Şimdi Ara

Restart + Isı Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir arkadaşın pc devamlı restart atıyor bende bu konuda usta olmadığımdan foruma yazmak istedim.

Pc daha önce internete girdiğinde restart atıyordu, ethernet kartını değiştirdi sorun düzeldi. Şimdi de durup dururken kasma yapıyor ve kapanıyormuş. Pcyi görmedim fakat fanların çalışması normal, kasa içi tozlanma yokmuş, pc temizmiş. Harddiskten şüphelenip yeni değiştirdi.

Arkadaştan ısı değerlerini istedim. bana yüksek geldi, özelliklle ekran kartı. Ayrıca 2 programında ısı değerlerini farklı göstermesi ayrı konu...

Pc boşta çalışırken ısı değerleri aşağıda, yorumlarınızı rica ederim...

Restart + Isı Problemi

Restart + Isı Problemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfu420 -- 15 Temmuz 2010; 11:34:16 >

• speed fan her zaman saçmalıyor. Everest programı ile bakmanızı tavsiye ederim.
  • Kasayı açıp iyi bir temizlik yapman lazım
  • Everestteki değerleri yazarsan daha iyi olur hocam.Havalar ısındı iyice bu tarz problemler görmek gayet normal.Fan temizliği macun şart artık.Takabiliyosanız ekstra fan takın derim.
  • Resimde işlemcinizin sıcaklık değerleri aşırı anormal değil belki ancak kapatmaya yetecek şekilde değerlere sahip. ( İşlemcinin markası ve modeline göre değişiklik gösterebiliyor. )

http://forum.donanimhaber.com/m_39791913/tm.htm Konusunda nasıl işlemci sökülür ve macunu yenileneceği yazılmaktadır.

İyi forumlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.