Şimdi Ara

<<<<Rappelz Genel Rehber>>>> (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
1
Favori
62.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sarozx

selam daha yeni oldugum icin kusura bakmayin bir iki sorum olacak

1-)mana recovery scroll---restoration scroll ne ise yaradiklari hemen hemen anladim ama nasil kullanilir orasini cozemedim

2-)corpse hp drain card---change stab card nasil kullana biliriz

3-)lak sadece chip ve para yami cevriliyor baska bi amaci varmi

simdiden saolun

1: kullanicağın kişiye tıkla sonra scroll a çift tıkla kullanırsın kendine kullanacaksanda sol üstteki ismine tıkla ve kullan..

2:eğerki elindeki card lar senin class ına aitse inventory ye at çift tıkla yeter otomatik olarak yerleşir onlar..

3:lak öldüğünde daha az exp gitmesini sağlar yada chip veya robee olarak takas yaparsın..
  • yardimlarin icin saol agni_tr
  • quote:

Orjinalden alıntı: agni_tr

quote:

Orjinalden alıntı: yusufsametkoc

ya millet tam olarak pet nasıl oluo bi anlatırmısınız bu arada msn eklersenizde sewinirim piskoskatil@hotmail.com

ben o kadar yazıyı rehberi bi tarafım kaşındığı içinmi yazdım oku o rehberi ya bi insan suretine bürün adam ol orda pet nasıl yapılır yazdık dimi insanlar senin gibi cahil cahil sorular sormasın diye senin hiçmi saygın yok yapılan işe ne terbiyesiz insanmışsın sen ya

sen asıl anla la sen oyuna yabancı değilsin biliyorsun terimleri ben daha dün başladım orda bi 35 lik yaratık kes diyorsun sonra kart al npc den diyosun hangisini yapıyım yoq şöyle yap terimler yabancı geliyo hiç bişey anlamıyorum böyle azarlaman mı gerekir insan gibi soruyorum

• süper olmus bende geliyorum,bu arada hangi serverdesiniz ve bi Türk guildi mevcut mu oyunda?
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre_fb_fb

süper olmus bende geliyorum,bu arada hangi serverdesiniz ve bi Türk guildi mevcut mu oyunda?

Başka konularda vardı zaten.Bahmut serverinda bir guild kurduk bekleriz.
    Nick:ThunderLubu...
  • Sizin için hazırladiğin oyun için başvuru bilgieri birarada aşağıdaki linkten indiriniz.
    Neler var:Oyun içi haritalar/Gorev listesi/bazı önemli kısayollar...

Rappelz Başvuru Bilgileri
    http://rapidshare.com/files/80556295/RAPPELZ_ONEMLI.rar
    Mirror
    http://www.mediafire.com/?5ku2v3mjxwa

İyi oyunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLuBu -- 1 Ocak 2008; 22:51:57 >

• quote:

sen asıl anla la sen oyuna yabancı değilsin biliyorsun terimleri ben daha dün başladım orda bi 35 lik yaratık kes diyorsun sonra kart al npc den diyosun hangisini yapıyım yoq şöyle yap terimler yabancı geliyo hiç bişey anlamıyorum böyle azarlaman mı gerekir insan gibi soruyorum

bak demişimki orda npc de satılan petler pantera , poultry , tortus bunlar dışındaki pet ler için almak istediğin pet in 35+ lvl olanlarından kesmen gerek yani 35 lvl altı pet lerden pet kart düşmez bu yeterli olur umarım tame işleminide rehberden anlarsın...
  • quote:

quote:

bak demişimki orda npc de satılan petler pantera , poultry , tortus bunlar dışındaki pet ler için almak istediğin pet in 35+ lvl olanlarından kesmen gerek yani 35 lvl altı pet lerden pet kart düşmez bu yeterli olur umarım tame işleminide rehberden anlarsın...

sagol yardımın için bide bende acayip takılarak oynuyo benim pcden kaynaklanan bişey mi

• takılarak oynama ya lag sebeblidir yada grafikler yüzündendir bi kontrol et akşam veya gece saatlerindede takılma oluosa grafiklerdendir ayarları biraz düşürürsün çünkü yeni patch de grafik ayarları biraz daha artırıldı ama gece bile devam ediosa sorun ttnet yüzündendir çünkü bende deli gibi lag varken oyundakiler bizde lag falan yok diolar bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: lubuoguz

quote:

Orjinalden alıntı: emre_fb_fb

süper olmus bende geliyorum,bu arada hangi serverdesiniz ve bi Türk guildi mevcut mu oyunda?

