Şimdi Ara

Retina Ekran destekli iPad oyunları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
16.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yaz aylarına doğru daha nice retina oyunlar gelir.
  • Video çalışmıyor şu an. Bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pardus Linux

quote:

Orijinalden alıntı: simaros
    Yok öyle ister satar ister satmaz babasının hayrına satmıyor ekran üretmek için kaç firma sırada samsung üretim kapasitesinden dolayı Üç firmadan biri oldu ve deli gibi para kazandı.

Tamam arkadaşımda yazdığım paragrafın sonunda zaten şirket stratejisi bunlar satması gerekiyorsa satar diye belirtmişim yoksa niye kaybetsin milyonlarca doları tabiki satacak...

quote:

Orijinalden alıntı: myfranco
    İlginc bir mantik. Tabi yeterli derecede bilgi sahibi olsaydiniz bunun androidin mevcut surumleri ile yapilamayacagini bilirdiniz.
    Nickiniz gibi, pardus aslinda bes para etmez dersek o kadar pardus gelistirenlere hakaret etmis oluruz. Her ne kadar iflas bile etmis olsa.

Arkadaşım şakamısın sen, en iyisi mi sen git bir daha araştır bu konuyu aşağıdaki tablodada ve linkte Android tarafından desteklenen çöznürlükler mevcut...
    http://developer.android.com/guide/practices/screens_support.html
    Retina Ekran destekli iPad oyunları

Hatta 2011 yılında çıkmış olan bir haber linkinde 2048x1536 çözünürlükte bir Android tabletten bile söz edilmiş:
    http://www.pclabs.com.tr/2011/07/14/motorola-piksel-canavari-yeni-bir-tablet-hazirliginda-2048-x-1536/

Hadi bunuda geçtim de ben bunu illaki Android ile yapacak diye yazmışmıyım sen önce ona bir daha bak istersen o paragrafta Android kelimesi geçiyormu? Adam yapacak olsa yapar üstünede istediği işletim sistemini koyar yeterki yapmak istesin, mesela Windows 8'de yüksek çözünürlük destekleyecek, yada Linux ile kendine yepyeni bir sistem oluşturabilir yada daha önce üretilmiş bir işletim sistemi pekala kullanabilir...

Gel gelelim hakaret ettiğin "o beş para etmez paragrafına" senin o beş para etmez dediğin işletim sistemi bu memleketin adam akıllı yapılmış tek işletim sistemidir, o hakaret sadece bana değil tüm Pardus geliştirici ve kullanıcı topluluğuna edilmiştir önce kendiniz daha yararlı bir vatandaş olunda sonra başkalarını eleştirin oturduğun yerden sallamak, boş boş post kasmak en kolayı, bir kere bana araştır diyorsunda keşke kendin önce Pardus'un devam edeceğini araştırıp görseydinde sevincin kursağında kalsaydı diyeceğim ama kime laf anlatıyoruz...
    http://www.ozgurlukicin.org/haber/pardus-calistayi-sonuc-bildirisi/

"Gel gelelim hakaret ettiğin "o beş para etmez paragrafına" senin o beş para etmez dediğin işletim sistemi bu memleketin adam akıllı yapılmış tek işletim sistemidir, o hakaret sadece bana değil tüm Pardus geliştirici ve kullanıcı topluluğuna edilmiştir önce kendiniz daha yararlı bir vatandaş olunda sonra başkalarını eleştirin oturduğun yerden sallamak, boş boş post kasmak en kolayı, bir kere bana araştır diyorsunda keşke kendin önce Pardus'un devam edeceğini araştırıp görseydinde sevincin kursağında kalsaydı diyeceğim ama kime laf anlatıyoruz...
    http://www.ozgurlukicin.org/haber/pardus-calistayi-sonuc-bildirisi/"

6-7 ay önce Hindistan'da kitapçıda bilgisayar dergilerine bakıyordum. Dvd ekinde Pardus işletim sistemi vardı. Gururlanmıştım.

Güvenlik ve milli çıkarlar açısından Türkiye'nin kendisi işletim sisteminin olması gerekir diye düşünüyorum.

Pardus Linux,

Andorid ekran çözünürlüğü ile ilgili sorum olacak;

Bildiğim kadarı ile yüksek çözünürlük nedeni ile daha güçlü Gpu'ya ihtiyaç var. Bu nedenle kısa vadede bunun olması zor. Mevcut android yazılımlarının ekran çözünürlüğünüde düşününce bu değişimin zaman alacağı görünüyor. ICS uyumlu yazılım şuan kaç adede ulaştı bilmiyorum ancak ICS için gerekli donanımsal çıta yüksek olduğundan yüksek çözünürlüklü bir model çıkarmanın rakip Apple'a sadece bir cevap niteliğinde olabileceğini düşünüyorum.(motorola mobility artık google ait olduğuna göre böyle bir ürünün daha kısa sürede piyasaya çıkma ihtimali olabilir) Android yüksek çözünürlük ile ilgili çalışmalar çalışmalar hakkında bilginiz varmı? Varsa paylaşabilirmisiniz?

teşekkürler!

• ne cihazmış yaw anlat anlat bitmiyor. Cihazda yok boş boş kedinin ciğere baktığı gibi bizde bu videoları izliyor.
  • Güvenlik ve milli çıkarlar açısından Türkiye'nin kendisi işletim sisteminin olması gerekir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07

sevgili donanım haber ekibi sitenizi ilgiyle takip ediyorum ama samsung ve apple a ayrıyetten bir imtiyaz saglıyormussunuz hissi veriyorsunuz.. motorola, htc, sony ve nokia gibi modellere sadece 5 ile 7 dakika arası bir inceleme zamanı ayırırken apple ve samsung gibi ürunlere yarım saat ayırıyorsunuz.. örnek vercek olursam, htc xl ye 7,8 dk ayırırken samsung galaxy nexus a yarım saat ayırdınız.. habuki ikiside eşit segmentte.. biraz daha adil davranın ltfn.. saygılarımla...

lumia incelemesini izlediniz mi??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.