Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önce imzalayip sonra mi pesinat yoksa once pesinat sonra imza mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekilberi

Önce imzalayip sonra mi pesinat yoksa once pesinat sonra imza mi?

zamana ve şubeye göre değişiyor. parayı yatırıp imza atmaya gidende var, araya hafta sonu girdiğinde önce imza atıp ilk iş günü para yatıranda.
  • Gecikmesinin tek pozitif yani araba martin sonuna falan gelirse hic olmassa kislik lastigi seneye alirim en azindan o masrafi otelemis olurum diye teselli ediyorum kendimi... O nasil bi lastiktir yaa 205x55xR17 = hem pahali hem yok..

• Bu konu ne konusu okudum okudum anlamadim herkes reno aliyor , birisi kisaca aciklayabilir mi ???

• 04.12.2014 tarihinde Bursa Mais'e Megane 1.6 cvt için mail yoluyla başvurmuştum.Bugün 20:30 da arandım 0224 lü bir numaradan. P.tesi Mardin Renaulta sözleşme için gideceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferman63

04.12.2014 tarihinde Bursa Mais'e Megane 1.6 cvt için mail yoluyla başvurmuştum.Bugün 20:30 da arandım 0224 lü bir numaradan. P.tesi Mardin Renaulta sözleşme için gideceğim.

bursa çoşmuş son gün dahil herkesi aramaya başlamış anlaşılan. ankaradan tık yok tık.
  • -net- kullanıcısına yanıt
    Arkadaş, Ordu Yardımlaşma Kurumu (OYAK)'ın çalışanları için yaptığı Renault ve Dacia marka otomobil kampanyası..
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    Ben araç için Ankara'dan başvurdum ama Zonguldak'tayım. Aracım 67 plaka olacak. Proforma fatura ile Trafik Tescil Ş.den plakayı ben belirleyeceğim ve tescil ettireceğim. Plakayı bastırmak vs. gibi işlemleri Ankara MAIS tarafından yapılacak.
  • saruja S kullanıcısına yanıt
    Sizin çok geç kalmış.Ben sizin yerinizde olsam yarın hemen arardım semra hanımı.Ben 14 kasımda megane için başvurdum hatice hanıma, 4 gün oldu sözleşmeyi imzalayalı.Bizleri örnek göstererek biraz baskı yapabilirsiniz.
  • Ey Ankara mais 11 kasımda basvurdum ayıp ya bu nasıl iştir

• bnsed kullanıcısına yanıt
    Evet aynı hatçe hanım :)
  • Bence aramadilar diye stres yapmaya gerek yok erken de arasalar gecte arasalar subat/mart ayinda teslim alacağız arabalari.. aslında gec aramaları bizim için avantaj. Ne kadar gec ararlarsa o kadar gec ödeme olur..

• ben 11 Kasımda neden başvuru yaptım çünkü araç ilk teslim edilecekler arasında olsun diye, şimdi 4 Aralıkta başvuru yapıp kredi sozlesmesi ve peşinati halleden sonuçta sase numarası benimkinden önce belli olduğu için benden önce mi aracını teslim alacak doğru mu bu mantık ?

• Adet yerini bulsun ankara mais 5 aralık meganeHB 1.5 dci arayan soran yok.
    bu arada sözleşme imzalayanlar sorum size mais ili dışında imzalayan var mı.oluyor mu öyle.ve hafta sonu imzalanabiliyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Körfez_41

Ben araç için Ankara'dan başvurdum ama Zonguldak'tayım. Aracım 67 plaka olacak. Proforma fatura ile Trafik Tescil Ş.den plakayı ben belirleyeceğim ve tescil ettireceğim. Plakayı bastırmak vs. gibi işlemleri Ankara MAIS tarafından yapılacak.

bu bilgiyi nereden aldınız? benim bildiğim hiç bir trafik şube sizin bireysel başvurunuzu kabul etmeyecektir. tüm işlemler asbis üzerinden gerçekleştirelcek olup ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir. isterseniz trafik şubenizle bir görüşün en doğru bilgiyi onlar verecektir.

• yalnızefe0909 kullanıcısına yanıt
    Benim asker olan abim il disinda oldugundan aradiklarinda soylemis o ildeki renault bayiine evraklari yonlendirecekler ve imza islerini orada halledecek. Yani boyle bir islem yapilabiliyor. Az yukarida bir arkadas daha baska sehirde olduğunu soyledi...

• Ayrıca beyler şu müşteri temsilcilerinin isim soyisim hatta benzetmelerle fazlaca ayrıntıya girilmiyor mu.burası sanal bi alem herkes nici ile giriyor ama temsilciler alenen teşhir edilmiyor mu.buna birszvdikkat edilmelidir diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnızefe0909

Ayrıca beyler şu müşteri temsilcilerinin isim soyisim hatta benzetmelerle fazlaca ayrıntıya girilmiyor mu.burası sanal bi alem herkes nici ile giriyor ama temsilciler alenen teşhir edilmiyor mu.buna birszvdikkat edilmelidir diye düşünüyorum

isim soyisim konusunda hak veriyorum. sadece ismini bey yada hanım diye belirtmek yeterlidir diye düşünüyorum. bugune kadarki mesajlarımda bı konuda özen göstermeye çalıştım. illaki paylaşmanız gereken bir şey varsa özel mesaj yoluyla tüm adını şanını gereken kişilerle paylaşabilirsiniz

benzetmelerden kastınız yaşlı genç kel sakallı kilolu vb. ise ben şahsen bunun takılacak bir durum olmadığını düşünüyorum

• Demekki ben yararlanamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: -net-

Demekki ben yararlanamıyorum

Evet yararlanamıyorsunuz ve zaten katılım süresi çoktan geçti. Sağlık olsun.
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.