Başka konularda vardı zaten.Bahmut serverinda bir guild kurduk bekleriz.
    Nick:ThunderLubu...

ok geliyorum o servere birde sitesinde manual patchler var auto patch yok galiba...
    nickim WarriorsCry olcak bu arada sonuna TR eklerim
  • bilader lag değil lag olsa anlarım mesela towndayken nerdeyse hareket edemiyorum takılıyo kalıyo grafikleri nerden azaltcam bide çok soru soruyorum ama benim lwl 16 ilk başladığım adadan bi görev aldım teleportcudan bi adaya gittik eski adaya dönemiiyorum tüm ışınlanma yerlerine gittim nerdeyse ama bulamadım o eski adayı bu arada msn eklermisin piskoskatil@hotmail.com
  • tam olarak okumadım beyler pvp de en ii karakteri sorucaktım ben pvp hsatası bi adamım rohan online oynuyacaktım fakat level çoq zor oldugu için biraktım bu rappelz daha kolay dediler ondan girip bi bakim dedim

Bana Pvpdeki enn ii karakteri skillerinin ne olması statların nasıl olması gerektiği hakkında küçük bi bilgi verebilirseniz çok memnun olurum şimdiden tşk ederim.
  • quote:

quote:

30 lvl pantera dan pantera card düştü.Bilgiyi yeni patche göre upgrade edelim.Ring, earing, necklace upgrade in de de defence cube mü kullanılıyor ?(weapon harici itemler demişin de .. )Pete takılan itemleri nasıl upgrade ediyoruz bi de ?Ah bu arada dungeon ganker olarak altar of goddess vs. deki holy water blessing baışı nasıl yapılıyor, wrath a etkisi nasıl oluyor ?İmmorilty point umuzu nasıl görebiliyoruz,adımız kırmızı olmaktan çıkması için neler yapılıyor ?Umarım bu sorularda ciddiyetsiz bulunup kızılmaz da cevap alınır.Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONIONBUD -- 5 Ocak 2008; 23:58:47 >

• benim soruya cvp yok mu
  • ulemmmm
    geliyorum beler aranizda yer birakin bana :)
    onceden launcher programi hata veryodu simdi format attim pc me ole geliyorum bekleyin beniiiii
  • öncelikle agni_tr cok yararlı bi rehber hazırlamışsın eline emeğine sağlık oyuna yeni başlayacaklar için cok faydalı bilgiler bnm bi sorum olucaktı yukarıda bi arkadaş da sormuş bu petler nası + oluo yani +10 pet nası oluo veya bu + lı ped card lar nası oluyo mesela elimizde 2 tane pantera kartı varsa basıp +1 pantera card oluyo bu şekildemi oluyo ve bu + lıların faydası nedir

ben oyuna yeni başladım hatta 2. günüm bu gun 16 lvl im bahamut serverindayım guild kurduk demiş yukarıda bi arkadaş yeni oldugum için pm sistemi ve nası ulaşacagımı tam bilmiyorum adım Matejel siz bana ulaşabilirseniz cok sevinirim guilde katılmak isterim
  • quote:

Orjinalden alıntı: smeagolaa

öncelikle agni_tr cok yararlı bi rehber hazırlamışsın eline emeğine sağlık oyuna yeni başlayacaklar için cok faydalı bilgiler bnm bi sorum olucaktı yukarıda bi arkadaş da sormuş bu petler nası + oluo yani +10 pet nası oluo veya bu + lı ped card lar nası oluyo mesela elimizde 2 tane pantera kartı varsa basıp +1 pantera card oluyo bu şekildemi oluyo ve bu + lıların faydası nedir

ben oyuna yeni başladım hatta 2. günüm bu gun 16 lvl im bahamut serverindayım guild kurduk demiş yukarıda bi arkadaş yeni oldugum için pm sistemi ve nası ulaşacagımı tam bilmiyorum adım Matejel siz bana ulaşabilirseniz cok sevinirim guilde katılmak isterim

