Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (561. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.545
Cevap
411
Favori
1.598.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle aramızdaki bu atışmaya noktayı koyalım polemiğe girmeyi bende sevmem ancak cevap yazmadığım takdirde beni suçlu gibi lanse ettiniz ve kendimi savunmamış olacağım benim burda birçok kez alışverişim oldu ve isteyen kişiye pmleri'de ss ile yollarım sorun değil çoğu kişiyi kırmadım hep 5-10 lira düştüm oyunu verirken Last of Us'ı ise ben oyunu kendim aldım ve secondary'sini 60'a koydum anında eleştiri yağmuru oldu fiyata yok fiyatı o değilde yok bu fiyata satılmazda bende 55'e düştüm o zaman,Sniper'ı ise jambon (Ata) kardeşimle aldık 25'e istiyorlar verelim mi dedim yok kalsın ölücülere fırsat vermeyelim dedi haklıda ha siz gerçekten o an hesabınızda 25 tl vardır o yüzden istemişsinizdir zaten pm'dede herhangi bir kırıcı ifade kullanmadım Ata'ya sorduğumu ve olmayacağını söyledim bunun üzerine benim fiyat politikamı eleştirir oldunuz neyse ne yazarsanız yazın başka cevap vermeyeceğim

Sniper Elite 3 Primary 45 ,Secondary 30 TL çift hak 70 TL(hesabın ilk ve tek sahibiyim tüm bilgilerini vereceğim)
    Last of Us TR PSN Secondary hesap 55 TL ( primary bende ve hep bende kalacak böyle bir oyunu satmam )

Ha bu forumda en son sorun çıkacak kişininde ben olduğumun garantisini veririm referans isteyen varsa buyursun Gny* , TheCaliph_ , MS-TF , jambon , GDuman , Xaviesta , BeyazBüyü , nblm27 , Aragonit. , ejdragzpk , meteor_xxx , _Esmer var daha ama yazmaya gerek yok yeterli sanırım bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Striknin -- 12 Ağustos 2014; 20:32:12 >

• Satilik infamous second son turkce primary. Ayrica us psnden alinacak olan battlefield 4 e second kardes aranmaktadir. Ya da infamousla takas edilecek battlefield 4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: v4paTRon

Öncelikle aramızdaki bu atışmaya noktayı koyalım polemiğe girmeyi bende sevmem ancak cevap yazmadığım takdirde beni suçlu gibi lanse ettiniz ve kendimi savunmamış olacağım benim burda birçok kez alışverişim oldu ve isteyen kişiye pmleri'de ss ile yollarım sorun değil çoğu kişiyi kırmadım hep 5-10 lira düştüm oyunu verirken Last of Us'ı ise ben oyunu kendim aldım ve secondary'sini 60'a koydum anında eleştiri yağmuru oldu fiyata yok fiyatı o değilde yok bu fiyata satılmazda bende 55'e düştüm o zaman,Sniper'ı ise jambon (Ata) kardeşimle aldık 25'e istiyorlar verelim mi dedim yok kalsın ölücülere fırsat vermeyelim dedi haklıda ha siz gerçekten o an hesabınızda 25 tl vardır o yüzden istemişsinizdir zaten pm'dede herhangi bir kırıcı ifade kullanmadım Ata'ya sorduğumu ve olmayacağını söyledim bunun üzerine benim fiyat politikamı eleştirir oldunuz neyse ne yazarsanız yazın başka cevap vermeyeceğim

Sniper Elite 3 Primary 45 ,Secondary 30 TL çift hak 70 TL(hesabın ilk ve tek sahibiyim tüm bilgilerini vereceğim)
    Last of Us TR PSN Secondary hesap 55 TL ( primary bende ve hep bende kalacak böyle bir oyunu satmam )

Ha bu forumda en son sorun çıkacak kişininde ben olduğumun garantisini veririm referans isteyen varsa buyursun Gny* , TheCaliph_ , MS-TF , jambon , GDuman , Xaviesta , BeyazBüyü , nblm27 , Aragonit. , ejdragzpk , meteor_xxx , _Esmer var daha ama yazmaya gerek yok yeterli sanırım bu

Sizinde söylediğiniz gibi atışmaya polemiğe girmeye ve uzatmaya gerek yok siz eleştiri olarak algılamışsınız söylediklerimi yanlış algılamışsınız neden devamlı çok fazla eksi aldığınız sorulmuş bende bu konu ile alakalı fiyat politikanızdan kaynaklanabileceğini belirterek fikirlerimi söyledim iyi akşamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

Satılık Last of Us Primary US PSN 45 TL

Oyun Türkçe değildir!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

quote:

Orijinalden alıntı: v4paTRon

Sizinde söylediğiniz gibi atışmaya polemiğe girmeye ve uzatmaya gerek yok siz eleştiri olarak algılamışsınız söylediklerimi yanlış algılamışsınız neden devamlı çok fazla eksi aldığınız sorulmuş bende bu konu ile alakalı fiyat politikanızdan kaynaklanabileceğini belirterek fikirlerimi söyledim iyi akşamlar.

