Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MEGANE 1,6 TOUCH PLUS OTOMATİK EKSTRA NAVİGASYON SİSTEMİ İSTEDİM 1600 TL PARA YATIRDIM BİLGİSİ OLAN ARKADAŞ VARMI (ANKARA MAİS)

NAVİGASYON SİSTEMİ R-LİNK Mİ YOKSA
    BAYİİ AİT FARKLI MODEL BİR SİSTEM Mİ
  • Herkesin şasi ve kredisi çıktı 10 güne kadar belli olur (CEVAP ANKARA MAİS SEMRA HANIM )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

çıkma plakalardan seçim yapıp onu tahsis edebilirsiniz onda bir sorun yok ama siz tescil işleminide kendim yapğacağım dediğiniz için diyorum ben yapamazsınız diye dediğiniz işlem ankarda da yapılıyor. gerçi çıkma plakayı bir arkadaşta söylemişti önermiyorlar vergi borcu vb. çıkarsa uğraştırıyor diye. yani 0 plaka ve 0 araç tescilini kendiniz yapamazsınız. çıkma plaka tahsis yapıp onu mais e bildirmeniz yeterli.

bu arada plaka seçme olayını soran arkadaşlar sistem üzerinden çıkma plaka seçimi yapılıyormuş. yani ilinizde böyle bir uygulama yoksa bile ankaradaki gibi araç geldiğinde sistem üzerinden talep edebilirsiniz bu plakaları. bunun için tabi büyük ihtimalle müşteri temsilcinizi sıkıştırmanız gerekecek yoksa onlar uğraşmamak için bu adımı uygulamayacaklardır.

quote:

çıkma plakalardan seçim yapıp onu tahsis edebilirsiniz onda bir sorun yok ama siz tescil işleminide kendim yapğacağım dediğiniz için diyorum ben yapamazsınız diye dediğiniz işlem ankarda da yapılıyor. gerçi çıkma plakayı bir arkadaşta söylemişti önermiyorlar vergi borcu vb. çıkarsa uğraştırıyor diye. yani 0 plaka ve 0 araç tescilini kendiniz yapamazsınız. çıkma plaka tahsis yapıp onu mais e bildirmeniz yeterli.

bu arada plaka seçme olayını soran arkadaşlar sistem üzerinden çıkma plaka seçimi yapılıyormuş. yani ilinizde böyle bir uygulama yoksa bile ankaradaki gibi araç geldiğinde sistem üzerinden talep edebilirsiniz bu plakaları. bunun için tabi büyük ihtimalle müşteri temsilcinizi sıkıştırmanız gerekecek yoksa onlar uğraşmamak için bu adımı uygulamayacaklardır.

Bu çıkma plaka seçme işini Erzurum (25) plaka için de yapabilirmiyiz acaba.Hangi sistem üzerinden yapılabiliyor bu iş detaylı öğrenmek istiyorum lütfen bilgisi olan arkadaşlarımdan.

• Or_By O kullanıcısına yanıt
    bence bu araç 2014 touch modeli kuşak renleri siyah olmayacak yeni megane da diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcan342008

MEGANE 1,6 TOUCH PLUS OTOMATİK EKSTRA NAVİGASYON SİSTEMİ İSTEDİM 1600 TL PARA YATIRDIM BİLGİSİ OLAN ARKADAŞ VARMI (ANKARA MAİS)

NAVİGASYON SİSTEMİ R-LİNK Mİ YOKSA
    BAYİİ AİT FARKLI MODEL BİR SİSTEM Mİ

R-Link değil bu navigasyon geri görüş kameralı bir sistem benim aldığım bayi de 1600 tl lik navigasyonu önerdi r-link bir yıl sonra ücretli olacak vs demişti bu sonradan alınan daha avantajlı ve ucuza geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

fotoğraf alıntıdır. bursada çekilmiş

Bu touch sadece pluss değil galiba benim gittiğim bayide pluslar gelmiş olsaydı foto çekecektim ama henüz gelmemiş bende çok merak ediyorum touch plusları

• quote:

Orijinalden alıntı: bilmeceler

quote:

fotoğraf alıntıdır. bursada çekilmiş

Bu touch sadece pluss değil galiba benim gittiğim bayide pluslar gelmiş olsaydı foto çekecektim ama henüz gelmemiş bende çok merak ediyorum touch plusları

henüz touch plus araçlar bayilere verilmemiş,ilk üretimler yeni tamamlanmış ve haftaya bayilere dağıtılacakmış,bana bayinin bugün verdiği bilgiler

• quote:

Orijinalden alıntı: atacms

quote:

quote:

Bu çıkma plaka seçme işini Erzurum (25) plaka için de yapabilirmiyiz acaba.Hangi sistem üzerinden yapılabiliyor bu iş detaylı öğrenmek istiyorum lütfen bilgisi olan arkadaşlarımdan.

