Şimdi Ara

RENO CLİO ŞİKAYET REKORU KIRIYOR !!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
1
Favori
35.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz sonra kocaballi hocam uğrar buraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: kimiferhat

Yeni Clio Icon 1.5 dCi 90 bg Stop & Start 45.450 TL

Yeni çıkmış aracın sorunları elbette olacaktır, normal karşılanması lazım, büyük ihtimal seneye çoğu giderilir ancak; bu fiyat nedir aga, dibi sonu reno, dibi sonu clio ya

ÇİN ÜRETİMİ HONDA JAZZ FUN+ CVT 1.4 Benzinli 47.345

2010 da aracımı alacağım zaman 1.4 TSI donanımlı "superb" 48 bin liraya kampanyadaydı ya, hatta yakın bir dostumuza 2.0 tdi superb aldık full donanım 87 bin liraya aynı hafta 3 senede ne hale geldi şu piyasa. B sınıfı araçlar 50 bine dayanmış.

Kimse sıfır araç tercih etmeyecek aslında bu arabaları 35 e satabilmek için yalvaracaklar o zaman göreceğim onlarıç.

Piyasa denetleme kurumu ne iş yapar bana birisi açıklayabilir mi acaba?

• Arkadaşlar ateş kırmızı Clio 4 Icon.
    Gidişine yollar duruşuna kızlar hasta bi bakan gözünü ayıramıyor. Yemin ederim her gün birisi arabayı inceliyo en az 5 kişi maşallah diyo. Usandım bu ilgiden.

Yemin ederim full Passat bu kadar ilgi görmez. Ah bide adı clio değilde polo fiesta olsaydı burdakilerin hiç birinden gık çıkmazdı...

• Bir DSG değil...
  • :)
    Kalsın hocam zaten otomatiğe allerjim var ben kendim otomatiğim.
    Az sabrederseniz EDC de gelicek...
  • kapının açılması nasıl bir mantıktır?????
    bir de sanırım tüm clio larda sol arka tampon boya hatası var ....
  • hepsini okuyamadımda dandik şikayetlerde var

"http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1793280/renault-aracimin-koltuk-yukseklik-ayari-yok/vuj46"

arabanın içine mi binmediniz donanımına mı bakmadınız derler adama
  • quote:

Orijinalden alıntı: BebeBiskuvisi

Her araba sorun çıkarır. Bazıları daha fazla.
    25bindeki dizel Fiesta'mın yazılımı sorunlu(bu Avrupa'nın en çok satılan modeli güya). Tam bir yazılım yapılamadı henüz. Yazılım güncelleyene kadar da kışları birkaç marşta çalışıyordu. Çalışınca rolantisi 0 civarlarındaydı. Ayrıca egsozdan duman atıyordu. Yazılımı güncelledik, çalışma problemi gitti, duman atma problemi hala var.
    Mazot kaçağı problemi çıkardı bir keresinde. PSA motoru dedim normal karşıladım o olayı da.
    Renault'un da hiçbir modeline güvenmem. Hakkaten çok şık gözüküyor ama her şey tasarım değil maalesef.

hocam dizel fiestalar için yazılım update'i geçen ay çıktı. Arkadaşın 2013 fiestaya araca uygulattık. yer: Almanya.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

Yolda giderken surucu kapisinin acilması cok enteresan. Kabul edilemez bir olay

o nasıl olabilir hakikaten
  • Walla benim sol arka tampon gayet normal bi hata görmedim.
    Hocam benim aracımda koltuk yükseklik ayarı var. Belki ilk çıkan modellerde olmayabilir. Alan arkadaş donanıma bakmayı bırak marketten ekmek alırken taze mi diye bile bakmaya bi arkadaş heralde. Test sürüşüne çıkmadın arkadaşım hadi o neyse de showromda da mı sormadın benim aracım hangisi olucak diye bi bakmadın?
  • Yakında VW taraftarları falan diye ulke iyice bölünecek adam öldürecekler

Kac yasında adamlar Fan oluyor

Sanırsın ki maaş + sigorta falan var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Komik lan bunlar ben aracımı seviyorum. Para benim ister reno alırım ister çöpe atarım sizin kadar biz bilmiyor muyuz? Otobanda giden aracın kapısının açılması bir kere fizik kuralarına aykırı saçmalık. Ben şimdi bir şikayet yazsam oraya sonra burada konu açsam olur mu olur!
  • Çok sattığı için şikayet fazla.

