Şimdi Ara

Rise of The Ronin | PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
572
Cevap
37
Favori
30.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülkemiz ve Türkçe adına hele ki son olaylardan sonra müthiş bir gelişme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fear6na kullanıcısına yanıt

Çok souls gibi değil sanki. Daha çok souls öğeleri var desek daha mı doğru olur.

• Türkçe gelmesi müthiş. Oyun baya baya ghost of tsushima olacak gibi duruyor. Diğer tarzlardan çok ufak serpiştirmişler gibi. Umarım Ghost of Tsushima keyfinin üstünü görürüz

• oyungazi kullanıcısına yanıt

Biraz sekiro havası aldım, dinamikleri gösteren gameplay yayınlasalar anlaşılır. Türkçe olması yeterli gerçi almam için

• Çıkış öncesi büyük ihtimalle Sony, State of Play yapar. Güzel bir gameplay derinlemesine bakış gelir.

• Oyun 1499 TL'den ön siparişe açıldı.

• Rise of The Ronin | PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazı

1500 den ön siparişe açıldı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • h@mza H kullanıcısına yanıt

Mart 22 de kaç lira olur acaba, yada Mayıs seçiminden sonra kaç lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyungazi -- 14 Aralık 2023; 10:47:30 >
  • İyi fiyattan açılmış hemen kaptım.

• Rise of The Ronin | PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazı

• oyungazi kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ki. İndirimde alacağım artık. Sınır 1000 TL idi benim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tüh 1000 lira bari olaydı,1500 yüksek geliyor bana 😁

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Her ne kadar TLOU2R’in 900’den çıkmasından ümitlensem de galiba Sony’nin standardı artık 1500 oldu. Hemen yarın Wolverine ön siparişe çıksa o da 1500 olacaktı.

• Rise of the Ronin Japonya'da 2 farklı derecelendirilmiş versiyona sahip olacak! Bir CERO D ve bir CERO Z derecelendirmeli versiyon! 

- CERO D derecelendirmesi 17+

- CERO Z derecelendirmesi 18+'dır ve daha fazla grafik şiddet ifadesi içerir

Rise of The Ronin | PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazı
    Rise of The Ronin | PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazı

• Oyun mart 21 de çıkacak indirim alması Temmuza kadar sürer bence. PSN de euro kuru ortalama 18 TL den hesaplanıyor. Benim aklımdaki tek soru mayıstan sonra kur ne olur yada PSN euro kuru 20 leri geçer mi...

• Oyundan beklenti büyük TGA da biraz downgrade yediğini düşünsem de Sony desteğiyle ve Altyazı seçeneğiyle geldiği için gönlümü yeniden çaldı merakla bekliyorum nadir ön sipariş verdiğim oyunlardan biri olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unchartedxx -- 14 Aralık 2023; 18:18:35 >
  • İzlediğim kadarıyla alınmaya değer bir oyun geliyor. Zaten yapımcı sağlam ve Türkçe altyazı ile çıkması ise güzel bir detay. Katana, Asya teması vs. ile ilgili olanların zaten hemen kapacağı bir oyun olacaktır.

Fiyat konusunda ise tek bir şey diliyorum. Umarım oyun çıkışında bir daha zam görmez. Rise of The Ronin | PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazı 

• Güncelleme : oyunun Türkçe olmasını istemiştim gerçekten de Türkçe dil desteğiyle geliyor inanilir gibi değil yani teşekkurler emeği geçenlere

• Son videoyu simdi izledim de grafikler Sekiro ayarinda geldi bana. Grafik fetişim yok ama Ps5 özel olunca insan grafik de ariyor ister istemez. Marta cok var daha mart maasiyla alirim fiyati artmaz umarim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.