Peki iyi akşamlar ben yanlış anlamış isem özür dilerim art niyetle yazmadığınızı kabul ediyorum ancak fiyatı o anda kafama estiği gibi yazmamda ne gibi bir sakınca var onu anlamış değilim indirim yaptım 65 yazdım alan çıkmadı bende geri 70 yaptım satılmazsa satılmasın önemli değil açıkcası sonuçta 100 lira olan bir oyunu ben 70'e veriyorum ve hala bazı arkadaşlar fiyatı yüksek buluyorlarsa kusura bakmasınlarda gidip psn'den alsınlar o zaman bit pazarıda değil burası yazık

• uygun fiyata alınık infamous ss primary(tr) , outlast , nfs. 4-5 günlüğüne kiralık olarak ta alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhadss -- 12 Ağustos 2014; 21:09:31 >
  • Valiant hearts primary 20 tl
    Oddworld: New 'n' Tasty primary 35 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kehanist -- 12 Ağustos 2014; 21:56:26 >
  • iyi akşamlar

--örümcek adam
    -battfield
    ---call of duty
    ----need for speed
    -assasins creed
    ---killzone

bu oyunları almak istiyorum teklif bekliyorum msj atarsanız sevınıırım.

daha once sıkıntılı alışveriş yapmışlar hıc atmasın artık ınceliyorum

kardanadams hala 35 tl yi yatırmadı buarada.. yaızklar olsun.

anında eft yaparım vakıfbank dısındakilere

bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagricinar

iyi akşamlar

--örümcek adam
    -battfield
    ---call of duty
    ----need for speed
    -assasins creed
    ---killzone

bu oyunları almak istiyorum teklif bekliyorum msj atarsanız sevınıırım.

daha once sıkıntılı alışveriş yapmışlar hıc atmasın artık ınceliyorum

kardanadams hala 35 tl yi yatırmadı buarada.. yaızklar olsun.

anında eft yaparım vakıfbank dısındakilere

bekliyorum

Selamlar. Assasins creed 4'ü usa psn den almayı düşünüyorum ben de. Secondary hesap düşünürseniz 45TL ye verebilirim size.

Teklifim genel bir teklif olduğu için, diğer arkadaşlar da görsün diye pm yerine mesajınızı alıntıladım.

• Alınık Türkçe Last Of Us Primary veya çift hak ücret dolgundur :)
  • wolfenstein the new order çift hak satılıktır.
  • Alinik NFS

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gkn89

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

Orijinalden alıntı: Gkn89

Sniper Elite 3 Secondary 25 TL arkadaşlar

satıldı mı ?

Hayır hocam

hocam kusura bakma geç cevap verdim 5 TL ye steam keyi bulunca vazgeçtim almaktan pc de oynayacagim
    iyi aksamlar
  • Satilik infamous second son tr primary 50 tl

oyun @fifaboy a satılmıştır. secondary hakkı @donanımplayer da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersinx81 -- 14 Ağustos 2014; 14:44:01 >
  • infamous second son arıyorum arkadaşlar primary secondary farketmez. pm ile ulaşabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3F947AD0E -- 13 Ağustos 2014; 11:19:33 >
  • Arkadaşlar türkçe dil destekli last of us arıyorum. primary veya secondary olabilir . İlk alışverişim olacak, forumdaki nimras nickli ( psn ismi Hittycix ) kardeşim ve referansım olur. hakkımda gerekli bilgileri ona sorabilirsiniz. Selamlar.
  • Merhaba Arkadaşlar,

US PSN'den aldığım aşağıdaki oyunların secondary hakkını satmak istiyorum. (tek hesap)

last of us remastered
    transistor
    daylight
    dead nation apocalypse edition
    flower

Toplam 56 USD
  • Satılık veya takaslık battlefield 4 primary 45 TL
    Alınık veya Takaslık Killzone primary -- Outlast + dlc
    Ek olarak uzun soluklu psn plus ortak üyelik teklifleri değerlendirebilirim. (geçmişden gelen plus üyelikte olabilir.)
  • satılık nfs rivals secondary.

40 TL
  • Arkadaşlar oyunumu sattığım için hesabı satışa çıkarıyorum, hesap us hesap olup içinde 5$ yüklüdür.
    Cihina rising ve second assault ek paketleri mevcuttur.

Fiyat;30 liradır. Çift hakkıyla beraber satılıktır.

Not; oyunun 1.bölge olması gerekir veya us psnden alınmış olması gerekir aksi taktirde dlc ler çalışmaz.

• 
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.