Şimdi Ara

Ram 1gb ama işlemci %70 den aşağı inmior YardImm!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdaşlar yardım edin ya ramim 1 gb olmasına rağmen pc hep işlemciyi kullanıo ram%30 dan yukarı çıkmıo
    pc nin ramden yemesini istiyom işlemciyi rahat bıraksın:) bios u sıfırladım gene işe yaramadı işlemci fanım tertemiz daha yeni gene aynı..
    pc özellikleri
    celeron 2.4
    1 gb ram(2x512) kingston
    fx 5200 ekran kartı nvdia geforce
    260 gb hdd

ve anakrtm da gigabyte
    bu kadar yardımcı olursanız sevinirm..ram i nasıl öne sürerim cvplarınızı bekliorum!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExOuS -- 20 Şubat 2008; 16:29:52 >

• Ram'in 1 gb olmasıyla işlemcinin yuzde 70 kullanılmasının ne gibi bi alakası olabilir? Ramden yemek cpudan yemek ne demek:D İkisi farklı şeylerdir ramle cpunun doğrudan bi alaka yoktur aralarında. Yani 1mb ram kullanan bi program yuzde 100 cpu kullanımınada neden olabilir.

Ctrl+alt+delete yap ve hangi programın işlemciyi kullandığına bak. Ayrıca güncel bir antivirüs ve antispyware programıyla pcni tarat.
  • denedim onları yani demek istediğim görev yöneticisine baktığm zmn bi msn yada bi winamp açtığmda cpu hep %100 de duruyo ama ram %30 ..yani normal programlar bunlar neden hep işlemciyi kullanıo bu pc??
  • format atınız,virüs yada benzeri bir mikroprogram sisteminizi içten içe sömürüyor olabilir
  • kesinlikle format at.Driverları yuklemeden once antivirus kur sonra driverlerini yukle sorunun cozulur.
  • trojanlar pc ni sömürüooo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.