Şimdi Ara

<<<<Rappelz Genel Rehber>>>> (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
1
Favori
62.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10.cu lvl job gorevınde sahılde 3 tane rocky of mountaın gıbı bıse ıstıyor anlıyamadım orasını yardım pls
  • quote:

Orjinalden alıntı: lubuoguz

agni gulme hemenbilmememk ayıpmı soruyoruz burada ogrenmek için.Peki pvp açipta sana istemeden biri saldirirsa bu Bahavior olarakmi niteleniyor.Yani ben pvp yapmak istemesemde adamin biri geldi zorla kesti beni.Bu olayda rapor olarak gala.nete sunacagimiz ufak bir yazi ve resim sonucunda ne gibi işlemler yapılır?Yoksa abuk subuk insanlarin sana saldirip oldurmesine seyircimi olacaksın bu durumda.Yani saldirmıyan oyuncuyu koruyan bisey yokmu?Sorum bu cevaplarsan sevinirim.Teşekkurler.

pk mode zaten player kill anlamındadır seni koruyacak hiçbişey yok he ama bu oyunda dğer oyunların aksine yüksek lvl oyuncular alt lvl lere pk yapmaz böyle bi durum olursada hemen yardıma gelirler zaten..
    herhangi bi savunma olayın yok biri gelir kapıya dikilir geleni geçeni kesebilir hiç kimse karışamaz yüksek lvl sen sende onu kesersin olmadı başkalarından yardım istersin..
    zaten uzun süre pk yapamaz mutlaka yüksek lvl ler o kişiyi kesmeye gelicektir üzerindeki item ları kaybetmemek içinde mecbur pk yapmayı bırakacaktır o kişi..

quote:

Orjinalden alıntı: Lord.Blade

10.cu lvl job gorevınde sahılde 3 tane rocky of mountaın gıbı bıse ıstıyor anlıyamadım orasını yardım pls

islandan sağ kapıdan çık sahil tarafından dümdüz devam et yukarı yolun sonunda anatema ları görüceksin..

• Cevap için teşekkurler agni.O zaman oyundaki arenaları pek kullanan yok diyebiliriz(Veya oyuncuların pk'yi seven kısmı digerlerini gucsuzleri veya pk yapmayanlari kesmeyi daha cok seviyor.Yada ....neliğe vuruyor).Veya kimsenin olmadığı bir yerde bizden 20 lvl biri bizi kesmeye kalktiği zaman derhal oyunudan çikmamiz gerektiğinimi soylemek istiyorsun galiba.Peki her ay banlanan yüzlerce kişi arasında saldırgan hareketli oyuncuların olduğunuda hepimiz biliyoruz.Bence ufak bir rapor gondermekte işimize gelecektir arkadaşlar.Eğer adam sizi kimsenin olmadığı bir yerde oyununuzu sakin sakin oynarken gelipte sizi kesiyorsa hemen maille atın raporunuzu Gala-nete benden demesi.Hiç kimsenin ben oynunumu oynarken beni rahatsız etmeye hakkı yoktur pk yapacaksan davet edersin gidersin oyundaki arenalara kesersin birbirini yani.Teşekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLuBu -- 26 Aralık 2007; 16:14:22 >

• bilemem bende bazen dungeon a girip full party leri kesip çıkıyorum pk mode varsa herkesin kullanma hakkı vardır gücün yetiosa kafa tutarsın yetmiosa başka yere gidersin oyunun bi zevkide bu bence

dungeon party yatirma: boss kesen party bulunur önce cleric e dalınır sonra boss bi yandan siz bi yandan party yi kesersiniz (son vuruşu boss a bırakmaya çalışın pk olmazsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agni_tr -- 26 Aralık 2007; 16:19:59 >
  • Bence yaptiğin doğru bişey değil.Onca insanın oyunu oynarken onlarin huzurunu kaçirmak bir oyunda olsa çok ayıp.Karşınızdaki her chara bir insan olarak bakmalısınız ve onlarında sizin gibi duygu ve duşunceleri var.Eğer belli egonuzu tatmin edecekseniz adamlar belirli alnlar yapmış çağırırsın oraya senden 10 lvl yuksek birini kesersin tatmin edersin kendini gidipte gorevlerini yapmak için birleşmiş bir grubu kesmek çok yanliş..
  • boşuna tartışma çıkarıyorsun öle bi kural yok keserse herhangi bi cezada almıyor o zaman ister keser ister kesmez o kesmezse karsıdakı kesecek adı ustunde dungeon alanı güclü olan kazanıcak
  • Herkes bildiğini okusun ben sadece dusuncelerimi belirttim.Gerisi insanların o dusunceleri anlamasına bağlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLuBu -- 26 Aralık 2007; 20:49:43 >
  • 2. job seciminde sorun vardı daha dorusu kapalıydı. acıldımı o ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: asitutkum

2. job seciminde sorun vardı daha dorusu kapalıydı. acıldımı o ?

