Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (972. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.432
Cevap
165
Favori
1.656.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar 2 yıl önce radyo fenomende duydugum lakin ingilizce kıtlığı nedeni ile tam anlayamadığım bir şarkı vardı şarkıyı ince sesli bir kadın söylüyordu şarkıda word yada world geçiyordu w yi bastırarak ve sesini incelterek söylüyor ve nakarata giriyorrdu mom felanda geçiyordu o aralar radyo fenomende çok fazla rihanna work çalıyordu umarım bulabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elektro gibi bir sarki caliyodu dalele tarzi bi nakarati vardi bilen?

• Çok eskiye dönük bi şarkı soracağım. Siyahi bir adam deniz manzaralı bir yolda yürürken şarkı söylüyordu klibinde. Şarkı çok hareketli değildi ve çok bilinen bir şarkı da değil. Yanlış hatırlamıyorsam 2012 yaz aylarında çaldı. Maalesef şarkının sözlerini hatırlayamıyorum. Çok uzun zamandır kafama takılıyor bulamıyrum yardımcı olabilecek var mı? Hatırlayan birinin çıkacağını sanmıyorum hem verdiğim bilgiler az hem de bayağı eski ama tabi bi ümit yazdım buraya
  • hayırlı forumlar başlığı canlandırmak istiyorum uzun zamandır bu kategoriyi takip ediyorum ve çoğunu burdan buldum şarkıların ama bir şarkı var beyler, shaggy söylüuor gibi bir ses bi kadınla söylüyorlar ingilizcem kıt olduğu için aklımda çok bir şey yok ama ve hep fenomende çalıyordu nasha ile olan şarkısı değil thoese days değil başka bir tane lütfen bilen vars ayazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: fransızkaldım

hayırlı forumlar başlığı canlandırmak istiyorum uzun zamandır bu kategoriyi takip ediyorum ve çoğunu burdan buldum şarkıların ama bir şarkı var beyler, shaggy söylüuor gibi bir ses bi kadınla söylüyorlar ingilizcem kıt olduğu için aklımda çok bir şey yok ama ve hep fenomende çalıyordu nasha ile olan şarkısı değil thoese days değil başka bir tane lütfen bilen vars ayazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 25 Aralık 2019; 11:57:2 >
  • çoook teşekkür ederim ama bunlar değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: fransızkaldım

hayırlı forumlar başlığı canlandırmak istiyorum uzun zamandır bu kategoriyi takip ediyorum ve çoğunu burdan buldum şarkıların ama bir şarkı var beyler, shaggy söylüuor gibi bir ses bi kadınla söylüyorlar ingilizcem kıt olduğu için aklımda çok bir şey yok ama ve hep fenomende çalıyordu nasha ile olan şarkısı değil thoese days değil başka bir tane lütfen bilen vars ayazsın

Fedde Le Grand and Ida Corr feat. Shaggy - Firestarter olabilir mi ?

club mix ide mevcut aynı şarkının

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 17 Aralık 2020; 23:31:8 >
  • Run şarkısı vardı bilen var mı? Zenci biri söylüyordu, şarkının ara ara yerlerinde run run deyip duruyordu. Rap kırması bir şarkı. Knives, knife olabilir şarkıcı ismi ama çıkaramadım Google'da

• Eléctronics kullanıcısına yanıt

Büyük adamsın

• Buralar neydi be zamanında. Shazam çıktı mertlik bozuldu.  

• 4-5 sene önce bu radyoda bir şarkı duymuştum. Sanırsam ingiliz bir erkek söylüyordu. Tekrarlı müzik kısmı tuba gibi bir aletle çalınıyordu. 2015-2016 zamanlarında çok çalıyordu bu radyo. İsmi konusunda fikri olan var mı?

• Ya beyler yıllardır arıyorum asla bulamadım bir şarkı vardı 2008 2010 arasında radiolarda çalıodu ya hint ya balkan . Club müziğiydi . " Hidadi menna eyy fotorafyada dens meee " gibi birşeyler sölüdou . Arkada hey die rittim var . Sonra rap kısmı vardı seri bi şekilde de o söylüyordu

• 
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.