Şelaleler gibi satıyor mübarek 3 ay sıra var.
  • abiler araba mı sizi alıyor siz mi arabayı alıyorsunuz bu kadar marka fanatikliğine gerek yok hep diyorum önemli olan araçların iyi ve kötü yanlarını belirtip seçim yapacak arkadaşlara yardımcı olmak
  • Clio sorunlu diye bir konu acilmis. Bunun dogru mu yanlis mi oldugunu simdilik kimse bilemez. İlerde kaynagini servis kayitlarindan alan arastirmalar sikayetvar gibi sitelerden daha objektif olacaktir.

Ancak su acigi acikla kapamanin manasi nedir biri aciklasin. Konunun Vw arizalari ile dsg ile ne alakasi var.

Cihanair hakli. Bu forumun bazi markalara ciddi alerjisi var. Ayni konu Vw, Psa, Opel gibi markalar icin acilsaydi herkes tek bir agiz olurdu.

Simdi gelip bu markalarin fanatikleri yuzunden boyle oldu demeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  RENO CLİO ŞİKAYET REKORU KIRIYOR !!!

Benim gonlumde yatan araç ta ww grubundan LEON + paketli style modeli

cihanair kardeşim ben ww grubunun satış poltikasına kızıyorum

Bir çok otomobil firmasında standart verilen donanımlar ;

Leon sekmentlerinde olsun Skodo sekmentlerinde ve ww sekmentlerinde olsun ;

ekstria maliyet ile bize tabiri caizse paket adı altında hem kafa karıştırıyorlar hemde kaktırıyorlar ...

Paketlere ekstra para koyacaklarına neredeyse 10 yıldır deşmeyen golfta olsun pasata olsun teknolojik ve görüntü olarak biraz daha cezbedici olabilseler.

Bir arkadaşın dediği gibi kes kopyala yapıştır O nedenledir ki Bmw ve Mercedes ile aşık atabilecek iken hala Japon arabaları ile aşık atmaya çalışıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zarinca -- 24 Mayıs 2013; 1:31:02 >

• adamlar b sınıfı araca 40bin vermiş bide sesten şikayetçi oluyorlar, ne bekliyodun ki d sınıfı sessizliği mi
  • Kapı açılıyosa dert mi yani emniyet kemeri takmıyormusunuz niye düşeceksiniz yola Bide otoyolda 130'la gidecek aracın kapısının kendiliğinden açılması akışkanlar dinamiğinin iflas ettiği andır heralde. Kapıyı o hızda isteyerek açmak için ayağınızla kapıyı ciddi anlamda tepiklemelisiniz arabanın diğer kapısına yaslanarak güç alıp, elle kolla ittirerek açılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: panda34

Kapı açılıyosa dert mi yani emniyet kemeri takmıyormusunuz niye düşeceksiniz yola Bide otoyolda 130'la gidecek aracın kapısının kendiliğinden açılması akışkanlar dinamiğinin iflas ettiği andır heralde. Kapıyı o hızda isteyerek açmak için ayağınızla kapıyı ciddi anlamda tepiklemelisiniz arabanın diğer kapısına yaslanarak güç alıp, elle kolla ittirerek açılmaz.
    Kafası az çalışan adamın şunu anlaması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

İşte kapısı açılan Polo şikayeti.

www.sikayetvar.com/firma/detay/volkswagen/s/17

12 mart 2012 tarihinde şanlıurfa vw bayisi vimsa otomotivden polo bluemotion araç satın aldım. .... 34 en 0829 plakalı aracımın kapısı yolda giderken kendi kendine açılıyor, güvenlik fitili bazen çalışıyor bazen çalışmıyor, otoban yolunda d.

http://www.sikayetvar.com/firma/detay/volkswagen/s/17

Arkadaş size gerekli yerlerde fanatiklik yapmanın ne kadar gereksiz olduğunu ispatlar nitelikte 2 link bırakmış. Lütfen bir daha konu içinde mesaj atarken marka savunmasına girmeyin, çok itici ve anlamsız muhabbetler çıkıyor ki bundan hiç bir çıkarınız olmamasına rağmen insanları sinir edip kırıyorsunuz.

Ayrıca iyi ki Clio yerine Sandero Stepway i tercih etmişim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.