5 sn
10.288
Cevap
103
Favori
2.357.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sivilce akne saç diplerindeki egzemalara birebir ilaç , yaklaşık 2 yıl kullandım çözüm mükemmel. Hiç bir iz vs kalmadı izin kalması bana kalırsa sivilce ile oynamak patlatmak kurcalamakla alakalı.
    Neyse yüzde yüz etkili bir ilaç tabi bir sürü yan etkiside var.

Teşekkürler Roaccutane
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talking Dead

Sivilce akne saç diplerindeki egzemalara birebir ilaç , yaklaşık 2 yıl kullandım çözüm mükemmel. Hiç bir iz vs kalmadı izin kalması bana kalırsa sivilce ile oynamak patlatmak kurcalamakla alakalı.
    Neyse yüzde yüz etkili bir ilaç tabi bir sürü yan etkiside var.

Teşekkürler Roaccutane

Bugün 4. ayın ilk günü ve siz söyleyince farkettim gerçekten egzama problemim de ortadan kalktı. Umarım geri gelmez. Benim saç dibi, kulak kenarları, kaşlar, burun kenarı gibi yayılmaya başlamıştı. Sürekli medikal şampuan kullanıp losyon sürüyordum. 3 aydır kullanmıyorum ve ilacın etkisi olan yüz soyulması dışında bir sorunum yok çok şükür.
  • Bu kusma döneminde sivilceler yine kızarıklı mı çıkıyor?
    Bir yerde çıktığı günün ertesi kurutuyor çabucak geçiyor tarzı bir şey okumuştum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çabuk kuruyor gerçekten ama iz kalıyor. 3 haftalık pembe izler var bende gittikçe küçülüyor. Zaten tedavi bittikten sonra kalan kızarıklıklar için krem vericek doktor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

Bu kusma döneminde sivilceler yine kızarıklı mı çıkıyor?
    Bir yerde çıktığı günün ertesi kurutuyor çabucak geçiyor tarzı bir şey okumuştum.

Benim beyaz çıkınca çabuk geçiyo kırmızı çıkınca hafif iz bırakıyo geç geçiyo
  • quote:

Bu kusma döneminde sivilceler yine kızarıklı mı çıkıyor?

Kusma "dönemi" mi siz ciddimisiniz ?
    vucudunuz iflasin eşiginde , derhal doktora gitmelisiniz..
    bunu nasil normal bir yan etkiymiş gibi soyleyebiliyorsunuz siz caninizi sokaktami buldunuz !

• İlacın 24.günü günde 20mg alıyorum daha o kadar gözle görülür bir değişim olmadı + olarak son 2-3 gündür çok sivilce çıkmaya başladı yanaklarımda ve boynumda bunlar normal mi ? ve ne zamana düzelme görebilirim ne zamana etkisini göstermeye başlar ?
  • hcsatHD kullanıcısına yanıt
    normalden daha fazla sivilce çıkması normal. durumunuza göre değişebilir ilacın etkisi, hatta bazen 6 aylık tedavi 8 aya kadar bile çıkabiliyormuş. Kişiye göre değişiyor yani. Yağlı cilt, saç durumu bile değişmedi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinem.krkmz

normalden daha fazla sivilce çıkması normal. durumunuza göre değişebilir ilacın etkisi, hatta bazen 6 aylık tedavi 8 aya kadar bile çıkabiliyormuş. Kişiye göre değişiyor yani. Yağlı cilt, saç durumu bile değişmedi mi?

Zehirlenme miktarina göre değişiyor , haklısın yani.
    Kimi insanlarin vucudu zehire daha dayanikli oluyor 8 aya kadar uzuyor.
    çok ironik gerçekten..

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinem.krkmz

saçım ve yüzüm eskisinden daha zor yağlanıyor ama biraz sivilce çıkmaya başladı umarım yakında geçerler
  • Tedaviyi 6 aydan önce bitirebilir miyiz? yani 4 ayda bitirecek dozu falan var mı..

• Hocam merhaba ben bundan 8-9 ay kadar once bir jel kullandim sivilceler icin ancak tahris etmidti yuzumu sivilceler ciktii ve jeli birakmama ragmen 4 ay boyunca her aksam yuzumde asiri yanma kizarma ve ates basmasi oldu aksam baslayip 2-3saat suren bir durum bu gunduz olmuyordu hal boyle olunca rozadan suphelendim ancak bende kilcal damar gorunumu yoktu doktora gittim bana roaccutane verdi ve bu ilacin rozayada iyi geldigini soyledi ilaca 30 mg ile basladim ilaci aldigim ikinci gunden itibaren beni zorlayan bu yanmalari, gecti hersey yolunda gidiyodu 4 ay kullandim nemlendirici surmedim bu sure boyunca gunes koruyucumu ihmal etmedim ama 4 ayin sonunda yuzum tahris oldu kabuklandi baya..hafif kizariyodum gunduz kontrole gittigimde sasirdi yuzumuu gorunce bu kadar tahris olana kdr nerdeydin dedi ben normsl vsrsayiyidum neyse doktor ilaca 12 gun ara verdirdi kortizonlu krem kullandim bir hafta simdi ise yariyariya dusurduk ilac dozunu ancak simdi 3-4 gunfdur bu ilaca baslamadan onceki rozamsi yanmalarim geri dondu :( pskolojim bozuldi resmen gunduz yanmam olmamasina ragmen yanma oldygundan beri giderek kaybolan sivilce lekelerim daha koyu bi hal aldi lutfen yardimci olun su an la roche hassas cilt icin olan nemlendiricini kullaniyirum ..dudagima fito cok iyi gelmisti yuzumun kizaran yerlrrine sursem olurmu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günlük 40 mg Pazartesi başlıyorum.Lenf bezimde şişkinlik varmış Azeltin verdi yarın onu bitireceğim.Hametan aldım dudak kuruluğu için başka bir şeye gerek yok değil mi?
    Bir de tedavinin 6 aydan önce bitme ihtimali var mı sonraki ay 60 mg alsam 5. ay sonu gibi falan bitebilir mi?

