Şimdi Ara

Roaccutane - Zoretanin Hakkında Herşey! (440. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.288
Cevap
103
Favori
2.355.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fh2O

10 ay düzenli kullandim şuan yüzüm temiz.

SORULARINIZ varsa cevaplarim

Kaç mg kullandınız sivilcelerin artıl dönemi ne kadar sürdü , cildiniz ne zaman güzelleşmeye başladı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

quote:

Kaç mg kullandınız sivilcelerin artıl dönemi ne kadar sürdü , cildiniz ne zaman güzelleşmeye başladı ?

1. Ayin sonuna doğru artmaya başladı sonra 2. Ayin sonu gibi 3. Aydan sonra hic cikmamaya başladı daha sonra 4-5 gibi azalmaya başladı 8.-9. Ay bitti gibiydi ama ufak ufak çıkıyordu son ay 10mg daha kullandım bitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventlert

İlacı 6 ay kullandım 5 aydır kullanmıyorum
    Yüzümde sivilce kalmadı ayda yılda 1 tane çıkıyor 2 3 gün sonra yok oluyor yüzünüz mayın tarlasına döndüyse geç kalmadan bu ilacı kullanın derim

İlaç etkisini 5. ve 6. aydan itibaren göstermeye başlıyor

Iz falan varmiydi izleride gecirir mi

• quote:

Izleri gecirdi mi kirmizi renkli

• quote:

Orijinalden alıntı: roseria

quote:

Izleri gecirdi mi kirmizi renkli

Çok derin olanlar hafif pembe nokta gibi kaldı dikkat çekmiyor. Yeni sivilce de çıkmıyor ve en iyisi istediğim kadar tuzlu çekirdek yiyebiliyorum. Çok şükür

• 30 mg için 90tl verdim yahu, gss aktif olmadıgında 133muayene+110 tahlil ücreti koydu be
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtraJudical

30 mg için 90tl verdim yahu, gss aktif olmadıgında 133muayene+110 tahlil ücreti koydu be

Sende mi yeni başlıyorsun hocam :)

• evet, akrabalar kullandıgından bana tavsiye ettiler, bakalım deri altı cıktı bir tane tek sorun o gibi şuanlık
  • Bu ilacın hormonlara etkisini açıklayan yazıyı okuyun:

http://www.protocol-online.org/forums/uploads/monthly_08_2010/msg-19273-027408800%201282061244.ipb

İmza ile kullandırdıkları, düzenli kan testi kontrolüne ihtiyaç duyulan bir ilacı kullanın ve şifa bulun. Milyarlarca hücre ve galaksi kadar kompleks bir yapıya isotretinoin denilen sentetik bir asidi sokun ve herşeyi çözün. Bu mudur modern tıp? Güvenle için zehirinizi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün 4. Günümdeyim aknetrent kullanıyorum günlük 20 mg sadece aksamlari hala bi ne yan etkisiyle karşılaştım ne de olumlu bir etkiyle bakalım sabırla bekliyoruz :)

• yahu 1. aydayım ama depresyona girmem diye düşünüyordum, 2 gün önce kocaman bir deri altı sivilcesi cıktı ve ondan dolayı aynaya bakamaz oldum. arkadaşlar bile şaşırdı yani buluşmaya gidemez oldum.yani ilac depresyona sokmuyor cıkarttıgı sivilcelerden dolayı biz kendimiz giriyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaeDoS

yahu 1. aydayım ama depresyona girmem diye düşünüyordum, 2 gün önce kocaman bir deri altı sivilcesi cıktı ve ondan dolayı aynaya bakamaz oldum. arkadaşlar bile şaşırdı yani buluşmaya gidemez oldum.yani ilac depresyona sokmuyor cıkarttıgı sivilcelerden dolayı biz kendimiz giriyoruz

Depresyon değil anksiyete bozukluğu yapar.
    Panik atak gibi şeyler, veya sosyal fobik hareketler falan..
    İntihar edenlerin çoğu depresyondan değil kalıcı yan etkilerinden dolayı intihar etmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cronic

quote:

Orijinalden alıntı: XaeDoS

yahu 1. aydayım ama depresyona girmem diye düşünüyordum, 2 gün önce kocaman bir deri altı sivilcesi cıktı ve ondan dolayı aynaya bakamaz oldum. arkadaşlar bile şaşırdı yani buluşmaya gidemez oldum.yani ilac depresyona sokmuyor cıkarttıgı sivilcelerden dolayı biz kendimiz giriyoruz

Depresyon değil anksiyete bozukluğu yapar.
    Panik atak gibi şeyler, veya sosyal fobik hareketler falan..
    İntihar edenlerin çoğu depresyondan değil kalıcı yan etkilerinden dolayı intihar etmiştir.

