Şimdi Ara

Roaccutane - Zoretanin Hakkında Herşey! (515. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
10.288
Cevap
103
Favori
2.355.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben ıkı sene once roacutane kullandım ama 5 ay kullandım ve 3 ay ara vererek kullandım yanı 3 ay kullanıp 3 ay ara verdim ve suan eskısı gıbı cıldım yaglandı sıvılce cıktı yani doktora gittim tekrar yazdı baştan başlıcaz duzensız kullandıgın ıcın dedı ama iki kere kullanmak doğrumu kullanan varmı doktor pek ilgili değildi 168-55 kiloyum dozumu bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crnkrd12. C kullanıcısına yanıt

3 ay ara verip tekrar başlayınca. Kaldığınız yerden mi devam etti. Tedavi yoksa başa mı döndünüz.

• arkadaşlar 31 yaşındayım cildimdeki sorun acayip kötü özel bir hastanede doktora göründüm cildiyeci

aknetrent ilacını yazdıda bu ilacı sabah 2 kere içmem söylendi akşam ise antibiyotik eğer yanlış anlamadıysam sabah 2 kere içiliyor mu bu ilaç aknetrent ^^

• Cronic kullanıcısına yanıt

2019 da roancutn kullanmış biri olarak kayıtsız kalamadım yazıklarınıza. Maalesef 5 sene geçmiş olmasına rağmen bana kalıcı olarak cilt kuruluğu, saç kuruluğu, ısığakarşı aşırı hassasiyet bıraktı yazınızı görene kadar güneşe ve ışığa karşı neden bu kadar hassas olduğumu anlamıyordum önceden yoktu ve farkettim ki o zamanlara dek geliyor . Hatta kullandığım zamanlar sağ diz kapağıma ani sancı girerdi topallatıcak derece ilaç kullanırken başlamıştı hala fazla yürüdüğümde aynısı oluyor sanırım bir diğer hasarıda bu, bi başkasından daha duymuştum bunu. Kısacası kullanacak olanlar göze alarak kullansın. Sonuç evet çok iyi çok şükür geçti ama hasarlarınıda görmezden gelemeyiz...

• 2017-2018 de kullandım. Bende bıraktığı kalıcı yan etki ciltte kuruluk deride hassasiyet ve incelik ve hala havalar soğuduğunda ısınana kadar geçmek bilmeyen egzama

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben bu ilacı kullanmadan önce sivilcelerim vardı evet ama inanıyorum ki o sivilceler strestendi. 3 ay bitti kırmızı kırmızı lekeler var sivilce gibi duruyor hala. Ama göz altı torbalarım iyice belirginleşti gibi, gözlerim aşırı kuruyor ne kadar uyursam uyuyayım geçmiyor, sanki cildimin kalitesi o kadar çok düştü ki... Ben sadece tek tavsiye veriyorum başlamayın bu ilaca sivilcelerinizle mutlu olun. Saçlarımı dökecek diye de korkuyorum sanki seyrelme oluştu gibi artık kupkuru hacimsiz saçlarım var. Dudak kuruması, göz kuruluğu, göz altı morlukları aşırı fazla. Kullanmayın bu ilacı, sivilceleriniz bunlardan önemli değil.

• Bu ilaç beni aşırı yaşlandırdı farkedebiliyorum.

• Gençler bişey soracam bende 4.ayima giriyorum ama yaklaşık 20 gündür doktora gitmiyorm bir de 20 günün öncesinde de günde 50mg kullanırken aksattim 30 20 mg felan kullandım bugün gitsem bir problem olurmu bu kdr geciktirdigim içinn 63 kiloyum 50 mg kullaniyorm günde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi havanury_y -- 8 Nisan 2024; 12:18:57 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.