Şimdi Ara

Rapid Share Yine Sayaç Koydu 2 Dk!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
1.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi de daha 1sene öncesine kadar rapid çok uçuk süreler de veriyordu (4200dk, 390dk gibi)
    ve zaten başından da böyleydi
    pazar büyük, payı(rapidin) büyük. üye olmayı gözünüzde bu kadar büyütmeyin
    hem hiç mail atıp sordunuz mu niye böyle yapıyorsun, niye bize işkence çektiriyorsun diye

hep inadına üye olmadan indirme çabasındasınız. bi yerde bi program, bi yöntem duydunuz mu atlıyosunuz oraya
    bu kişilik sorunlarına da yol açar arkadaşlar. sonra bi bakarsınız sadece çıkarınız olan işleri yapıyorsunuz.
    mesela az önce bi topicde ki arkadaş gibi limewirede işini görüp paylaşımlarını kaldırıyo. ( hala sinir oluyorum )

kimse kusura bakmasın
    rapid her şeyi yapmakta özgür. onun yerinde siz olsanız diye düşünüyorum da
    inanın daha büyük işkenceler çekerdik emin olun

• quote:

Orjinalden alıntı: boldshark

quote:

Orjinalden alıntı: PeaCe SeLLs

cryptload sağolsun. akşam attım 10 tane link sabah indirivermiş

Ben de US Downloader ile aynısı yapıyorum ama ticket işi yine de hoş bir durum değil

us downloader modeme reset atabiliyor mu?
  • arkadaşlar benim anlamadığım bişey var koskoca windows vista ve xp'ye bile hack yapanlar rapide bi türlü çare bulamadılar.. adamlar hangi program çıkarsa çıksın o programı çalışmaz hale getiriyorlar bu işin arkasında ne var acaba microsofttan daha mı zekiler acaba
  • quote:

quote:

quote:

Ben de US Downloader ile aynısı yapıyorum ama ticket işi yine de hoş bir durum değil

Hayır....Jitbit macro recorder isminde mouse hareketlerini kaydeden ve bunu exe dosyası olarak çıkartabilen bir yazılım var....kayda başladıktan sonra, modem menüsüne girip, reset atıyorsun ve süreyi doğru ayarlaman gerekiyor (reset süresinden az olmamalı); reset tamamlanınca, kadı durdurup, .mcr ve .exe uzantılı dosyalar olarak kaydediyorsun....sonra US downloader'da o exe dosyasını her indirme sonrasında çalışacak şekilde ayarlıyorsun...kodları okuyabilmesi için, abbyy fine reader'ın da kurulu olması lazım

• quote:

Orjinalden alıntı: erkanatalay

arkadaşlar benim anlamadığım bişey var koskoca windows vista ve xp'ye bile hack yapanlar rapide bi türlü çare bulamadılar.. adamlar hangi program çıkarsa çıksın o programı çalışmaz hale getiriyorlar bu işin arkasında ne var acaba microsofttan daha mı zekiler acaba

rapid premium için hack yolları da var...yapmadım ama videosunu izledim ve anladığım kadarıyla, birilerinin hesabına bulaşılıyor yani hak yeniyor; onun için asla bulaşmam...şu an zaten sıralıyorum, program indiyor kendisi (ortalalma 80-90 KB/s ile), bağlantım hızımın indirebileceği maksimum sınır zaten 110 KB/s; onun için premium accounta gerek yok şimdilik...
  • quote:

quote:

quote:

ben de o yöntemle yapıyorum zaten. ama cryptload garip bi program. saçmalayabiliyor bazen. eğer us downloader daha iyiyse onu deneyeyim bi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Time -- 18 Ekim 2007; 12:18:47 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben de o yöntemle yapıyorum zaten. ama cryptload garip bi program. saçmalayabiliyor bazen. eğer us downloader daha iyiyse onu deneyeyim bi.

