Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dizel megane gt line için oyak kampanyasında her ne kadar bir indirim yapılıyor?
  • Arkadaşlar biz bu işten şuan da hiç para ödemeden vazgeçsek herhangi bir bağlayıcılığı ya da yaptırımı olacakmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • azzrsln A kullanıcısına yanıt
    o zaman fasilali silecegi katmamisimdir ben pardon..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slmhzl

Arkadaşlar biz bu işten şuan da hiç para ödemeden vazgeçsek herhangi bir bağlayıcılığı ya da yaptırımı olacakmı?

Hayırdır hocam ?

• slmhzl S kullanıcısına yanıt
    Hiç birşey olmaz, zaten bir değişiklik yapmak istiyorum deyince basvurular sisteme girildi dosyanız iptal edilir dediler. Yani kısaca hiç bir şey olmaz dosyan iptal edilir.
  • Yok bir problem şuan için ama bekledikçe geriliyor insan.
  • arkadaşlar süreç nasıl işliyor kısaca bir bahseder misiniz uzunda olabilir :) şimdi ben daha hiç müracaat etmedim bolu dayım burdan randevu falan alma oluyomu doğrudan gidersem problem falan olurmu randevusuz geldin diye gidip ne işlem yapacağız ilk gittiğimizde para veriyozmu tekrar gitmemiz gerekiyormu ortalama kaç gün içinde sonuçlanıyor
  • azzrsln A kullanıcısına yanıt
    süreç şöyle işliyor;
    1. uzaktan müracaat ancak noter kanalıyla verilen vekaletle oluyor.
    yoksa şahsen müracaat gerekli
    2. kaydınızı almak için randevu yok.maise gidip en fzla 15-30 dakika bekleyerek siparişi dosyayı açtırıyorsunuz.
    3. Dosya için bilgilerin alınmasını müteakip krediyi ne kadar kullanacağınızı soruyorlar.
    çünkü her aracın teslim ödemesi farklı.
    örnek :megane hb 1.6 touch plus
    44.100 tl
    teslim ödemesi 12.000tl civarı
    kredi 20.000 tl kullanırsanız 12.000 de pşinat ödemesi hesaplanıyor.
    kayıttan sonra 10-15 gün donra sizii arıyor ve bir takip nu. veriyorlar.
    peşinatı yatırıyorsunuz.
    sonrasında 15-20 gün sonra kredi imzaları için çağırıyorlar.
    şubat veya martta da kalan teslimat ödemesini yapıp aracı teslim alıyorsunuz.
    işte bu kadar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: slsaruhan

süreç şöyle işliyor;
    2. kaydınızı almak için randevu yok.maise gidip en fzla 15-30 dakika bekleyerek siparişi dosyayı açtırıyorsunuz.
    3. Dosya için bilgilerin alınmasını müteakip krediyi ne kadar kullanacağınızı soruyorlar.
    44.100 tl
    peşinatı yatırıyorsunuz.
    işte bu kadar...

EyvAllah cok iyi oldu bu

• quote:

Orijinalden alıntı: slsaruhan

süreç şöyle işliyor;
    44.100 tl
    peşinatı yatırıyorsunuz.
    işte bu kadar...

yani gerek krediyle gerekse nakıt olarak arac bedelini,vergiler hariç 1 ayda tahsil ediyorlar,dogrumudur.

• texmo kullanıcısına yanıt
    Hayir 1/3 e yakin bir pesinat odemesi var. Bu bedel pesinat sirasinda tahsil ediliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birer, ikişer çağırma devam ediyor. Mais şubesinin söylediğine göre muhtemel olarak önümüzdeki hafta ben de kredi sözleşmesini imzalarım.
  • Araç fiyatı 47600 kredi 25000 tl teslim ödemesi 13520 peşinat 9080 tl .

• texmo kullanıcısına yanıt
    Şeklen öyle diyebiliriz.yaklaşık 1.ay sonunda peşinat ve kredi miktarıyla birlikye vergisiz araç bedelini ödemiş oluyoruz.

• 1/3 peşinat ödemesi yok, bu aldığınız aracın fiyatı ve kredi miktarına göre (50000 tl. ye kadar kredi oranı araç değerinin %70 i) değişiyor. Ben 52600 olan aracı sadce 1640 tl. peşinat, 36000 tl (2400tlx15) kredi ile 14960 teslim ödemesi ile alıyorum. Bilmeyenler için söylüyorum motor, şase numarası belli olmadan araç üzerine kredi çıkmıyor, fb.dan finans kuruluşuna bilgiler geldiğinde kredi çıkıyor ve gidip imzalıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazım55

1/3 peşinat ödemesi yok, bu aldığınız aracın fiyatı ve kredi miktarına göre (50000 tl. ye kadar kredi oranı araç değerinin %70 i) değişiyor. Ben 52600 olan aracı sadce 1640 tl. peşinat, 36000 tl (2400tlx15) kredi ile 14960 teslim ödemesi ile alıyorum. Bilmeyenler için söylüyorum motor, şase numarası belli olmadan araç üzerine kredi çıkmıyor, fb.dan finans kuruluşuna bilgiler geldiğinde kredi çıkıyor ve gidip imzalıyorsunuz.

ozetlersek

simdi basvuruyoruz 1000 tl veriyoruz
    martta teslimde vergileri oduyoruz.14960 tl ornek
    tamamına kredi kullanabilirsek arac teslimine yakın kredi odemesi baslıyor ,yani cebimizden sadece 1000 tl mi cıkıyor? yoksa kredi baslayıp marta kadar taksit oduyormuyuz=?
  • Kredi aracın %70 ine kadar veriliyor ve ödemesi sözleşme imzasından 1 ay sonra başlıyor, yukarıda açıkça izah ettim. Ben 1640 tl.yi kredi çıktıktan sonra peşinat olarak yatıracağım teslimde de belirttiğim rakamı ödeyeceğim. Şunu da açıkça belirteyim ben 2014 kasko değeri 64000 tl olan megane 1.5 touch plus aracı kampanya ile üstelik 2015 model olarak 52600 tl ye alıyorum üstelik 36000 tl.sıfır faiz ile. Bundan iyisi olmaz diye düşünüyorum. Beğenmezseniz satarsınız her zaman müşteri bulunur.
  • Merhaba,
    Biz de captur için yazıldık. Kim bekleyecek 3 ay ya :( Sabır sınavı gibi.
  • 6-7 bin indirimin cefası 3 ay beklemek
    Bekliycez sorun yok :)
  • ötv artmaz inşallah amin .:)
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.