Şimdi Ara

Reklam Kurulu'ndan Kasım indirimlerine ceza! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
3.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Direk öyle yazmak istemezdim ama eskiden %90 Hepsiburada kullanırken son 5hatta 10 alışverişinde Hepsiburada hiç yok trendyol 1. Sırada sonra n11 hatta pttavm bile kullandım

• Kazanan kim devlet+hepsiburada haksiz kazancinin bir bolumunu devlete verdi
    Kaybeden kim vatandaş sevilen vatandaş oldu seven hepsiburada ve devlet
  • Alacağın ürünün fiyatını bilmiyorsan ve bu indirim adı altındaki sahtekarlık günlerinde alışveriş yaptıysan kerizsindir ya da paran fazla geldiği için nereye harcayacağını şaşırmışsındır
  • Başlık değişmiş, Hepsiburada'dan bahsediyordu, daha genelleştirilmiş. Doğrudur, diğer firmalar da varsa böyle daha adil oldu.

Bu Reklam Kuruluna kim şikayet etti bilmiyorum ama sonuç alınca insan ayrı bi keyifleniyor.

Buyrun bu da ben açtığımdı:

🔥 TurkNet'i Ticaret Bakanlığı'na Şikayet Ettim: GigaFiber Yalanı Cezalandırıldı: 347.128 TL 🔥

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E_Y_B_H_P_T -- 12 Şubat 2024; 18:47:6 >
  • Cezalar fazla olmuş, batmasın şirketler. Google nasıl ödeyecek 347.182 TL'yi, 11000 dolar falan yapıyor, adamların 0,25 saniyelik kazancı.
  • Adamlar demek ki bu ufak cezaları göze alarak yapıyorlar
  • Sorun yok sürece devam... pazaryeri senden aldı devlete verdi... sistem böyle işliyor zaten
  • İndirim yapmıycak adamlar bu gidişle ceza kesiyorsunuz dönüyor dolaşıyor vatandaştan çıkıyor o para böyle büyük firmalar değil asıl tehlikeli küçük firmalar
  • İyi olmuş daha da fazla ceza yesinler hepsi denetlensin neredeydi unuttum ama 15k olan philips latte go 5447/90 modeli efsane kasım indirimlerinde 15k dan 18k ya düştü 3k zindirim oldu. Ve tek fark ettiğim bu değil gerçekten indirim olan şeylere baktım 100 200 lira indirim olmuş diğerleri hep zamlanmış gözümle gördüğümü fark ettiğimi ve izlediklerimi söylüyorum
  • Adamlarda ceza ucuz biz bunun 100 katını kazanırız diye yapıyor zaten 😁
  • herkes de eleştirmiş ama bu yerlerden alışveriş etmeye de devam dimi arkadaşlar? aynen aynen... firmalar tühh kaka ama herkesin elinde devamlı sipariş eden telefonlar. kimse de demiyor ki kendimce bende tepkimi koyayım beni kandırmasın dolandırmasın. bize müstehak arkadaş müstehakkk. firmalar ı siz yerel secimden sonra görün siz daha.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.