Şimdi Ara

Rise of The Ronin | PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
38
Favori
30.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rise Of The Ronin TGA Oynanış Fragmanı (Türkçe Altyazılı)

Rise of The Ronin | PS5 | ANA KONU | Türkçe AltyazıPlayStation Türkiyeyoutube
    "Duman yükseldikçe biz de yükseleceğiz." Rise of the Ronin, Türkçe altyazı desteğiyle 22 Mart 2024'te sadece PS5 için geliyor! 🗡️🎮 #RiseOfRonin Bizi diğer sosyal medya hesaplarımızdan da takip ederek PlayStation hakkında en güncel paylaşımlardan, haberlerden, çıkmış veya çıkacak olan oyunlardan en hızlı şekilde haberdar olabilirsin! Facebook: https://www.facebook.com/PlayStationTR/ Twitter: https://twitter.com/PlayStationTR Instagram https://www.instagram.com/PlayStationTR/
    https://www.youtube.com/watch?v=wpr_V6HWPtg
  • Türkçe gelmesine çok sevindim. Bu oyun souls like mı peki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rise of The Ronin | PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazı
  • R-10 kullanıcısına yanıt

Aksiyon - RPG olarak değerlendirilmiş. Souls-Like diyemeyiz ama yine içinde küçük Souls ögeleri görebileceğiz galiba. :)

• Türkçe çıkması cokk güzel haber :)

• Demek ki neymiş Türkçe dil desteğinin satış rakamları ile alakası yokmuş:) Bu oyun Türkçe çıkıyorsa GTA 6 nın dublaj ile çıkması gerek:)

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt

Bu konunun netleşmesine sevindim artık. Yok le yok böle şukadar edet falan sattı hepsi hikaye. Önemli olan temsilciliklerin olması ve bu görüşmelerin yapılabilmesi. Playstationda Özcan bey son ana kadar bu süprizi herkesten sakladı. Kimbilir ne uğraştılarda bunu başardılar. Şu rockstar tarafında da bir temsilciliğimiz olsa on kere Türkçe çıkardı oyun.

• Şimdi gönül rahatlığı ile alınır oyun umarım souls like teması ağır basmaz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • oyunda zorluk derecesi olucakmış, her oyuncu kitlesi oynayacak.

Ghost of Tsushima + AC + Souls demişlerdi.

• Asahi Breweries kullanıcısına yanıt

Romantik aktiviteler de varmış.

• PS Türkiye ofisi kapattı ama ülkemizde hala aktif olduklarının bir göstergesi sanırım. Rise of The Ronin | PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazı 

• Türkçe dil desteği vermeleri güzel ama oyunun grafikleri ps3 döneminden kalma gibi görünüyor Bu oyun nasıl sadece ps5 için çıkıyor anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 12 Aralık 2023; 21:53:27 >
  • Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt

Aslında bu Firmanın kullandığı Oyun motoru yani Team Ninja'nın oldum olası öyle Nioh serilerinden de bilineceği üzere. Elbet kendine özel grafik yükseltmeleri vardı veya Farklı mekanikleri eklemişlerdir oyuna. Sony ile anlaşmalı olduğu için kendilerine bırakmışlar Grafik tarafını. Yoksa Decima Motoru yada Sony'nin 1. Parti tarafında kullandığı oyun motorlarından birisi ile yapılabilirdi.

Sony Demiş ki bize özel oyun yapabilirmisiniz Fikri Mülkiyet sahibi biz olacağız gibisinden. Ellerinde de güzel Hikaye odaklı bir oyun çıkaracaksanız okeyleyelim demişler. :)

Ortaya güzel bir oyun çıksın Grafiklerini en son konuşacağız gibi. Şimdiler de güzel bir oyun görmek neredeyse zora girecek gibi hocam. :)

• Souls öğeleri azsa alırım ben bu oyunu. Türkçe de geliyormuş mis gibi.

• Tr dile kavuştuk,birde ön sipariş fiyatını uygundan açarsalar yemede yanında yat

• Uygunluk seviyesi 1000 TL altı ise beleş derim gözüm kapalı alırım. 2000 TL üstü olursa biraz düşünürüm ama yine de alırım her halde. Artık neyin uygun olup olmadığını şahsen bilmiyorum.

1200tl civarlarına kadar uygun ön sipariş olur hocam,üstü ortalama ve pahalıya girer TR için,spiderman'ı 799'a almıştık,bunda da güzel bir fiyat bekliyoruz,bizler aldıktan sonra yükseltebilirler itirazımız olmaz

Malesef fiyat algısı son bir iki yılda çok değişti. Bazısına göre 1000 lira çerez parası bazısına göre ateş pahası. 40 lira benzin ucuz diyende var ben daha arabaya binmem diyende. Enflasyon tum ülkeyi altüstetmiş.

• Daha üç aydan fazla var. Bu çıkana kadar Ghost of Tsushima oynayıp bitirmeyi hedef koyayım kendime.

• 899 tl bence ön sipariş, oyun çıkınca 1399 tl
    Souls ögeleri var denmiş ama çok boss yok sanırım olsa souls oyunları gibi gözümüze sokarlardı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.