Şimdi Ara

Rick and Morty (2013) | IMDB:9.2 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
627
Cevap
24
Favori
27.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Toyoda

Adultswim'in kendi hesabi su videoyu paylasti 5 gun once.

Aga adamlar tum sezon yatip, yatip
    hayvan gibi bir cannon animated short yapmislar
    Uzulsem mi aglasam mi bilemedim. Gerci ne kadar izlediysem de izliyim hikayeyi kafamda oturtamadim bir turlu.
    İlk izlediğimde hiçbir şey anlamadım Morty ve Rick'in aynı kişi olduğu teorisini kanıtlıyor bu short. Tabi canon değil bunlar ama sınırsız evren var canon da sayabiliriz .

1 hafta önce de 5. sezondan bu paylaşılmış:

• Aynen o teoriyi kanitliyor ama farkli evrendeki bir olay diye gecistirebilirler. Her sey cannon haliyle
  • Bu da bozdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keyifli ve kısa olması sıkmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilk 3 sezonu tamamiyle unutmuşum ya, şimdi 4. sezona nasıl geçicem  Rick and Morty (2013) | IMDB:9.2 

• İş yerinde canım sıkıldı çizdim nasıl olmuş? Rick and Morty (2013) | IMDB:9.2 :

Rick and Morty (2013) | IMDB:9.2

• Pandemi falan da girdi araya zaten uyuşuklar 2090 civarı gelebileceğini düşünüyorum o yüzden

• Hazır konu üstlere çıkmışken yazayım, 7. sezon senaryosu üzerine çalışmalara başlamışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olsada izlesek

• Konuyu uplamak bana kalmış  Rick and Morty (2013) | IMDB:9.2 

İlk bölümü izledim genel olarak olarak 3.sezondan sonra düşüş vardı.Beşin ilk bölümünde bu ivme artmış kendi içerisinde karektlerin tutarsızlığı giderek artıyor.Eski sezonların tadını vermiyor arada ana senaryodan bağımsız bölümler keyifli olmaya başladı.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Bütün bölümü izlerken umarım Rick çakma aquaman ile sevişmez diye düşündüm.Ne kadar vasat bir bölümdü .
  • Biraz biriksin sonra baslariz die beklioz

• Ben de ilk bölümü izledim.

Spoiler,

Açıkçası ağırlık merkezi değişiyor gibi dizinin. Rick ten çok Morty üzerine kayacağız herhalde bu sezon. Neyse ilk elin günahı olmaz diyerek fazla eleştirmeden diğer bölümleri bekleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TossA CoinTo Your Witcher -- 24 Haziran 2021; 16:26:55 >
  • Çok beğendim ilk bölümü.

Spoiler,

Şarapçı muhabbeti çok iyiydi, yine hayatı sorguladık.  Rick and Morty (2013) | IMDB:9.2 
  • çok iyiydi.

• ikinci bölüm bayağı iyiydi bence.

• Sezon finali neydi öyle bee

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SlayerFace S kullanıcısına yanıt
    Epicti ya halen aklimdan cikmiyor valla son sezonlar ne kadar kotu olsada arada böyle bölümler icin izliyorum cok epicti cok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben mi bu diziye olan sevgi mi kaybettim bilmiyorum ama son bölüm de vasattı benim için.

Spoiler,

Rick sadece güçlü olduğu paralel evrenleri bir araya toplamış buralarda oynuyor, evil morty de bu düzenden çıkabilmiş tek morty'miş ve o da gitmiş.Eee tamam bunun devamını niye merak edeyim?

Ben bu diziyi, şarapları eskitmek için zamanda yolculuk yapılan, pizzaların ana karakter olduğu, parazitlerin anıları değiştirdiği gibi bölümler için seviyorum.

Dizi zaten vasata evrildi, umarım şu evil morty saçmalığı gelmez bir daha. Evil morty'nin ilk göründüğü bölüme bayılan biri olarak yazıyorum bunu

• Selamlar Netflixte izledim ama sanirim son sezonu netlixte yok gelmeyecek mi acaba baska ortamlardan izleyeyim mi bilen var mi?

• Son iki bölüm çarpıcıydı da nedense fazla duygusala bağlamak istemiyorlar gibi

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.