Şimdi Ara

REEDER A8i 16GB/A8i 32GB - ANA KONU//ANDROID 4.4.2 GÜNCEL SÜRÜM (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.389
Cevap
14
Favori
111.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bugunki guncellemeyle cozulecegini dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala ses seda yok bakalim

• alperfirat A kullanıcısına yanıt
    Güncelleme bugün mü çıkıyor ?
  • Aynen bugun cikacakti

• Arkadaslar en gec yarin verilecekmis surum

• noktafat N kullanıcısına yanıt
    Sende flash playeri kaldir secenegi var

rootlayınca oluyor

Rootladin he demek kolay mi :-) :-)

açıkçası çok kolay, istek olursa anlatabilirim

Sayfaac bence. Ozele bi baksana

• Arkadaşlarhttp://forum.donanimhaber.com/m_86956404/f_//tm.htm#86956404 adresinden ulaşabilirsiniz.
  • anladığım kadarıyla rotlamakta flasa çözüm olmuyor. o yüzden cihazı böyle kabullenmek gerekecek sanırım. başka çaresi kalmadı.
  • şu güncelleme gelsin o zaman da olmassa hayırlısı. arkadaşlar şu son güncellemeden sonra sanki kamera performansı düştü siz farkettiniz mi ?
  • Oguzhan97 kullanıcısına yanıt
    Önceden pek dikkat edemedim ben gelir gelmez yükledim güncellemeyi, ama evet kamerada odaklanma sorunu var, ekranda net gözüküyor fotoğrafı çektiğinde bulanık olarak kayıt ediyor. Zaten akşam bile değil akşamüstü ön kamera kapkara gösteriyor kafamı Bu arada Tam şarj olmama durumunu bende yaşıyorum (96-97 de kalıyor) ama şöyle bir sonuca vardım sorun adaptörde. Çünkü nikon makinenin usb adaptörü var onun şarj ettiğimde 100 de 100 şarj oluyor. Nikonun amper değerleri 0.2 daha yüksek, ayrıca kutudan çıkan adaptör aşırı derecede ısınıyor farkettiniz mi?

Papyrus programını tavsiye ederim, galaxy gibi not almanızı sağlıyor
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.steadfastinnovation.android.projectpapyrus&hl=tr
    en yakın zamanda gidip kalem alacağım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noktafat -- 24 Ocak 2014; 16:05:58 >

güncellemeden sonra baya kötü kamera. fps kaybı da var fotoğraf modunda. güncellemeden önce kamera daha iyiydi bariz. şimdi kamera acayip kötü çekiyor. ön kamera kullanış 0 olmuş tamamen siyah gösteriyor. arka kamera da baya kötüleşmiş. eskiden nasıldı şimdi nasıl. reeder son güncellemede eski haline getirsin bari şu kamerayı. flash sorunu da önemli ama kamera iyiyken kötü olmasını kabullenmek istemiyorum. bugün gelcekti güncelleme noldu o ?

diğer konu evet adaptör ısınıyor. bir sorun oluşturmadı ama bu azimle giderse eritecek plastiği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguzhan97 -- 24 Ocak 2014; 16:54:01 >
  • Oguzhan97 kullanıcısına yanıt
    Hacim guncelleme yarin gelecekmis. De birde onu mu yuklesek benim kamerayla isim yok performans dusuklugu yok baktigim kadaryla onemli olan performans zaten :-)

• Arkadaslae root attim ben cihaza flashi kaldirip yukledim degisen hicbisey yok

A8r nasıl destekliyor ki firefox, google, adobe resmi olarak yayınlamış artık destek yok diye en son android 4 .0 da desteklenmiş, android 4.2.2 olupda kullanan var mı?

• Hyperious kullanıcısına yanıt
    bilgiler içim teşekkürler öncelikle .. bende almayı düşünüyorum A8İ mmodelini fakat 3g mobil modemleri (vın,vodem,jet) gibi modemlerle internete bağlanıyormu USB ile acaba eğer bağlanıyorsa hemen alacağım... yoksa bu modem cihizlarla Reeder a8i le başka şekilde bağlanabilrmiyim nete . (sabit biyerde durmuyorum mobil modemle bağlanmam gerekiyor yadamobil modemlerle bu cihazı bağlamak içim başka aparatlar varmı ? ) Şimdden teşekkürler.

• A8i içinde bir menüde böyle bir liste var, ama denemedim. Desteklenen 3g modemlerin listesi. Otg kablosuyla bağlayabilirsin ben aldım bellek filan bağlayabiliyorum, 10 lira fiyatı telefoncular satıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noktafat -- 24 Ocak 2014; 23:24:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.