Şimdi Ara

Ps4 icin UPS alimi hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kis geldi arada elektrik kesintileri oluyor. Ps4u tekrar acarken sistem hasarlari vs olusabilir fisten cekmeyin uyarisi geliyor. Ben de dun tuncmatik 850 va olanindan siparis verdim. Bazi yerlerde ps icin sikinti olusturabileceginden bahsedilmis, bazilarida sikinti olmaz diyor. Ne yapayim iade mi edeyim kullanayim mi?

• Tunçmatik 1000va olanından aldım ben. PS4, TV, Modem ve Tivibu bağlı. Bende internetten araştırmıştım 1000va'lık olanından alın diyorlardı. Gayet de memnunum.
  • trancenden kullanıcısına yanıt
    Ben de simdi ps4 slim var da daha az guc tuketiyor diye biliyorum sadece ps4 ile tv baglayacagim 850 va 480w'a tekabul ediyor yani yarisi kadar bile guc tuketmez sanirim.

Ne zamandir kullaniyorsunuz hic elektrik gittigi oldu mu?
  • Angry Grandpa kullanıcısına yanıt
    1 ay falan oldu alalı. Elektrik gitti evet 1 kere :) Işığı turuncuya dönüyor ve saniyede 1 dıt diye ötüyor. Düğmesine basarsan da alarm sesi susuyor. Kaç dakika süre veriyor bilmiyorum açıkçası, 2-3 dakika içinde kapatmıştım hepsini.
  • trancenden kullanıcısına yanıt
    Son bi soru daha sorayim sizi de fazla mesgul etmeyeyim. Ilk aldiginizda 8 saat sarj edin diyorlarda siz yaptiniz mi bunu
  • Angry Grandpa kullanıcısına yanıt
    Valla 12 saat falan tutmuştum sanırım. Gece takmıştım sabah kalkınca da çalıştırmıştım. Zaten ışığı yeşil yanıp sönüyorsa devamlı şarj oluyor demektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.