Şimdi Ara

recover cd si ile format atma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar asus a6v notebookum var recover cd ile format atmak istiyorum ki ilk denemem olacak. f9 u denedim malesef yok öyle bir özelliği o nedenle cd si ile yapmam gerekiyor ama cd yi taktıktan sonra ne yapmam gerektiğini bilmiyorum:) c ve d ayrı ayrı bilgisayarımda yine öyle olmasını istiyorum onun için birşey yapmaya gerek var mı bu işi öğretirseniz çok sevinirim

• diski sonradan siz bölmediyseniz muhtemelen cd den kurulum yaptığınızda da 2 ye bölük olacaktır. ama verilerinizi başka bir diiske yedeklemeyi unutmayın.
  • önemli olanlarını aldım harici harddiske. gidende gitsin sinir oldum. bilgisayarı ilk aldığımda da c ve d vardı.o zaman sadece cd yi takmak yeterli mi boot falan seçme ayarı var mı birinciye şu ikinciye şu seçilecek diye bir şey var mı
  • ben bir kağıda şöyle yazmışım: cdyi tak, f2 ye bas ok ile boot yazana gir boot priority öncelikli harddisk demişim. ya da cd yi seç. 1. ye enter aşağı in onayla f10 kayıt demişim.hepsi buakadar mı eksik olan bir şey var mı başka ne yapmak gerekiyor
  • açılışta F12 bas, boot menusu gelir, ordan cd seç ve kurulum başlar.

Eğer F12 ayarlı değilse cihazında dediğin gibi F2 ile biosa gir ve boot kısmından 1. olanı cd yap F10 ile yes de çık. Cd den kurulum başlayacaktır.

Kolay gelsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.