Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (918. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.432
Cevap
165
Favori
1.656.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sasasasasaa arkadaşlar bölebi remix şarkı var son günlerde hit sanırım bi yardımcı olur musunuz çok iyi parça
  • Yeni bi müzik var club tarzı karayip korsanlarının müziği remixi gibi ismi ne bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belluschi_16

beyler nakaratta kadın la la la la la la diye söylüyor.6 tane la aklımda kalan.Club bir şarkı gecen caldı radyoda

Flo Rida feat. Carolina Marquez - Sing La La La

Olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

quote:

Orijinalden alıntı: Belluschi_16

beyler nakaratta kadın la la la la la la diye söylüyor.6 tane la aklımda kalan.Club bir şarkı gecen caldı radyoda

Flo Rida feat. Carolina Marquez - Sing La La La

Olabilir mi ?

yok hocam bu degıl ama buna benziyor
  • şu an calan parca nedir 21.12 ' pitbulla düet yapior oh oh hoh felan sözleri war bilen warmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adil07

şu an calan parca nedir 21.12 ' pitbulla düet yapior oh oh hoh felan sözleri war bilen warmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: GreenWhite.

quote:

Orijinalden alıntı: adil07

şu an calan parca nedir 21.12 ' pitbulla düet yapior oh oh hoh felan sözleri war bilen warmı?

bu değil..dostum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Palabıyık

Son zamanlarda duyduğum , kovboy şarkısına benzettiğim hareketli bir yabancı parça var. Bunun adı nedir arkadaşlar ?

Olabilir mi?
  • Bulamadım! Çıldırmak üzereyim! Hele şu sahip olduğum kafayla hiç bulamayacağım. Yanılmıyorsam Basshunter'ın klibiydi. Siyah bi atla çölde bi klibi vardı. Linki falan çoktaaaan geçtim (: şarkı adını söylerseniz çok sevinirim.
  • merhaba muzik sevenler,
    bende bir sarki ariyorum, tv'den kaydettim, taniyan olursa :

http://www44.zippyshare.com/v/52654810/file.html
  • Arkadaşlar,arabada radyo dinlerken çalan bir şarkı vardı,sözleri vs hiç aklımda değil sadece kadının sesi Adele yi andırıyordu,hareketli bir şarkıydı.
  • umi_21 kullanıcısına yanıt
    Avicii - Addicted To You?
  • Arkadaşlar biliyor musunuz bilmiyorum ama aşağıdaki site ile çok hızlı bir şekilde müzikleri buluyorum. Bayadır aradığım müziğin ses kaydını aldım ve siteye yükledim hemen buldu vallahi.

Link
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanali66

beyler gecen arabada denk geliyorum 2 gündür hangi radyo bilmiyorum bi nakaratı yakalayabilim ı never fell loney again olması lazı ama sözleri çok hızlı sölüyor garip bi şarkkı

never be alone
  • quote:

Orijinalden alıntı: WalkOfTheEarth

Arkadaşlar biliyor musunuz bilmiyorum ama aşağıdaki site ile çok hızlı bir şekilde müzikleri buluyorum. Bayadır aradığım müziğin ses kaydını aldım ve siteye yükledim hemen buldu vallahi.

Link

midomi.com daha pratik gibi Ama bu siteyide deneyeceğim :)
  • ortasında çizgi film müziği gibi piyano tuşlarında incelerde gezdirir gibi çalan bi electro var bulabilir misiniz radyo fenomen ve metro fm ikisinde de oluyor
  • moccino M kullanıcısına yanıt
    bu pazar suprizide nereden buluyorlar bu muzikleri !!
    bence bu muzik eski ama nasil bulacam ??...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eléctronics

Avicii - Addicted To You?

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

arkadaşlar, karayip korsanlarının müziği çalıyor fenomende onu bilen var mı?

arkadaşlar bu aralar çalan karayip korsanları müziği var fenomende bilen yok mu:(
  • 
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.