La kardeş senin bu ilacla derdin ne bırak isteyen istediğini kullansin olceksekde biz olcez sanane bundan?

• XaeDoS kullanıcısına yanıt
    benim 2 ayı geçiyor aynı problem var, allahtan başını gösterdi kurumaya başlıyor artık. ilac ilk 3 ay cıkartıp sonra düzeltiyor zaten,bildigim kadarıyla. Suratımın sağ tarafı kötüydü izler bile kabuk baglayıp kayboluyorlar, ama sol taraf kötüleşti bu sefer zaten ilacın ne zaman ne ettigini bilincli sekilde bilirsek telaşa kapılmıyor insan.

mesela koca bir sivilceyle geçen metroya felan bindim hiç özgüvenim felan düşmedi, takmıyacaksın bütün olay bu zaten. allah hepimize acil şifa versin arkadaşlar.
  • Beyler ben başlayalı 1.5 ay oldu yüzümü temizlemek için ve nemlendirmek ne önerirsiniz

• Oh oh gülün, eğlenin. Smileyler falan.. Macera di mi, çekeceksiniz ama sonunda mutlu son olacak, pırıl pırıl bir cilt.
    KULLANDIKTAN SONRA: eğer sindirim sisteminiz ile ilgili problemleriniz olursa, eğer saçlarınız dökülmeye başlarsa, eğer güneş yakmaya başlarsa, eğer kronik konsantrasyon bozukluğu olursa, eğer kulak çınlaması olursa bu mesajımı unutmayın.. Sebebi accutane'dır.

• quote:

Oh oh gülün, eğlenin. Smileyler falan.. Macera di mi, çekeceksiniz ama sonunda mutlu son olacak, pırıl pırıl bir cilt.
    KULLANDIKTAN SONRA: eğer sindirim sisteminiz ile ilgili problemleriniz olursa, eğer saçlarınız dökülmeye başlarsa, eğer güneş yakmaya başlarsa, eğer kronik konsantrasyon bozukluğu olursa, eğer kulak çınlaması olursa bu mesajımı unutmayın.. Sebebi accutane'dır.

Cronic başkan senin işin yokmu sivilceden bunalan insanlar sonucu n3 okursa olsun kullanacklar bu hapi ve geciriyorda tmm dediklerin dogru olabilir ama artik insanlarin psikolojisi bozulacak dereceye getiriyor sivilce bende kullanıyorum 5.ayima girecem gayet memnunum yuzumde sivilce yok yeniside cikmiyor allaha şükür kendini yorma boş ver sen iyi niyetlisin sanada hak veriyorum ama az sivilcesi olupda bu hapa baslayan icin sana katilabilirim ama bazi kisilerde okadar cok çıkıyor ki sonuclari ne olursa olsun kullanmak istiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: aytac18100

quote:

Oh oh gülün, eğlenin. Smileyler falan.. Macera di mi, çekeceksiniz ama sonunda mutlu son olacak, pırıl pırıl bir cilt.

Cronic başkan senin işin yokmu sivilceden bunalan insanlar sonucu n3 okursa olsun kullanacklar bu hapi ve geciriyorda tmm dediklerin dogru olabilir ama artik insanlarin psikolojisi bozulacak dereceye getiriyor sivilce bende kullanıyorum 5.ayima girecem gayet memnunum yuzumde sivilce yok yeniside cikmiyor allaha şükür kendini yorma boş ver sen iyi niyetlisin sanada hak veriyorum ama az sivilcesi olupda bu hapa baslayan icin sana katilabilirim ama bazi kisilerde okadar cok çıkıyor ki sonuclari ne olursa olsun kullanmak istiyor.

Başkan bak orada blok butonu var, blokla beni..
    Ben mağdurum, kimse bana benim dediklerimi demedi, risklerden bahsetmedi. Ben bunu üzerime vazife görüyorum.
    Bu arada ilacı kullanırken yaşanılan semptomlar başka ilacı bıraktıktan sonra yaşanılanlar farklı. İlacı kullanırken kuruluk falan filan. Ama bıraktıkan bir müddet sonra sağdan soldan arızalar başlayabiliyor.
    Ben yazmaya devam edeceğim, kimse kusura bakmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: hul00gg

Beyler ben başlayalı 1.5 ay oldu yüzümü temizlemek için ve nemlendirmek ne önerirsiniz

Yukarı

• quote:

Orijinalden alıntı: hul00gg

Beyler ben başlayalı 1.5 ay oldu yüzümü temizlemek için ve nemlendirmek ne önerirsiniz

Yukarı

• 
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.