Şimdi Ara

Red Dead Redemption (KOVBOY KONU ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.852
Cevap
15
Favori
259.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu arada ben bu oyunu hiç beğenmedim SİZDE beğenmeyin , bu oyun çöp çöp beş para etmez.. Nasıl beğendiniz ya.. ( Kimse duymasın oyun çok büyük bir arzuyla beklenince satıcılar çok fiyat çekiyo bizde beklemeyelim ucuz çıksın )

İnşAllah 80'e falan çıkarda hemencecik alırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

quote:

Orijinalden alıntı: antking

bence bu oyuna her kuruş helal gibi duruyor

@profiteer şerifden ziyade işletmeci olarak düşündüm kendimi hani masalar şişeler

ozaman, hancı bana ordan sert birşeyler çek

ayrıca oyun çok kötü berbat olacakmış... ıykhHh.. ee kaka oyun..

belki biraz ucuza çıkar

hacı kusura bakmada önce eski borçları öde veresiye bitti malum bizimde hesap verdiğimiz yerler var

aa özürlü filan diyorlar oyun kesin satılmaz

• quote:

hacı kusura bakmada önce eski borçları öde veresiye bitti malum bizimde hesap verdiğimiz yerler var

aa özürlü filan diyorlar oyun kesin satılmaz

ben bilmem zaten ben gidiyom bu diyardan öte yanda esterwest kasabası var orda girişte ilk içki bedava

aynen oyunu almaya değmez

• çıksın artık şu oyun yeter, hergün heyecan yapıyorum geldi gelecek diye
  • ilk içki bedava ama ondan sonra kaktırıyorlar fiyatları tamam en azından bunun parasını öde öbürlerini idare ederim bir şekilde
  • onu boşverde şu xbox'ı ödünç versene alan wake oynayalım bi
  • izmirdeysen neden olmasın yalnız alan wake ile geri alırım xboxu
  •  Red Dead Redemption (KOVBOY KONU )
  • quote:

izmirdeysen neden olmasın yalnız alan wake ile geri alırım xboxu

yok arkadaşım yaa istanbul'dayım malesef :) valla Alan Wake PC'de duruyor dvd alıp çekicem

@C-TRanger
    harita için teşekkürler

bayağı bir büyükmüş harita

• pc deki alan wake'in kimseye faydası yok

harita gerçekten büyük ve her bölgede olacak olan sayısız detayı düşünemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

KONU yazısını nasıl oluyor da OYUNU olarak okuyorsunuz?.. Ana Konu, Baba Konu vs. başlıklara gönderme yapmış onu yazarken....

değiştirilmiş, böyle daha iyi
  • böyle daha kötü olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesilormancini

quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

oyunu alabilseydim eşşek alırdım oyunda bankacı olurdum siz de soyguna gelirdiniz

oyunda multide iyi karakter mi yoksa kötü karakter mi olmak istersiniz

Eli silah tutanlara, katillere, soygunculara , ahlaksızlara kötü...

Bayanlara iyi , şevkatli, yardımsever, halka robin hood tarzı kötüden zenginden alıp fakire veren bir karakter olacağım.

ggde ön sipariş çıkmış. 114 tl imiş. 09.05.2010-20.05.2010 arası gelmesi bekleniyormuş oyunun

Prenses Store nin sitesinde 99 Tl olarak gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

quote:

quote:

oyunu alabilseydim eşşek alırdım oyunda bankacı olurdum siz de soyguna gelirdiniz

Bayanlara iyi , şevkatli, yardımsever, halka robin hood tarzı kötüden zenginden alıp fakire veren bir karakter olacağım.

ggde ön sipariş çıkmış. 114 tl imiş. 09.05.2010-20.05.2010 arası gelmesi bekleniyormuş oyunun

hocam prensesin sitesini bilmiyorum red dead diye arattım ggde 5 sonuç çıktı.prensesin ilanı yoktu galba.keşke o fiyAta çıksa ya fnr4 veya fifayla tkas yapcam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

quote:

quote:

hocam prensesin sitesini bilmiyorum red dead diye arattım ggde 5 sonuç çıktı.prensesin ilanı yoktu galba.keşke o fiyAta çıksa ya fnr4 veya fifayla tkas yapcam

Ben prenses ten 99 tl ye aldım.Fakat o fiyat geçici fiyat idi.şimdi 109 a veriyor.Ama sen yinede GG de bir mesaj at.Hemen cevap veriyorlar.....

• @can_38

haftasonu maç için istanbula gideceğim o kadar para veremem muhtemelen fnr4 ve ya fifa ile takas yapacağım. sağolasın teşekkürler.
  • oyun piyasaya çıktı mı yahu ?

malum yerlere baktım, malum konsol için daha gelmemiş.
  • Multiplayer'da kendi oyunumuzu yaratalım konuları başladı internette. Şey mesela, Ormanın kenarında, çete başı bir yer belirliyor. Ormana dalıyor oyuncular, bir ayıyı öldürmeden, kement atıp sürükleyerek getiren kazanıyor.

Ya da haritada iki nokta seçip arasında at yarışı, birbirimizin atlarını vurmaya çalışıyoruz.

Ya da mesela bir tane ayı yakalayıp ortamıza alıyoruz ve serbest bırakıyoruz. Silah yok, yalnızca yumruklar. Son ayakta kalan kazanıyor falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frexter

Ya da mesela bir tane ayı yakalayıp ortamıza alıyoruz ve serbest bırakıyoruz. Silah yok, yalnızca yumruklar. Son ayakta kalan kazanıyor falan.

o zaman hep ayı kazanır şaka bi yana müthiş fikirler ben 2 ay oynayamıycam geçen hafta oyunun geleceğini söyleyen spotçulara sevgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 10 Mayıs 2010; 19:35:52 >

• Son ayakta kalan "oyuncu" ya.

Kimse mi ormana dalıp bi ayıyla yumruk yumruğa kapışmayı, sonra da kement atıp sürükleyerek kasabaya geri getirmeyi düşünmüyo?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.