normalde bu hizmeti şuanlık sadece ankara veriyor. bir arkadaşın şubesi gel yapalım üzerine demiş. en güncel bilgiyi trafik şubenizden alabilirsiniz çıkma plaka tahsisi yapmak istiyorum diye. eğer şubeniz olmaz yok öyle bir şey derse aracın trafik tescil işlemlerini yapacak şube bu işlemler sırasında kendi ekranları üzerinden plaka seçimi bölümünde çıkma plaka seçip orda listelenen plakalardan birini sizin üzerinize tahsis edecek. hele bir mart gelsin bunları detaylı konuşuruz gene

• quote:

Orijinalden alıntı: aligbt_18

bence bu araç 2014 touch modeli kuşak renleri siyah olmayacak yeni megane da diye biliyorum

evet 2014 model 2015 ler zaten ocakta üretilecek. yan taraflarıda kapı ile aynı renk olacakmış.
  • Touch Plus farkı ne ?
    Sanırım forumun çoğu Megane touch Plus siparişi verdi .

• quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

Touch Plus farkı ne ?
    Sanırım forumun çoğu Megane touch Plus siparişi verdi .

hocam plus megane hb in 2015 yılı modelinin adı.2015 lerde küçük rütuşları var o nedenle renault adını touch plus diye koymuş. donanımında aşırı farklılıklar yok, yan kapıların üzerindeki plastikler gövde rengi ve içinden krom ince çıtalar geçecekmiş.ön ızgarada, iç havalandırma pencerelerinde küçük farklılıklar mevcut imiş. bu sayfada bir arkadaş paylaşmıştı aradaki farklılıkları 8-9 sayfalarda olmalı..
  • Bir nevi makyaj farkı var gibi sanki ,
    1.6 Cvt oldukça iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihCoskun50

Saygıdeğer Arkadaşlarım TESLİMAT konusunda şunları öğrendim: Şubat 20-30 arası tüm araçlar ama tüm araçlar teslim edilmiş olacak. Mart ayına kalanlar sadece ve sadece İthal olanlarmış. Sonuç olarak herkes aracını Şubat ayında almış olacak. Yetiştiremiyorlar diye birşey yok arkadaşlar koskoca Renault fabrikası sanki sadece bize mi çalışıyor. Tüm Türkiyemize araç üretiyor artı olarak Oyak mensuplarına da üretiyor. Bugüne kadar ithal araçlar hariç hiçbir teslimatta gecikme olmamış. Hatta erken teslimatlarda olmuş. Renault fabrikası yıllık 360.000 araç üretim kapasitesine sahiptir.Aylık 30.000 araç üretiyorlar. Bizim başvurumuz sadece 3000. Bunu üretip bize teslimi geciktirecek kadar küçük değiller. Ayrıca herkesin şu an şasi numaralar belli. Ama Sadece şasi numaraları. Saygılarımla.

hadi inşallah söylediğiniz gibi olur.

• ahmetcan342008 kullanıcısına yanıt
    Bayinin 1600 tl ye taktığı necvox marka navigasyondur. Bu ürünü piyasada da bulup taktırabilirsin. Ayrıca araca birebir uyumludur. Necvox un bir çok modele özel navigasyon üretimi vardır.R-link fabrika çıkışı montaj yapılan Renault a özel bir sisemdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferman63

Bayinin 1600 tl ye taktığı necvox marka navigasyondur. Bu ürünü piyasada da bulup taktırabilirsin. Ayrıca araca birebir uyumludur. Necvox un bir çok modele özel navigasyon üretimi vardır.R-link fabrika çıkışı montaj yapılan Renault a özel bir sisemdir.

arkadaşın dediği gibi farklı bir marka bu ve sonradan takılıyor serviste. fabrika çıkışı gelmiyor yani.
  • 18 kasım megane touch plus 1.5 dci için siparaiş vermiştim istinye mais den , bu akşam mail atılmış sözleşme ile ilgili , fakat sözleşmedelı marka model yılı olarak yeni megane hb 2014 model yılı olarak yazıyor ? NE demek şimdi bu ?
  • bugun istinye maiste imzaladım bende sıkıntı yok imzala 2015 e girilmediğinden dolayı o
  • Bizim araç bu olsa gerek..

• Neden bu jantlar çok kötü ya , taksalar şu megane a 5 kollu 17 inch jant tadından yenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah261

18 kasım megane touch plus 1.5 dci için siparaiş vermiştim istinye mais den , bu akşam mail atılmış sözleşme ile ilgili , fakat sözleşmedelı marka model yılı olarak yeni megane hb 2014 model yılı olarak yazıyor ? NE demek şimdi bu ?

geriye doğru 4-5 sayfa okursanız tartışıldı bu konu cevabınızı bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.