Şimdi Ara

Rapstar 2 (Türkçe macera oyunu) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
5.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mericgenc

quote:

Orjinalden alıntı: erhan850

ben bu sprey olayında takıldım marlboro ve içki almaya gidiyorum ama bakkaldan öyle birşey isteyemiyorum nasıl hallederim?

aynen bende yaw kaldım orada kendi resmimi çektim yapıştırıcıda lazım

Beş lirayı hacıya ver otomatik söylüyor zaten bi marlbora ve bira diye. Bende lakabı bulamadım beyler orayı geçen varmı heceleri birleştiremiyorum -rap -baş -lat -man bir türlü bunları birleştirmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __MeHMeT__2 -- 31 Aralık 2007; 22:36:57 >
  • sen bide hacı abiden :D büyüteçle yandaki biskrem metro felan onlara da bak sonra yeni bir hece bulacak o hecelerden ismini bulusun deneyerek
  • quote:

Orjinalden alıntı: mericgenc

sen bide hacı abiden :D büyüteçle yandaki biskrem metro felan onlara da bak sonra yeni bir hece bulacak o hecelerden ismini bulusun deneyerek

Sağol bir bakayım.
  • Bitirdim beyler oyunun üçüncüsüde gelecekmiş rap vs metal.
  • Evet bende bitirdim 3. merakla bekliyoruz Rap vs. Metal
  • Yav bi vesikalık fotoraf lazım nerden bulurus onu?Makinayı kaptırdık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fyagiz

Yav bi vesikalık fotoraf lazım nerden bulurus onu?Makinayı kaptırdık.

Makinayı kaptırmadan önce git başvuru formu al çektir resmini.
  • Teşekkür ederim.Bitirdim.Rap vs Metal bekliyorum.Ayriyeten oyun motorunu indirmeye başladım.Merak ettim.Bi bakalım nasıl bi motor imiş.
  • İndiriyorum ben de, eline sağlık uğraş vermişsin. Tepkilerde olumlu yönde, umarım beğenerim.
  • oyun güzel rap sevmesem de beğendim
    bende foto makinesini kaptırdıktan sonra resim çekme gereği duydum onunla uğraşacam birazdan

bende oyun motorunu indiriyorum bakalım nasılmış
  • gzlmiş
  • tebrikler kardeş oyun bitti son bölümde biraz zorlansam da geçtim

böyle zevkli oyunlar kolay kolay gelmiyor helal olsun
  • Devamini bekliyorum büyük bir gözle.Oyun motorunuda kurcaladım az biraz
  • Ya parayı aldım Hacı ya veriyorum istediğin şeyleri seç de öyle gel diyo orayı bir türlü geçemedim!
    Edit:Buldum Ayyash la konuşmamışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyraél -- 1 Ocak 2008; 16:59:15 >
  • Gene takıldım ya yapıştırıcı nerde resmi yapıştıramıyorum
  • 5 ytlyi nerden bulacaz ben sokak rapçisiyle atıştım fakat kaybettim tekrar kapışmak içinde para istiyo benden herkesle konuştum kimsedende para bulamıyorum. elimde bi fotoyla kala kaldım ortada.
    oyunu yapan kardeş keşke bi tam çözümde yazsaydı
  • Fotoğraf makinesini vercen eğer makine yoksa git evine cd lerin olduğu yerden dijital fotoğraf makinesi al nekadar kaybedersen kaybet adam senden para almaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: elameyn

darkest_light, "kanuni sultan süleyman'ın sırları" ve ilk "rapstar" oyununun gayet güzeldi. rapstar 1'in linki de mevcutsa gönderebilir misin? aradım ama ****'dekilerin çoğu silinmiş.

agalar bana "Kanuni Sultan Süleyman'ın sırları" oyununu bulursanız ÇOOK sevineceğim

bende bakayım şu rapstara, indiriyorum şimdi
  • Çok güzel uğraşılmış amatörcede olsa keyifle oynadım, potansiyel sahibi bir arkadaşımız, yeni maceraları bekliyoruz
  • oyun komediydi ya.karakterimizin sonradan buldugu lakabı=ÇOKOBAŞ
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.