• quote:

Günlük 40 mg Pazartesi başlıyorum.Lenf bezimde şişkinlik varmış Azeltin verdi yarın onu bitireceğim.Hametan aldım dudak kuruluğu için başka bir şeye gerek yok değil mi?
    Bir de tedavinin 6 aydan önce bitme ihtimali var mı sonraki ay 60 mg alsam 5. ay sonu gibi falan bitebilir mi?

Bu konuya yazdigim yazilari oku , birkac sayfa geride ve profilime girebilirsin.
    Yol yakin iken kullanma !
    Erkekligini elinden alabilir.

• Dream-Lord kullanıcısına yanıt
    Daha önce de söyledim, benim herhangi bir mesajıma CEVAP YAZMAYIN. Bi' sonuca varmıyor çünkü yazdıklarınız.

Fazladan mg kullanarak erken bitirme şansın yok bence hatta riskli. Çünkü zaten senin kaldırabileceğin düzeyde veriliyor ilaç. Sonunda bende hametan aldım, gerçekten yoğun nemlendiriyor. Bende memnun kaldım.
  • Accutane sonrası kalıcı göz kuruluğu çeken bir bayanın videosu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 86 gün bitti.Yüzümde artık ilk ve ikinci ayki izler dışında pek sorun yok gibi nerdeyse hiç sivilce çıkmıyor.kısırlaşmadım hala erkeğim
  • bu yan etkiler onbinde bir görülüyor hatta belki yüzbinde bir
    zorunlu olmamanıza rağmen burda insanlara yardım etmeye çalışmanız iyi birşey ama her ilacın böyle çok çok nadir görülen kötü sonucu olur
    ki bu ilaç tıpta tek çözüm çok sayıda aktif sivilcesi olan insanlara net bir kesin çözüm öner o halde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolsuzyolcu

bu yan etkiler onbinde bir görülüyor hatta belki yüzbinde bir
    zorunlu olmamanıza rağmen burda insanlara yardım etmeye çalışmanız iyi birşey ama her ilacın böyle çok çok nadir görülen kötü sonucu olur
    ki bu ilaç tıpta tek çözüm çok sayıda aktif sivilcesi olan insanlara net bir kesin çözüm öner o halde?

Alternatif tıpta etkili bircok yontem var , çay ağacı yağı çok etkili ve doğaldir , bir bakmani oneririm.

Üstelik suan vucudunuzda bir sorun olmasada yillar sonra kanser oldugunuzda sebebi bu kullandigimiz ilaclar olabiliyor , agri kesicisinden tut , antidepresanina kadar.
    Bence sağlığı sinsice asil bitiren bu ilaçlar. :/

• quote:

Orijinalden alıntı: Dream-Lord

quote:

Orijinalden alıntı: yolsuzyolcu

bu yan etkiler onbinde bir görülüyor hatta belki yüzbinde bir

Alternatif tıpta etkili bircok yontem var , çay ağacı yağı çok etkili ve doğaldir , bir bakmani oneririm.

Üstelik suan vucudunuzda bir sorun olmasada yillar sonra kanser oldugunuzda sebebi bu kullandigimiz ilaclar olabiliyor , agri kesicisinden tut , antidepresanina kadar.
    Bence sağlığı sinsice asil bitiren bu ilaçlar. :/

Çay ağacı yağı var olan sivilcelere etki edebilir(az sivilcesi olanlarda belki) ama bunun kesin çözüm olmadığını iddaa ediyorum çay ağacı uygulaması asla 1 ay sonra çıkacak sivilceye engel olamaz sivilce bir karaciğer problemi yüzeysel olarak nasıl kesin çözüm olabilir ki mümkün değil ve ayrıca ilaç bitince max 5 6 ayda etkileri tamamen yok oluyor bu ilacı kullanan adam trafik kazası geçirse ilacı düşünürken dalgınlıktan araba çarptı diyeceksin be kardeşim be yıllar sonraki hastalıkla ne ilgisi var :D
    Ve yani bu ilacı 10 bin kişi düzenli kullanıyorsa(en az 6 ay) bunun en az 9 bin 990 ı daha önce keşke kullansaydım diyo geri kalan binde bir kısım ise her ilacın görülen binde bir alerjen reaksiyonlarına tabi kalmış kişiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolsuzyolcu -- 3 Kasım 2015; 21:59:00 >
  • 
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.