Şimdi Ara

REEDER A8i 16GB/A8i 32GB - ANA KONU//ANDROID 4.4.2 GÜNCEL SÜRÜM (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.389
Cevap
14
Favori
111.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ilginize teşekkürler ama ürünü iade ettim.
  • Beyler bu işten anlayan biri tabletimi onarsın ona kılıf hediye edicem. bütün dosyalarım içindeydi kurtarmam lazım tablet ile birlikte.

4.4 atarken bi sorun oluştu . timeout sorunu. sonrasında tableti her açmaya kalkıştığımda reboot yazan menü açılıyo
  • Öncellikle Şunu Söyleyeyim : Dosyalarınızı kurtaramazsınız onlar gitti artık

% kaça geldiğinde timeout veriyor hocam %57 ise burdakileri uygulayın

http://www.reeder.com.tr/forum/a8i_4.4_yuklenmeme_hatasi/

Sorun çözülmez ise tekrar buraya yazmayı ihmal etmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeveloperAli -- 3 Haziran 2015; 1:30:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay arkadaş haftasonu teknosa'nın kampanyası vardı neredeyse kanıpta reeder alacaktım 32gb olanından. İyiki de bu sayfaları okumadan almamışım. Tamamen pişmanlıkmış.
  • gorkemchem kullanıcısına yanıt
    kötü bir tablet değil ama intelin hiz ve ortalama genel performansı tatmin ederken intel uyumsuzluğu sebebiyle arasıra can sıktığı da oluyor.sorun reeder markasında aslında.genel anlamda 250 civarına iyidir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

kötü bir tablet değil ama intelin hiz ve ortalama genel performansı tatmin ederken intel uyumsuzluğu sebebiyle arasıra can sıktığı da oluyor.sorun reeder markasında aslında.genel anlamda 250 civarına iyidir.

Acaba windows işletim sistemli olanamı yonelsem? Telefonum da windows ve memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gorkemchem kullanıcısına yanıt
    olabilir.download dizi izleme amaçlı bir tvbox yada tablet bende düşünüyorum.ama $ çok yüksek.iyi fiyata gelirse bende alırım.pcdeki tüm programlar win8 sistemde aynen tablet üzerinde çalışacakmı yani.

bu arada bu cihazın en büyük eksiği 1gb hafızası.tum 1gb androidler için sorun.2gb altı asla alınmaz.dönüp dolaşıp buna bağlanıyor tıkanıklık ve takılmalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

olabilir.download dizi izleme amaçlı bir tvbox yada tablet bende düşünüyorum.ama $ çok yüksek.iyi fiyata gelirse bende alırım.pcdeki tüm programlar win8 sistemde aynen tablet üzerinde çalışacakmı yani.

bu arada bu cihazın en büyük eksiği 1gb hafızası.tum 1gb androidler için sorun.2gb altı asla alınmaz.dönüp dolaşıp buna bağlanıyor tıkanıklık ve takılmalar.

bunun a10x olan modeli gayet güzel acaba onu düşünsen mi? Kararsız kaldım çok.
  • arkadaşlar bende a8i quad aldım ancak içinde 4.4.4 var bunu 4.4.2 ye nasıl düşürürüm?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dc106

arkadaşlar bende a8i quad aldım ancak içinde 4.4.4 var bunu 4.4.2 ye nasıl düşürürüm?

reeder destekten yazılım talep ederseniz belki yardımcı olurlar. ama niye 4.4.2 'ye düşürmek istiyorsunuz ki?
  • Oguzhan97 kullanıcısına yanıt
    4.4.4 de root yetkisi alamadım belki 4.2 ye düşürürsem olur diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dc106 -- 15 Haziran 2015; 3:40:04 >
  • İyi akşamlar, birkaç saattir yaptığım araştırmalar sonucu bu tableti f/p olarak rakiplerinden üstün gördüm. Hali hazırda telefon ve tablet olarak apple ürünleri kullanan biri olarak bu tableti daha çok gps navigasyon ve film izlemek için alacağım, arada da iosta ücretli olan oyun veya uygulamaları denemek için kullanabilirim.

Şimdi ilk olarak bu konuda okuduğum kadarıyla wi-fi çekimi ile ilgili sorun yaşayanlar olmuş, bu tabletin kronik bir sorunu mudur acaba?

İkinci olarak güncelleme ile ilgili sorun yaşayanlar bu sorunu halledebildiler mi? Almayı düşündüğüm tablet 4.4 sürümü ile gelecek, androidden hiç anlamıyorum acaba tablet ile uyumlu bir sürüm mü?

Üçüncü olarak gps-navigasyon performansı nasıl? Konum, hız, hedef vs. gibi birimleri doğru gösteriyor mu?

Ve son olarak tableti genel olarak internet-film-oyun-gps dörtlemesi için kullanacak ve root vs. olaylara girmeyecek biri için önerir misiniz?

Not: Ürünü n11'deki outlet mağazasından alacağım, gönderilecek tabletin ufak çiziklerini gördüm ve benim için sorun teşkil etmiyor. Birde özellikle iade ürün olmadığını, arge aşamasında kullanıldığını teyit ettirdim. En kötü ihtimalle 14 günlük iade hakkımı kullanacağım.

• A8i 32 gb modelini reeder outlet'ten 200 liraya aldim. Arka kapakta ufak bir cizik ve ekranda tek bir olu pikseli var. Android 4.2.2 kurulu gayet stabil calisiyor. Performansi beni memnun etti, adeta bir i-pad mini :) gayet guzel bi tablet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem73 -- 21 Haziran 2015; 2:20:22 >
  • 4.4 Kitkat Güncellemesini indiremedim sitesinden, elinde olan var mı?
  • driverlar elinde olan varmı
  • kingroot ile cihaz 4.4.4 te iken rootladım.
    driverlar
    https://software.intel.com/en-us/protected-download/385047/494732
    https://drive.google.com/file/d/0B5TD9Nyc1CR8VWtRbmZMZmZiT0k/edit içindekileri yükleyin.
    cihazı pc ye bağlayıp kingrootla rotlayın.

• Home tuşunu nasıl diğer 2 sanal tuşun arasına alabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem Berat

kingroot ile cihaz 4.4.4 te iken rootladım.
    driverlar
    https://software.intel.com/en-us/protected-download/385047/494732
    https://drive.google.com/file/d/0B5TD9Nyc1CR8VWtRbmZMZmZiT0k/edit içindekileri yükleyin.
    cihazı pc ye bağlayıp kingrootla rotlayın.

Arkadaşım elimdeki şu tableti güncelleştirmek istiyorum fakat 4.4 olmadığını söylüyor yetkili firma. Periscope dahil bir çok uygulama çalışmıyor. Buna nasıl root atarım yada atılır mı? REEDER A8i 16GB/A8i 32GB - ANA KONU//ANDROID 4.4.2 GÜNCEL SÜRÜM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreyuksel -- 21 Temmuz 2015; 18:38:28 >

• emreyuksel E kullanıcısına yanıt
    atılır önceki yorumlarda rootun nasıl atılacağını bir değerli arkadaş anlatmıştı. üşenmezsen bak :)
  • atılır önceki sayfalarda anlatmışlar hata 4.2.2 dah rahat atılıyor.

xposed nasıl yüklediniz cihaz açılmıyor birdaha hard reset atınca düzeldide xposed konusunda yarsım ederseniz.
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.