Kardeş ben sana ulaşirim.Pet sistemine gelince bende tam çözemedim yalniz 50 lvl de evo oluyor ozaman bişey yapiliyor sanirim veya 60 lv de felan evo edersek oluyor gibime geldi sadece varsayim.İnşallah cevabı buluruz.

• quote:

Orjinalden alıntı: lubuoguz

Öncelikle herkesin yeni yılını kutlarım ve konuyu acan arkadaşımız agni'ye de tekrar teşekkur ederek bir kaç soru sormak istiyorum.

1-Oyunun item menusundeki belt slot bölumu ne işe yarıyor.Ayrıntılı açıklarsanız sevinirim.

2-Oyundaki hayvanları(petleri)nasıl +'lıyoruz.Oyunda +10 bile petler gordum bunları nasıl yapıyoruz.Ayrıca petlerin bazilarında yıldız logosu oluyor bunlar ne demek.

3-Soul stone kullanımında dikkat etmemiz gereken hususlar nedir.Lvl 80 stone'yi lvl 50 bir char eşyalarına takabilirmi?

4-Oyunda lak alımının çok olması için neler yapmalıyız.Şu sıralar lvl 52'yim ve bariz biçimde lak alımı azaldı sebebi takdığımız kolyami?Eğer kolye ise nasıl +'larız?

Tekrar teşekkurler.İyi oyunlar...

Kendi sorularima cevap veriyorum:

1-oraya lvl 40 olan bir peti takabiliyoruz.Bu esnada pete pasif skillerinde olan yetenegi oğretirseniz ek puan geliyor charınıza...

2-hala bulamadım...

3-evet onemli lvl inizden buyukse eğer stone onun verdigi gucu alamiyorsunuz.mesela 50 lvl iken 60 lvl imitli tas taktiniz +5 str onu anca 60 lvl girince aliyorsunuz....

4-taktiğimiz kolyeyi lvl upgrade yapmaliyiz.(lak limitimizde lvl e bagli artis oluyor.) bu anca gpotato almakla oluyor yani dolar.Diğer yolu oyunda oara biriktirip oynculardan almak teşekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLuBu -- 7 Ocak 2008; 6:11:13 >

• yaw benim kota doldu gelemedim OFfff
  • quote:

Orjinalden alıntı: ONIONBUD

30 lvl pantera dan pantera card düştü.Bilgiyi yeni patche göre upgrade edelim.Ring, earing, necklace upgrade in de de defence cube mü kullanılıyor ?(weapon harici itemler demişin de .. )Pete takılan itemleri nasıl upgrade ediyoruz bi de ?Ah bu arada dungeon ganker olarak altar of goddess vs. deki holy water blessing baışı nasıl yapılıyor, wrath a etkisi nasıl oluyor ?İmmorilty point umuzu nasıl görebiliyoruz,adımız kırmızı olmaktan çıkması için neler yapılıyor ?Umarım bu sorularda ciddiyetsiz bulunup kızılmaz da cevap alınır.Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

30 lvl dende pantera düşer 10 lvl dende base card diyorum bunlar npc de satılıyor zaten düşse nolur düşmese nolur petleri... ben geri kalanlar için söylüyorum 35+ kesmeniz lazım diye..

ring-ear e up basılmaz birtek neck için lvl up durumu var oda lak seviyesini artırr...

bağış için git npc den düşük rank item al git bağişla bu kadar..

immo puanı için alt+c daha detay için rehbere bak...

petleri evo atlatmak yerine fazladan 10 lvl daha kasın 50 lvl sonrasında açılacak skilleri var evo atlatırsanız skilleri açamazsınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agni_tr -- 7 Ocak 2008; 10:22:49 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.