Şimdi Ara

RENO CLİO ŞİKAYET REKORU KIRIYOR !!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
1
Favori
35.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

quote:

yolda giderken sürücü kapısı açılıyor

Sürücüsünü atan araba mı olur ya nasıl bir hatadır bu ?

Tehlike anında şöför fırlatma sistemi yanlış zamanda devreye girmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Passat 1.6 TDI 105 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG Trendline 75.400 TL

Metalik boya fark parası hariç fiyat.

Sıkı durun!

Ön sis farları yok.

Yani bu aracı aldığınızda konu-komşu ne der diyerek doğru sanayiye sis farı taktırmaya.
  • Cahilliğimi bağışlayın bu CLİO 4 Dedikleriniz öndeki logosu baklava dilimi olunca Fiyatı 10.000 Lira fırlayan DACİA olmasın ?...
  • Konu sidik yarışına dönmüş. Bir yanda VW fanları diğer yanda Renault fanları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Cahilliğimi bağışlayın bu CLİO 4 Dedikleriniz öndeki logosu baklava dilimi olunca Fiyatı 10.000 Lira fırlayan DACİA olmasın ?...

Yok hocam dediğiniz model sümbül

• Gereksiz bir konu olmuş.
    Clio alıcak olan bakacak olan varsa sayfamıza buyursun. Araçtaki sorunlar iyi yönleri kötü yönleri tüm kullanıcılarımız gayet açık ve net paylaşıyor. Tartışıyor ve neticelendirmeye çalışuyoruz.
    Daha öncede forumlarda her markada özellikle radikal değişimler yapılan araçların ilk serilerinde zamanında inanılmaz sorunlar oldğunu pek çoğunun servise açılan davalarr ölümlü kazalar sonucu çağırıldığından bahsettim. Boşuna burda ordan burdan duyduklarınızla gördüklerinizle yorum yapmayın kullanan alan satanlara sorun daha verimli neticeler alırsınız.
    Kafanız rahat olsun klavyenize stres yüklemeyin boşuna.
  • 8000kmde Clio 4 dci90 hp kullanıyorum.8000 km geride kaldı.çok şükür hiçbir sorunum olmadı. Geçmişte Polo TDI kullanmıştım.iki araç da aynısorunsuzlukta görünüyor.Polonun plastik kalitesi daha iyiydi.Clionun geri kalan herşeyde Pool'dan iyi olduğunu söyleyebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karşılaştığım tek şikayet kapıların biraz zorlanarak kapanması. Başka bir şikayet ile karşılaşmadım. Şikayetlerin bir kısmının da doğruluk payı içermediği aşikar bu tarz sitelerde. Rakip firma çalışanları da pekala istedikleri şikayette bulunabilirler.

Renault Clio'yu piyasaya sürerken bazı hatalar yaptı, bunları Captur modelinde daha az göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Passat 1.6 TDI 105 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG Trendline 75.400 TL

Metalik boya fark parası hariç fiyat.

Sıkı durun!

Ön sis farları yok.

Yani bu aracı aldığınızda konu-komşu ne der diyerek doğru sanayiye sis farı taktırmaya.

Passatta sis fari var

Standart yani

Dersine calis oyle gel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanair -- 23 Mayıs 2013; 22:11:58 >
  • Abi ben arabamla köpeğe çarptım sorunum olmadı. Ankara Şereflikoçhisar arası. Son anda frene basana kadar sürat 150 km. Araçtaki kanı ve köpeğin barsak içeriklerini yıkatmak için durduğum petrolcu Renodan beklenmicek bi hareket diye kendisi söyledi.
  • Güvenlik fitili ne lan?

• quote:

Orijinalden alıntı: m.C.k.

Karşılaştığım tek şikayet kapıların biraz zorlanarak kapanması. Başka bir şikayet ile karşılaşmadım. Şikayetlerin bir kısmının da doğruluk payı içermediği aşikar bu tarz sitelerde. Rakip firma çalışanları da pekala istedikleri şikayette bulunabilirler.

Renault Clio'yu piyasaya sürerken bazı hatalar yaptı, bunları Captur modelinde daha az göreceğiz.

Kardesim o siteye sikayet yazildigi anda hemen yayinlanmiyor

Firma okuyor inceliyor sonra yayinlaniyor

Kafadan atma cok zor yani

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Kim ne derse desin turkiye'de uretilen reno araclar hep sorunlu

Ben fransa'da uretilen bir renonun bu kadar sorunlu olacagini dusunmuyorum

Ve olayi su lafimla bitirmek istiyorum

Bu uyanik reno arka camlari manuel yeni clio araci 43.500'e bana kitlemeye calisti

Edc olsa en az 5000 daha ustune binerdi

Bende almadim iyiki almamisim

Donanim almayin araba alin

BUDA BENİM APAÇİ LEONUM 1.6 tdı dsg FR

usta araban çok güzel güle güle bin. bende istiyorum ama para olmayınca alamıyoruz. tampona bir şey mi yaptın değişik duruyor değiştirdin mi?

• Siz birde daciadan bozma yeni sembol,lere bakın yakında aynı kıyamet bunlardada kopar
  • bazı şikayetler dogru (direksiyon kutusu gibi, ve firma bunları değiştiriyor)

bir kısmı ise abartıldıkça abartılmış maalesef.

clio4 sınınfda çok üstün bir araç. aldıktan 5 ay sonra bile aldığın paraya satabiliyorsun 2. elde...

şikayetvar dan yola çıkarsak ne wv kalır, ne adidas kalır ne de apple kalır piyasada...

amaç ne zaten anlamadım ama geçin yani böyle başlıkları
  • Araya Clio 3 şikayetleti de karışmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mert103

quote:

Kim ne derse desin turkiye'de uretilen reno araclar hep sorunlu

Ben fransa'da uretilen bir renonun bu kadar sorunlu olacagini dusunmuyorum

Ve olayi su lafimla bitirmek istiyorum

Bu uyanik reno arka camlari manuel yeni clio araci 43.500'e bana kitlemeye calisti

Edc olsa en az 5000 daha ustune binerdi

Bende almadim iyiki almamisim

Donanim almayin araba alin

BUDA BENİM APAÇİ LEONUM 1.6 tdı dsg FR

usta araban çok güzel güle güle bin. bende istiyorum ama para olmayınca alamıyoruz. tampona bir şey mi yaptın değişik duruyor değiştirdin mi?

Orjinal FR yaptım

FR tamponu var araçta

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

clio inanılmaz sattı,umarım renault için yeni bir sorun hikayesine dönüşmez.

Bu şikayetler BİR POLO'da olsaydı kıyamet koparırdın

Kıyameti ben koparırdım. Yandaş medya değil :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: günerkanat

quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

clio inanılmaz sattı,umarım renault için yeni bir sorun hikayesine dönüşmez.

Bazı firmalarda das auto gibi kalender olsa, müşterilerini kollasa, gerektiğinde üç beş kuruşa bakmadan sorunlu araçları geri çağırsa... Dünya bir başka güzel olurdu, değilmi ?

Sayın Güner Kanat,

Yazdıklarınıza istinaden 3 harf yazıyorum size : DSG. Başka söze gerek yok.
  • Binince in diyordu zaten, mesajı showroomda alamayanı otobanda atmış demek ki

O paraya alınmaz dedik dinlenmedik. Duster maasallah tık demiyor her gün koy yollarında

No donanım No haber No şikayet. Renonun donanimi Benden uzak allaha yakin olsun. Kafamız rahat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.