Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.545
Cevap
411
Favori
1.598.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eyvallah hocam saol.Storeda ikiside vardıda dedim acaba PSN game olan belki kısıtlamalı falandır veya bazı bölümleri yoktur diye geldi aklıma ondan sordum
  • Arkadaşlar us psnden bf4 almak istiyorum,amazonsuz falan halledilebiliyomu bu is
  • CsNqVa kullanıcısına yanıt
    tr psn'de oyun daha ucuz şuan 106T galiba
  • Satılık Valiant Hearts secondary 15tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

Satılık Last of Us Primary US PSN 45 TL

Oyun Türkçe değildir. Secondary hakkı @pudinkk nickli arkadaştadır.

Fiyat 45 TL, ölücüler lütfen mesaj atmasın, 55 liraya aldığım oyunu 45 liraya satıyorum 30 olmaz mı diye mesaj atıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykadiraras

29 dolar hocam us psnde
  • quote:

Orijinalden alıntı: CsNqVa

quote:

29 dolar hocam us psnde

Alıntıları Göster
    Satılık last of us remastared ( çift hak ) + 3 aylık plus üyeliği
    8 gün oldu satın alalı. Fiyat 120 TL.
  • Bu arada Alınık Battlefield 4 Primary.
  • quote:

Arkadaşlar us psnden bf4 almak istiyorum,amazonsuz falan halledilebiliyomu bu is

K.K yurt dışına açıksa olur, aslında , garantinin american express falan ise sıkıntısız amazonsuz yürünür, amazonsuz almak ne fayda edecekse artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: janot

bykadiraras 'tan wolfenstein sec hesabı alınmıştır kendisine teşekkür ederim

Primary hesabida ben satin aldin bilginize
  • quote:

Bu arada Alınık Battlefield 4 Primary.
    Last of us türkçe
    Metal gear
    tomb raider
    primary arıyorum.

Last of us türkçe primary bende olucak şekilde satın alıp secondary için anlaşabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avedist -- 13 Ağustos 2014; 14:27:50 >
  • ylönen kullanıcısına yanıt
    tamamdır üstad elden çıkarırsam sizi haberdar ederim iyi oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: recozbek

Satılık veya takaslık battlefield 4 primary 45 TL
    Alınık veya Takaslık Killzone primary -- Outlast + dlc
    Ek olarak uzun soluklu psn plus ortak üyelik teklifleri değerlendirebilirim. (geçmişden gelen plus üyelikte olabilir.)

battfield 4 primary hesap 45 TL karşılığı @CsNqVa arkadaşa satılmıştır. iyi oyunlar dilerim.
    secondary @esdarking'dedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recozbek -- 13 Ağustos 2014; 13:43:46 >
  • quote:

quote:

Satılık veya takaslık battlefield 4 primary 45 TL
    Alınık veya Takaslık Killzone primary -- Outlast + dlc
    Ek olarak uzun soluklu psn plus ortak üyelik teklifleri değerlendirebilirim. (geçmişden gelen plus üyelikte olabilir.)

battfield 4 primary hesap 45 TL karşılığı @CsNqVa arkadaşa satılmıştır. iyi oyunlar dilerim.
    secondary @esdarking'dedir.
    Satılık BF4 secondary hak 40TL(TR PSN)
    Oyunun diğer hakkı bende,uzun süre satmayacak,referansı fazla veya tanıdık kişiler önceliklidir.Uygun görülürse premium için aynı hesapla ortak alabiliriz.

Referanslar

ps4:_EsmeR
    ps3:mr.nako,purepain,Zala_,Roy,De-Ja-Vu,*planet*,temizkopat ayrıca fifa coins satışında bir çok referansım var. Talep olursa üşenmeden başka psn referanslarımı yazarım.
    Ödeme

Finansbak-Enpara
    Paypal
    Kredi kartla ödeme için sanalpazar veya GG ilan açarım

• quote:

Orijinalden alıntı: matai

Oyunun diğer hakkı bende,uzun süre satmayacak,referansı fazla veya tanıdık kişiler önceliklidir.Uygun görülürse premium için aynı hesapla ortak alabiliriz.

Referanslar

ps3:mr.nako,purepain,Zala_,Roy,De-Ja-Vu,*planet*,temizkopat ayrıca fifa coins satışında bir çok referansım var. Talep olursa üşenmeden başka psn referanslarımı yazarım.
    Ödeme

Finansbak-Enpara
    Paypal

Alıntıları Göster
    FIFA 14 Secondary Hesap

25 TL

Referanslarım sağlamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: avedist

Last of us türkçe
    Metal gear
    tomb raider
    primary arıyorum.

Last of us türkçe primary bende olucak şekilde satın alıp secondary için anlaşabiliriz.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar birde oyunun tr veya tr altyazılı olduğunu nereden öğrenebiliriz?
    googleda arattım böyle bi listede bulamadım.oyun bilgilerindede yazmyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avedist

arkadaşlar birde oyunun tr veya tr altyazılı olduğunu nereden öğrenebiliriz?
    googleda arattım böyle bi listede bulamadım.oyun bilgilerindede yazmyor sanırım.

Alıntıları Göster
    SATILIK Primary Watch Dogs 45 TL (secondary sahibi:@ahmet.1912) DÜZELTME: Watch Dogs @hallos nickli arkadaşımıza satılmıştır.
    SATILIK Primary US The Last of Us Remastered (İngilizce altyazılı) 55 TL (secondary sahibi:Deathcallsdeath)

ALINIK Assassins Creed 4 Black Flag

Ödeme: enpara, iş bankası, paypal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stability63 -- 16 Ağustos 2014; 22:46:45 >

• quote:

quote:

29 dolar hocam us psnde

İndirim kalktı sanırım ama tr psn yerine yine us psn tercih edin.tr psn kur farkı diye 3-5 lira geçiriyor parayı banka alıyor gerçi ama olsun. last of us aldık primary 85e geldi bana dahada tr psn e uğramam amazon en güvenilir yerdir zaten gönül rahatlığıyla kod alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matai

Referanslar

Ödeme

Finansbak-Enpara
    Paypal

secondary hakkı cagricinar satılmıştır,kendisine teşekkür ederim..güvenlik amaçlı internet üzerinden makineleri deaktif etme özelliği 6 ay süreliğine kapatılmıştır.

merak edenlere açıklama:diyelim oyun satın aldınız,uzun süre satmayı düşünmüyorsunuz,ikinci hakkı satmak istediğinizde karşı tarafın referans sıkıntısı varsa.internet üzerinden deaktif etme hakkını kullanırsın.şifre değişse de en azından 6 ay kafanız rahat eder,şifre değiştiğini fark ettiğinizde hakkınızı ararken oyunsuz kalmazsınız.
    not:bu uygulamadan secondary hak sahibine herhangi bir avantaj sağlamadığından yazımı düzelttim.
    @dunyao hocam istersen ana sayfaya bu uygulamadan bahset,bilmeyenler için yararlı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matai -- 13 Ağustos 2014; 18:12:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarrx

FIFA 14 Secondary Hesap

25 TL

Referanslarım sağlamdır

Alıntıları Göster
    infamous second son alınır. secondary tercihimdir
  • 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.