Şimdi Ara

Rick and Morty (2013) | IMDB:9.2 (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
627
Cevap
24
Favori
27.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yeni bolum geldi ama rickin sesi biraz garip gibiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Rick and Morty (2013) | IMDB:9.2
     Rick and Morty (2013) | IMDB:9.2Rick and Morty Unreal Engine 5 Multiverse | They need to make a Rick and Morty game exactly like this! 😅 🎮 Design by Feo | By Gamology - Creators Network + | Facebookfacebook
    They need to make a Rick and Morty game exactly like this! 😅 🎮 Design by Feo
    https://www.facebook.com/watch/?v=257102283529979
  • en iyi sezonlardan biri oluyor şu ana kadar

• bu nedir ya hayal kirikligiydi 8.bolum

bu sezon bozdu

• 3. Ve 4. Bölümler muazzamdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7. sezon yorumum ve aklımda kalan soru işaretleri

Ya bu Rick gerçekten mal. İntikam delisi biri bu kadar zeki olamaz. İntikama bu kadar kendini adıyor ki bu uğurda ölmeyi umursamıyor. Madem bu kadar önemsiz hayatın, niye son bölümde karını görme şansın için o deliğe atlamadın? Sonuçta bir hafıza kaydı değil yepyeni anıların olacak. tak kafana unutturan makineyi sonra atla deliğe? o aptal ricki öldürünce ne geçti eline? Nasıl bir insan kendi ailesini neredeyse sonsuz kere boyutlara çoğaltır, karısını hepsinde yok eder ve torununu işkence malzemesi, veya palyaço olarak kullanır? bize gösterilen çok zeki bilim adamı bu kadar zavallı olmamalı. Öldürdüğü binlerce canlıyı saymıyorum bile. Birlikle tekrar görüşüp sonunda yine aynı pislik haliyle garaja döndüğünde o müzik ve sahneyi bekledim. Gelmeyince kendim açıp dinledim. ölen dostları nasıl canlandı hiç bilmiyorum. mr asshole kadar gereksiz yan karakter yok. aynı şekilde ice T bölümü de çok sıkıcıydı. Morty'nin aşkı venessa pek gözükmedi bu sezon. Birini her boyutta silen o makinem olsaydı birini yok ederdim. Kendisi bir zamanlar sporcu olmayı istedi ama siyasetci oldu. Spagetti bölümü malesef gerçek hayatta da var. birçok insan özellikle asyada daha lezzetli olduğunu düşünerek canlı canlı kayvan yiyor, işkenceler ediyor :( Evil morty konusu da çok saçma. Gerçek dedesi onu ölüme terk etti ve dönmedi. Oysa 'napim' moduna girdi sonra da dedesine yardım etti. Bir insan bu kadar gurursuz olmamalı. 5. bölüm başlayınca tüylerim diken diken oldu. filler bölümlerden değil gerçek cannon. Bize gösterilen rick gibi değildi ana konuda Rick. Hatta havalı bile değildi. Her dakika çocuk gibi ecil morty'i öldürmeye çalıştı. O olmasa intikam uğruna ölmüş olacaktı. İntikamını alamadan. ciddi olması gereken bölümü cıvıtarak batırdı. Sizce neden evil morty yardım etti? Neden ailesini özlemedi? Neden kendisinin yerine seçilen morty'i öldürmüyor? Veya onu terk eden gerçek rickini? Rick neden deliğe atlamaktan vazgeçti? Ben olsam atlardım hiç düşünmeden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• puanı en yüksek bölümlerini izleyip geçeceğim diziler kategorisine alıyorum artık bu diziyi de southpark familyguy vs gibi

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.