Şimdi Ara

Redmi Note 10 Pro ve Note 10 Pro Max karşınızda (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
1.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

• X3'ten uygun fiyatlı gözüküyor. Daha düşük fiyata gelirse bir sonraki telefonum iPhone olacak dememe rağmen Note 10 pro 6/128 modelini ciddi olarak düşünürüm. gerçi Max modelinin farkını da tam olarak anlamadım, haberde kaçırdığım bir şey yoksa sadece ana kamera farklı gözüküyor.

• Kayrabey kullanıcısına yanıt

3000 ne gelmiş sonra 3500 3700 e mi ne çıkmıştı. O zamanın üstüne korona stok sıkıntılarından tut yeni vergiler bile gelmiştir takip edemediğim. Şöyle bir telefonlara baktım da böyle giriş orta seviye telefonlar yerine bütçeyi zorlayıp amiral gemi almak lazım. 4000-4500 e samsung ve apple var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet o fiyatlara geldi bir süre sonra çıktı. Ama 10 gün önce 64 lük olano 2.750 liradan satıldı.

• marslan1999 kullanıcısına yanıt
    Turkiye'de isimlendirme soyle olacak;
    Redmi Note 10 = Redmi Note 10
    Redmi Note 10 Pro = Redmi Note 10S
    Redmi Note 10 Pro Max = Redmi Note 10 Pro

Hindistan ve Avrupa pazarlarinda farkli isimlendirme kullaniliyor. Bende aileme 3 tane Redmi Note 10 Pro 128GB almayi dusunuyorum. Bir tane iPhone veya Samsung alacagima, tum ailemin telefonunu yenilerim. Fiyatina gore cok iyi telefon, yok yok neredeyse.

• Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Gecenki seride sadece Pro modelinde NFC vardi, yine oyle olacak sanirim. Note 10 ve Note 10S(Hindistan'da Note 10 Pro) modellerinde olmayacak, Note 10 Pro(Hindistan adi Note 10 Pro Max) modelinde olacak. Oyle duruyor suanlik.

• Krone K kullanıcısına yanıt
    Bize gelecek Note 10 Pro modelinde NFC olacaktir. Bu tablodaki Note 10 Pro modeli bizde Note 10S adiyla satilacak. Note 10 Pro Max isimli model Note 10 Pro olarak satilacak.

• AC@DC kullanıcısına yanıt
    Neresi fos cikti, senin LCD ekranli telefonunundan kat kat daha iyi :) Stereo hoparlor var, Super Amoled ekran var, SD732G islemci var, 33W hizli sarj var. Bu fiyata adamlar ne yapsin daha? Mi 11 ozellikleri mi bekliyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msatic -- 5 Mart 2021; 19:47:38 >
  • hasan.sonus kullanıcısına yanıt
    Bence o yuvarlak halkali seker gorunumlu kameralardan daha iyi dostum. Cok ayar oluyorum o yuvarlak tasarimlara sahsen.

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    SD750G Xiaomi'nin Mi 10i modelinde kullaniliyor, o yuzden bu seriye koymadilar diye dusunuyorum, aksi halde cok benzer olacakti.https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_10i_5g-10615.php

• quote:

Orijinalden alıntı: msatic

Neresi fos cikti, senin LCD ekranli telefonunundan kat kat daha iyi :) Stereo hoparlor var, Super Amoled ekran var, SD732G islemci var, 33W hizli sarj var. Bu fiyata adamlar ne yapsin daha? Mi 11 ozellikleri mi bekliyorsun?

Super Amoled  hariç ne bi artısı var koysana 750g işlemci şimdi bide pocodan daha pahalıya satacaklar.

Super Amoled ekranin maliyetinden haberin var mi hocam? Ayni fiyata daha iyi ozellikler sunan tek bir telefon soyleyebilir misin? Suan parasina gore en guzel cihaz bu cunku. SD750G Mi 10i modelinde kullaniliyor zaten, o yuzden burada tercih edilmedi sanirim. Bende isterdim ama olmadi ne yapalim, sonuc olarak bu islemciyle de alirim acikcasi. Kotu degil kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msatic -- 5 Mart 2021; 21:43:51 >
  • Uygun fiyatlarda gelirse düşünüyorum bende açıkçası. Sonunda AMOLED'e geçebildiler. Sanıyorum sadece en tepe model (redmi note 10 pro max) de Super AMOLED panel var. Diğer alt modellerde AMOLED kullanılmış sadece. Eğer ülkemize gelirse, redmi note 10 pro max' in 8/128 versiyonunu düşünüyorum. Beni düşündüren detay NFC olmaması. Bu zamanda neden NFC koymazsın ki? Önceki modellerde de böyle çıkıntılık yaptılar. Resmen soğutuyolar telefondan.

Diğer bir konuda güncelleme olayı. Samsung orta segmente bile 3 yıl android güncellemesi + 4 yıl boyunda güvenlik güncellemeleri sözü verdi. Xiaomi de ise android 9 la çıkan redmi note 8 serisi bile android 11 i alamıyor. Sadece 1 yıl android güncellemesi mi olur? Samsung' un orta segmentini de bekleyip karar vereceğim. Piyasanın kızışması açısından Xiaomi çok güzel bir cihaz çıkarmış. Poco X3 almayı düşününler biraz beklesin derim.

Özellikleri daha iyi daha ince ve en önemlisi x3 TAKOZUNDAN 30 gr daha hafif.
    Kendini kandırmaya devam

• cem_23 C kullanıcısına yanıt

Note8 A11 alacak. Hazirandan sonra... (yanlış bilmiyorsam)

• Redmi Note 8 için Android 11 yayınlandı. Şu anda Çin stabilde mevcut. Nisan - Mayıs gibi globale gelir.

• Kimse bahsetmemiş ama 5G olmaması da büyük sıkıntı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir gerçek var ki bu cihaz şayet 4 bine gelirse biraz üzerine koyup mi10t almak daha mantıklı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.