Şimdi Ara

Red Dead Redemption (KOVBOY KONU ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.852
Cevap
15
Favori
259.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bağışlayın GOTY (Game of the year) mı oluyor bilmiyorumda xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: spader

Arkadaşlar bağışlayın GOTY (Game of the year) mı oluyor bilmiyorumda xD

evet game of the year demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: hougras

quote:

Orijinalden alıntı: spader

Arkadaşlar bağışlayın GOTY (Game of the year) mı oluyor bilmiyorumda xD

evet game of the year demek

• kimse heycanlanmıyormu bu oyun için ya. ne düştü kalktı muhabbeti var nede kadıköye geldi gelecek muhabbeti. oyunmu kötü göründü gözünüze ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: hougras

kimse heycanlanmıyormu bu oyun için ya. ne düştü kalktı muhabbeti var nede kadıköye geldi gelecek muhabbeti. oyunmu kötü göründü gözünüze ne

Valla bende anlamadım bu süper oyuna kimse yorum yazmıyor
  • Dostum zaten gerekli olan söylencek olan sözleri bakmış olduğumuz vidyolar söyledi bundan sonra oyunu aldıktan sonra , lan olum adamlar ne oyun yapmıs yok yok abi acayip bişey , wooowww elin adamına bak ne oyun yapmıslar gibi konular açılacaktır son 10 gün :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekseker -- 10 Mayıs 2010; 10:40:08 >
  • Kovboy oyunu yazısını görünce "Brokeback Mountain" filan sandım. Arkadaşlar yapmayalım böyle şakalar. Lütfen ama
  • Oyun tahminim 15 i gibi piyasada olur.GTA4 un 3,4 kati buyklugunde olucakmis haritalar.Birde merak ediyorum mesela free roam oyun modunda 8 e 8 online oynarken bu buyuk haritalarda online rakipler haricinde cevrede yasamini surduren bir hayat olucak isde cevredeki o insanlarlada bir etkilesimimiz olucakmi ? Yani o sirada online rakipler haricinde cevredeki diger insanlarlada catismalara girebilecekmiyiz acaba? Bunu bileniniz varmi arkadaslar.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Oyun tahminim 15 i gibi piyasada olur.GTA4 un 3,4 kati buyklugunde olucakmis haritalar.Birde merak ediyorum mesela free roam oyun modunda 8 e 8 online oynarken bu buyuk haritalarda online rakipler haricinde cevrede yasamini surduren bir hayat olucak isde cevredeki o insanlarlada bir etkilesimimiz olucakmi ? Yani o sirada online rakipler haricinde cevredeki diger insanlarlada catismalara girebilecekmiyiz acaba? Bunu bileniniz varmi arkadaslar.?

Bu söylediğin etkileşim konusunu net bilmiyorum ama tamamen yaşayan bir dünya olacağı için pek muhtemel başkaları da dahil olacaktır diye düşünüyorum. GTA 4 ve önceki seriler öyleydi bu oyunu da Rockstar yaptığına göre çok büyük ihtimal buna dikkat edeceklerdir. Kısacası bence etkileşim konusu oyuncuyu tatmin edecek seviyededir. Bu arada oyunu Limited almak mantıklı mı? Yoksa nasıl olsa bonusları online da kullanamayacağımız için standart almak daha mı mantıklı? Teşekkürler.

• Bonuslar sadece single için
  • Limited versiyon ile bonuslar ne oluyor ?
  • Yanına SSFIV ekleyip verdim siparişi tronixten...
  • bende bu haftasonu fb ts maçı için istanbulda olacağım. haftasonuna kadar çıkarsa istanbuldan takasla alacağım çıkmazsa forumdan bir arkadaş ayarlayacak.

beklediğim tek oyun. gt da varda onun durumu pembe kar muhabbeti oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLI

Limited versiyon ile bonuslar ne oluyor ?

Shopto dan özet şeklinde tercüme ettim

THE DEADLY ASSASSIN OUTFIT ( Ölümcül Suikastçi kıyafeti)

John Marston'ın "ölümcül suikastçi" kıyafeti Dead Eye metre barını 2 kat hızlandırıyor. Daha fazla Dead Eye ile, isabetli atış yapma şansınız daha da yükseliyor, bu özellik sizi en hızlı ve tehlikeli silah çeken kişisi yapıyor.

THE WAR HORSE (Savaş Atı)

Red Dead Redemption da ki dünyada birçok at bulmak mümkün, ancak hiçbiri savaş atı kadar güçlü, hızlı ya da dayanıklı olamaz. Birçok görev de bu özellikleri karşılayacak tek at türü budur.

THE GOLDEN GUNS WEAPON PACK (Altın Silah Paketi)

Bu silaha sahip bir kişi öldürdüğü her adamdan daha fazla şöhret kazanma imkanına kavuşuyor. Elde ettiğiniz her şöhret, daha fazla yan görev açılmasına imkan tanıyacak. Ayrıca duellolar da daha avantajlı olacaksınız.

THE SOUNDTRACK (Oyun Müziklerinin Albümü)

• şimdiden mp takımlarımızı kurmaya mı başlasaka
  • quote:

Orijinalden alıntı: antking

şimdiden mp takımlarımızı kurmaya mı başlasaka

çete demek istedin heralde ahbap!!

• quote:

Orijinalden alıntı: vcx

quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLI

Limited versiyon ile bonuslar ne oluyor ?

Shopto dan özet şeklinde tercüme ettim

THE DEADLY ASSASSIN OUTFIT ( Ölümcül Suikastçi kıyafeti)

John Marston'ın "ölümcül suikastçi" kıyafeti Dead Eye metre barını 2 kat hızlandırıyor. Daha fazla Dead Eye ile, isabetli atış yapma şansınız daha da yükseliyor, bu özellik sizi en hızlı ve tehlikeli silah çeken kişisi yapıyor.

THE WAR HORSE (Savaş Atı)

Red Dead Redemption da ki dünyada birçok at bulmak mümkün, ancak hiçbiri savaş atı kadar güçlü, hızlı ya da dayanıklı olamaz. Birçok görev de bu özellikleri karşılayacak tek at türü budur.

THE GOLDEN GUNS WEAPON PACK (Altın Silah Paketi)

Bu silaha sahip bir kişi öldürdüğü her adamdan daha fazla şöhret kazanma imkanına kavuşuyor. Elde ettiğiniz her şöhret, daha fazla yan görev açılmasına imkan tanıyacak. Ayrıca duellolar da daha avantajlı olacaksınız.

THE SOUNDTRACK (Oyun Müziklerinin Albümü)

Güzel özellikler.

• oyunların fiyatları giderek yükseliyor 104 liraydı en son baktığımda bu oyunun shopto fiyatı

ilaa 6-7 ay beklicez mi düşmesi için.
  • konuyu kim açtıysa şu "KOVBOY OYUNU" yazsını silebillirmi ? Sanki ilkokul çocukları dükkana gelsin diye cama yapıştırılan yazılar gibi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesilormancini

quote:

Orijinalden alıntı: antking

şimdiden mp takımlarımızı kurmaya mı başlasaka

çete demek istedin heralde ahbap!!

özür dilerim çetelerimizi kuralım o zaman client eastwood rulzzzz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.