US downloader kendisi reset atamıyor ama reset atmayı sağlayan jitbit programı ile oluşturduğun exe dosyasını her indirme sonrasında çalıştırmayı sağlıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boldshark -- 18 Ekim 2007; 12:23:57 >

• 2 ayda bir premium alıyorum kafam rahat her ay premium kullanmya gerek yok zaten. bazı arkadaşlar acımasızca eleştirmiş ama bu adamlar para kazanmaz ise size nasıl hizmet verecekler
  • hay ben bu rapidi.benim dl yapacağım zamana mı denk getirdiler.inşallah fazla uzun sürmez yine eski haline döner.
  • iyi adamlar bağlantı sunuyor diye 2.5 dk bekletmesimi lazım unutmayın rapid popüler olduysa free bağlantıları sayesinde oldu ne güzel iş önce isim yap sonra insanların zamanını çal internette zaman kavramı çok önemli ama önce telekom darbeleri şimdide rapidin darbelerı saolsun ınsanları bezdırcekler 3 aylık rapid aldım yine sadece 420 mb lık 1 yama indirmek için hayatımda downlaod yapan birisi diilim ama işkence yapıyorlar resmen mecburi kalıyoruz

telekomda 15 usd ye 4 mb net versin bizde kalan parayla rapid uyelıgıde alırız tek suçlu telekom ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuRaT -- 18 Ekim 2007; 13:51:30 >
  • Ya ben yanarım yanarım o kadar zengin ve varlıklı potansiyelli zat-ı muhterem insanlar var ülkemizde ama ne hikmetse;

1 tane adam akıllı ve hızlı bir upload sitesi kuran olmadı. sen kur elin cavuruna vereceğim parayı sana vereyim..! Hem sen kazan, hemde para dışarıya gitmesin.

Yabancılara para vermek kanıma dokunuyor valla benim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Efsane48

Ya ben yanarım yanarım o kadar zengin ve varlıklı potansiyelli zat-ı muhterem insanlar var ülkemizde ama ne hikmetse;

1 tane adam akıllı ve hızlı bir upload sitesi kuran olmadı. sen kur elin cavuruna vereceğim parayı sana vereyim..! Hem sen kazan, hemde para dışarıya gitmesin.

türkiyede upload sitesi yürümez yasadışı dosyalar eklerler yada xxx hemenpaylaş bu yüzden kapatıldı
  • boldshark haklısın hocam görmezden gelmek en güzeli aslında...

rapiddekilerin hangisi yasa içiki burada sorun kanunların yaptırımları...
    butarz dosyalara karşı rapidin savunması güzel ...
    lisans sahipleri şikayet etsinler kapatalım hemen ilgili paylaşımı diyorlar...hangi birini şikayet edeceklerse lisans sahipleri..
    Ülkemizde bu işler malesef daha kolay yasaklanıyor kabadayı vari bir şekilde..
    doctus bile kapatılıyosa ezaman ne olacağıbelli olmaz asla..

quote:

Orjinalden alıntı: aliss

quote:

Orjinalden alıntı: Efsane48

Ya ben yanarım yanarım o kadar zengin ve varlıklı potansiyelli zat-ı muhterem insanlar var ülkemizde ama ne hikmetse;

türkiyede upload sitesi yürümez yasadışı dosyalar eklerler yada xxx hemenpaylaş bu yüzden kapatıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 18 Ekim 2007; 14:26:02 >

• süreyi kaldırıp insanların ayagını alıştırıyorlar,
    sonra yine süreli yapıp rahatsızlık veriyorlar işte..
    bekleyemeyenler dayanamayanlar gidip üye oluyor..
    olay bu kadar basit
  • Sayaç eziyeti başladı ama benim dikkatmi çeken şey hız çok iyi durumda

Bir de şu aklıma geldi gece vakti

Hızımız 8 mbit olsa 100 mbı 1,5 dkda filan indiririz..

Yani bekleme süresi indirme süresinden daha uzun...

Bu bekleme süresi Yüksek hızlar için kanımca ...

Yanılıyormuyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HD_maniac -- 19 Ekim 2007; 1:01:33 >
  • evet hız kotası olacağına sayaç olsun daha mantıklı öteki türlü 100 mb 5 saatte inmiyodu
    quote:

Orjinalden alıntı: HD_maniac

Sayaç eziyeti başladı ama benim dikkatmi çeken şey hız çok iyi durumda

Bir de şu aklıma geldi gece vakti

Hızımız 8 mbit olsa 100 mbı 1,5 dkda filan indiririz..

Yani bekleme süresi indirme süresinden daha uzun...

Bu bekleme süresi Yüksek hızlar için kanımca ...

Yanılıyormuyum

• Valla rapid 9 ytl bende...Alın rahatlayın ...
  • hız problemi olacağına sayaç problemi olsun çok daha iyi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

bu mantıkta insanlarla aynı ortamda olmayayım yeter..Rapidi 1 ay beklerim ben

quote:

Orjinalden alıntı: BLoWeR

Aman ne güzel! Premium alan ben ve benim gibiler salak o zaman. Ben para vereceğim beklemeyeceğim, sen para vereceksin sen de beklemeyeceksin. Yok öyle dava. Bedavacılıkta üstünüze yok. ayda 10 milyon çok para değil beyler. Ekmek arası köfte yeseniz 5 milyon gider minimum. En kötünüzün elinin altında 500 dolarlık makine var. Ama ayda 10 milyon çok öyle mi?

Dünya'da en çok kullanılan download/upload sitesi. Fiyatlar kaç aydır halen aynı, servisleri süper. Telekom engeli olduğu halde adamların sitesinden 430kbs ile dosyayı günün her saati indirebiliyorum. Tıklıyorum linke 20 dakika sonra filmi seyretmeye başlıyorum ve bu hizmeti adamlar ayda sadece 10 milyona veriyor.

Neymiş tüh sayaç koymuş...Keşke 1 gün bekletse bedavacıları...

Bu mantıkta insanlar demekle ne kastettiniz lütfen açıklar mısınız? Mantığımda size uymayan ne olduğunu gerçekten merak ettim. Üstü kapalı mesajlar atarak nereye varmak istiyorsunuz?

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Technics

bu mantıkta insanlarla aynı ortamda olmayayım yeter..Rapidi 1 ay beklerim ben

quote:

Orjinalden alıntı: BLoWeR

Aman ne güzel! Premium alan ben ve benim gibiler salak o zaman. Ben para vereceğim beklemeyeceğim, sen para vereceksin sen de beklemeyeceksin. Yok öyle dava. Bedavacılıkta üstünüze yok. ayda 10 milyon çok para değil beyler. Ekmek arası köfte yeseniz 5 milyon gider minimum. En kötünüzün elinin altında 500 dolarlık makine var. Ama ayda 10 milyon çok öyle mi?

Dünya'da en çok kullanılan download/upload sitesi. Fiyatlar kaç aydır halen aynı, servisleri süper. Telekom engeli olduğu halde adamların sitesinden 430kbs ile dosyayı günün her saati indirebiliyorum. Tıklıyorum linke 20 dakika sonra filmi seyretmeye başlıyorum ve bu hizmeti adamlar ayda sadece 10 milyona veriyor.

Neymiş tüh sayaç koymuş...Keşke 1 gün bekletse bedavacıları...

Technics, bu üyeye yazacak çok şeydi vardı aslında, içimden de geçti,sonra değmez dedim vazgeçtim....Çünkü forum gibi insanların birbirini tanımadığı
    sanal ortamlarda bile nedense, ya s.dik yarıştırma (örnek: otomobil bölümü) ya da sataşma ve sonrasında tartışma gibi durumlar sıkça oluyor...O kadar işin ortasında, gelme ihtimali olan densiz mesajlarla canımı sıkmak istemiyorum...

Yazılacak çok şey neymiş merak ettim. Burası bir forum. Her insanın aynı fikirde olması beklenemez. Siz kendi düşüncelerinizi savunursunuz ben de benimkileri. Bana göre Rapidshare aylık 10 ytl ye verilebilecek en iyi hizmetten daha fazlasını veriyor. Benimle aynı fikirde olmak zorunda değilsiniz. Ama yurdum insanı bedavacılığa o kadar alışmış ki ne desen boş...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.