Şimdi Ara

Kutusuz işlemci alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sistem topluyorum aklımda 8700k var ve kutusuz almak istiyorum çünkü sıvı soğutma falan alıcağım içindeki stok fan işime yaramayacak ondan ötürü kutusuz almam bir sıkıntı yaşatır mı daha önce alan varsa bu konuda yardımcı olursa sevinirim çünkü arada 80 tl fark var kutulu kutusuz olarak

• 8700k da stock fan yok ztn

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

8700k da stock fan yok ztn

Olsun olmasın sorun değil yani benim için önemli olan kutusuz alınır mı bir işlemci alınmaz mı zararı var mı bunu öğrenmek istiyorum gidipte boş kutu için 80 tl fazla bayılmak istemiyorum açıkcası
  • Kutusuz tabii ki alınmaz çünkü her işlemci kendi kutusuyla gelir ve üzerinde güvenlik bandı vardır. Kutusuz gelen işlemci öncesinde başka bir makinada kullanılmış mı, kullanıldıysa aşırı OC'ya maruz bırakılmış mı, zorlanmış mi bilemezsiniz. Satan adam istediği kadar kefil olsun, garantisini versin, elektronik ürün dünyasında en büyük garanti kutunun üzerindeki ilk sizin açtığınız o etikettir.
  • Açılmamış kutu candır. OEM geliyor ise 1 yıl garanti veriyor olabilirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutusuz derken neyi ima ediyosun kardeşim onu acikla azicik ikinci el mi alicaksin yoksa delid yapilmiş işlemcimi alicaksin 80 tl fark diyosun da..? Eger öyle bişey varsa uzak dur ne oldugu olucagi belli değil..80 tl fark için riske gerek yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    0 işlemci garantili mağazadan alıcam kutusu yok sadece

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kutusuz işlemci alınır. çünkü kolay kolay bozulan bir parça değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutusuz, tray işlemciden bahsediyorsun, için rahat olacaksa alınabilir tabii, piyasada çok satılıyor öyle tray işlemci.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.