şuan bi sorun yok ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: C@RtHeR

tamam arkadaşlar sorunum çözüldü
    başka bir kişinin başına böyle bir olay gelirse rappelz@gala-net.com a mail olarak bildirsinler yarım-bir saat içinde çözüyorlar gerçektende ilgileniyorlar.rappelz dosyalarında bi değişme falan olabilir die yenidenyüklememi söyledir şuan gayet iyi sorunsuz inşallah böyle devam eder

dedim para harcamanız önemli değil bu oyunda herkesle eşit şekilde ilgileniyorlar..f2p oyunların içerisinde en güvenli ve seviyeli olan oyun bu bence daha doğrusu gpotato oyunları genelde hep böyle..

• bu oyunda belli bi turk topllulugu varmi yoksa herkes farkli yerdemi

eger oyleyse en yeni serverda baslicam yeniden.
  • quote:

Orjinalden alıntı: asitutkum

bu oyunda belli bi turk topllulugu varmi yoksa herkes farkli yerdemi

eger oyleyse en yeni serverda baslicam yeniden.

Bahamut serverında bi guild kurduk yeni bekleriz

Nick:ThunderLubu
  • selam dungece oyunu kurdum guzel bir oyun ayrıca bu baslıgı acan arkadasında eline saglık baya yardımı oldu dun 1-2 saat oynadım grafik ler guzel quetsler sıkıcı bayıcı degil gerci lvl10 daha ama ilerisini bilemem nasıldır :)
    bahamut serverinde actım bi car nick:obeah
    iyi oyunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarozx

selam dungece oyunu kurdum guzel bir oyun ayrıca bu baslıgı acan arkadasında eline saglık baya yardımı oldu dun 1-2 saat oynadım grafik ler guzel quetsler sıkıcı bayıcı degil gerci lvl10 daha ama ilerisini bilemem nasıldır :)
    bahamut serverinde actım bi car nick:obeah
    iyi oyunlar

sende oyuna hoşgeldin yazdıklarım haricinde anlamadığın bi nokta olursa burdan sorarsan cevaplamaya çalışırım...
  • niye herkes pvpden korkuyo yaw pvpyi goren girmiyo gelin zevkli bi servewr burasıu gelene her turlu yardımı yaparız oyun içi oyun dısı bekliyorunm yeni gelen oyuncuları
  • Öncelikle herkesin yeni yılını kutlarım ve konuyu acan arkadaşımız agni'ye de tekrar teşekkur ederek bir kaç soru sormak istiyorum.

1-Oyunun item menusundeki belt slot bölumu ne işe yarıyor.Ayrıntılı açıklarsanız sevinirim.

2-Oyundaki hayvanları(petleri)nasıl +'lıyoruz.Oyunda +10 bile petler gordum bunları nasıl yapıyoruz.Ayrıca petlerin bazilarında yıldız logosu oluyor bunlar ne demek.

3-Soul stone kullanımında dikkat etmemiz gereken hususlar nedir.Lvl 80 stone'yi lvl 50 bir char eşyalarına takabilirmi?

4-Oyunda lak alımının çok olması için neler yapmalıyız.Şu sıralar lvl 52'yim ve bariz biçimde lak alımı azaldı sebebi takdığımız kolyami?Eğer kolye ise nasıl +'larız?

Tekrar teşekkurler.İyi oyunlar...
  • ya millet tam olarak pet nasıl oluo bi anlatırmısınız bu arada msn eklersenizde sewinirim piskoskatil@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusufsametkoc

ya millet tam olarak pet nasıl oluo bi anlatırmısınız bu arada msn eklersenizde sewinirim piskoskatil@hotmail.com

ben o kadar yazıyı rehberi bi tarafım kaşındığı içinmi yazdım oku o rehberi ya bi insan suretine bürün adam ol orda pet nasıl yapılır yazdık dimi insanlar senin gibi cahil cahil sorular sormasın diye senin hiçmi saygın yok yapılan işe ne terbiyesiz insanmışsın sen ya
  • selam daha yeni oldugum icin kusura bakmayin bir iki sorum olacak

1-)mana recovery scroll---restoration scroll ne ise yaradiklari hemen hemen anladim ama nasil kullanilir orasini cozemedim

2-)corpse hp drain card---change stab card nasil kullana biliriz

3-)lak sadece chip ve para yami cevriliyor baska bi amaci varmi

simdiden saolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarozx -- 1 Ocak 2008; 15:17:19 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.