Şimdi Ara

Rapstar 2 (Türkçe macera oyunu)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
5.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni bir Rapstar oyunuyla karşınızdayım. Hikayemiz kaldığı yerden devam ediyor. İlk oyunda rap yarışmasını kazanıp birinci olmuştuk ve bir albüm yapmıştık. Anlaşılan ilk albümümüz pek tutmamış ki arkadaşımız Ziyan bizi yeni bir yarışmaya katılmaya ve bir albüm daha çıkarmaya ikna etmeye çalışıyor. Bu arada karakterimiz de Feminem ismini pek beğenmiyor ve kendine yeni bir lakap arayışı içinde. Bakalım kendine yeni bir lakap bulup tekrar yarışmada şansını deneyecek mi ?

Oyun'u indirmek için :http://rapidshare.de/files/38164440/Rapstar2.exe.html

• rap sevmesemde ss ler çok güzel.bakacağım.
  • Umarım beğenirsiniz arkadaşlar. Benim en sevdiğim oyunum bu oldu umarım sizin de bu olur.
  • southpark+flash karısımı ha?
    baya guzele benziyor.deneyelim bakalım...
  • Alternatif linki var mi 35 dakika sayıyor
  • darkest_light, "kanuni sultan süleyman'ın sırları" ve ilk "rapstar" oyununun gayet güzeldi. rapstar 1'in linki de mevcutsa gönderebilir misin? aradım ama rapidshare'dekilerin çoğu silinmiş.
  • darkest_light acaba başka bi yere upload edermisin ?
    Alternatif link
  • R.a.p.i.d.s.h.a.r.e ' de sorun mu var arkadaşlar ? Benim bildiğim fazla upload sitesi yok. Eğer bana birkaç link önerebilirseniz oraya yükleyeyim oyunu.

Rapstar 1 'i buradan indirebilirsiniz :http://rapidshare.de/files/37975704/Rapstar.rar.html
  • Hızlı cevap için teşekkürler
    dipnot: rapid$hare.de ile rapid$hare.com farklı siteler gibi çalışıyor. (Rapid$hare.com hesabı olan kişiler olduğu için belirttim)
  • Gerçekten cevap hızlı olmuş bayağı. Ben hep rapid$hare.de yi kullanırım. com garip geldi bana
  • kuzen seninle gurur duyuyorum
  • Ulan Arda ne adamsın be
  • emsi emsioglu euhee
    tam komedi olmuş
  • Eheuehuehu eğlenceli olsun diye yaptım.

Arkadaşlar benim bir derdim var. Bu oyunun İngilizce versiyonunu yapıyorum şimdi ama oyundaki atışmalar Türkçe kafiyeli olduğu için bunları İngilizce kafiyeli hale getirmek oldukça zor olacak. Bana bu çeviri konusunda yardımcı olabilecek bir gönüllü arıyorum. Bunu yapabilecek kişinin ana dili gibi İngilizce konuşabilmesi gerekiyor. Mesela 50 Cent'in bir parçasını dinlediğinde bütün sözlerini anlayabilen birisi. Başka kimse yardımcı olamaz bana
  • oyun çok güzel. Kesinlikle indirin
  • Ben oyunu daha indirip denemedim.Sen şöyle yaparsan daha iyi olur konuya birde anket aç,oyunu indirip oynayanlar beğendimi beğenmedimi diye ona göre herkesin görüşünü öğrenmiş olursun ve geleceğe dair planlarını ve adımlarını da ona göre atmış olursun
  • İndiriyorum. Deneyip görelim.
  • Baya çıkışta forumda bu oyunlar zevklide oluyor indirip oynayalım bakalım.
  • ben bu sprey olayında takıldım marlboro ve içki almaya gidiyorum ama bakkaldan öyle birşey isteyemiyorum nasıl hallederim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhan850

ben bu sprey olayında takıldım marlboro ve içki almaya gidiyorum ama bakkaldan öyle birşey isteyemiyorum nasıl hallederim?

aynen bende yaw kaldım orada kendi resmimi çektim yapıştırıcıda lazım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.