Şimdi Ara

Redmi Note 10 Pro ve Note 10 Pro Max karşınızda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
1.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    S4 ve LG G2 var ben de , bunlarda bile NFC mevcut. Suanda mecburen Sony Z5 kullanıyorum.

Yeni xiaomi ( mi note3 ve mi9se haric ) almak bile garip bir hal aldi. Ne cift hat var ne de nfc !
  • Haberde "Kutudan şarj cihazının çıkıp çıkmadığı ise belli değil." demiş ama lansman videosunu izledim orda söylüyor kutuda şarj aleti dahil diye.
  • KUSH-HAZE kullanıcısına yanıt
    Su an hem yurtici hemde yurtdisi olarak POCO X3'den iyi bir alternatif yok orta segmentte. Egeer ki Redmi Note 10 serisinin fiyati pahali olursa.. kendini baltalar.
  • fyilmaz kullanıcısına yanıt

Gelirse satilir ama gelir mi ki..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üç ay önce iyki poco X3 almışım redmi note10 fos çıktı

• Mahmut-Sami kullanıcısına yanıt
    Sanırım okuma yazmanız yok.
  • tekin-71 kullanıcısına yanıt
    Gecen ay arkadaşa Samsung note serisi cihaz aldim ( 9 bin tl ) ve sadece bronz-bakır renk icin +500 TL fazla ödeme yaptı :)

Sanırım A70 in de buna benzer bir rengi mevcuttu. Mia3 ün inci beyazı da güzel oluyor ,

Cift hat kayıt edilebilen bir cihaza mecbur oldugum icin renkten de vazgectim.
  • Pro da Nfc var görünüyor ülkeye göre farklılık gösterebilir diyor.
    https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_10_pro-10662.php

• eg2077 E kullanıcısına yanıt
    Anladim :) şuan kullandığım telefonu satip alasim geldi desem yeridir. Arkadaşa hak veriyorum
  • pakimeno kullanıcısına yanıt
    Sence bu ekran ip11 ekranından iyimi ?
  • 220 dolar bizde 4500 lira olur boşa ümitlenmeyin. Geçen senelerde Samsung tr ye özel fiyatlandırma yapıyordu. Şuan durum ne bilmiyorum ama hala öyleyse Samsung varken xiaomi alınmaz.

• her ikisinde de aynı resme bakın anlarsınız.özellikle siyah tonlarda farkı çok daha iyi anlarsınız.

• Gsmarena da pro modeli için bölgesel bağlı nfc olabilir diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: KUSH-HAZE

X3 fiyatını kırmazsa X3 üzer note 10'u

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

220 dolar bizde 4500 lira olur boşa ümitlenmeyin. Geçen senelerde Samsung tr ye özel fiyatlandırma yapıyordu. Şuan durum ne bilmiyorum ama hala öyleyse Samsung varken xiaomi alınmaz.

poco x3 çöpünü almayıp note 10 pro'yu beklesinler.. 4000 olacağını sanmıyorum 4000'den falan çıkabilir ama sonra 3500 - 3600 gibi olacaktır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 5 Mart 2021; 11:7:49 >
  • Fortune 4 kullanıcısına yanıt
    Note 9s aldığımız da da aynısı oldu. Henüz x3 te yaşamadım ama 9s te ilk hafta yaşanmıştı toz olayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KUSH-HAZE

Note 9s aldığımız da da aynısı oldu. Henüz x3 te yaşamadım ama 9s te ilk hafta yaşanmıştı toz olayı.

o zaman poco x3 aldıgında da aynısı olur.. sen bekle toz girer daha ona..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 5 Mart 2021; 11:33:8 >
  • Pro 8/128 modeli en alınası model olmuş. 260 dolar vallahi bedava yabancıya. Kağıt üzerinde de iyi cihazlar ama bir nfc eksik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

220 dolar bizde 4500 lira olur boşa ümitlenmeyin. Geçen senelerde Samsung tr ye özel fiyatlandırma yapıyordu. Şuan durum ne bilmiyorum ama hala öyleyse Samsung varken xiaomi alınmaz.

O hiç belli olmaz. 229€ olan Poxo x3 3bin'e geldi.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.