Şimdi Ara

Project CARS (2015) [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.350
Cevap
29
Favori
92.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: !3!ack

@can_38

Video güzel olmuş hocam bir iki laf edeyim bende Oynamadan konuşmak biraz yanlış ama aracın ağırlık dengesi iyi duruyordu izlerken aracı hissettim ve birde kaldırımlara çıkıp inince aracın verdiği tepki hoştu ama sanki hala sürüş kolay gibi duruyor. Yanılıyor olabilirim sadece videodan gördüklerimi yazdım

Yeni videom....Bu aracın sürüşü cidden zor dostum..........

• quote:

Orijinalden alıntı: can_38

quote:

@can_38

Video güzel olmuş hocam bir iki laf edeyim bende Oynamadan konuşmak biraz yanlış ama aracın ağırlık dengesi iyi duruyordu izlerken aracı hissettim ve birde kaldırımlara çıkıp inince aracın verdiği tepki hoştu ama sanki hala sürüş kolay gibi duruyor. Yanılıyor olabilirim sadece videodan gördüklerimi yazdım

Yeni videom....Bu aracın sürüşü cidden zor dostum..........

Bu videodaki sürüş dinamikleri daha zorlayıcıydı açıkca belli oluyor. Oyunun tamamlanmış hali çok iyi olacak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !3!ack -- 31 Mart 2012; 22:30:35 >

• ekran kartı şart oldu
  • Birisi fiziktenmi bahsetti........Yeni videom..........

• su kaldirima fizik kurallarina aykiri sekilde cikip inmesi sinirlerimi bozuyor... gerceklikten cok uzak... acil fixlemeleri lazim... kaldirima o suratte dokundugun anda lastigi kucagina alman lazim...
    shift 2 den kalan ve halen duzeltilmeyen aracin agirlik merkezi dengesizligi var halen... spin atarken arac cok sacma kayiyor... inanilmaz kotu... bunu da fixlemeleri lazim... fixlemezlerse shift 2'den pek bi farki yok gozumde... grafikle goz boyamakla olmuyor... verdigimi para heba olmasa diyorum bazen...

bu arada gecen surumde sanki daha iyiydi FFB... 184 build'i ile biraz daha tirt gibi... ya da bana oyle geldi...
  • Bu arada yeni nesli xbox konsolu için hazırlanıyormuş
  • g27 için bi ayarmı var bulamadım.FFb rezalet ötesi.Araba durduğu yerde kasıldıkça kasılıyor direksiyon.Sırf bunun için oyunu oynayamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU

Bu arada yeni nesli xbox konsolu için hazırlanıyormuş

Şaka değil miydi o ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Sky

quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU

Bu arada yeni nesli xbox konsolu için hazırlanıyormuş

Şaka değil miydi o ?

Bilmem dikkat etmedim valla. Olabilir.
  • Buda yenisi.Son bölüme dikkat.............

• Replay süresinin ayarı nerden yapılıyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: banditnew5

Replay süresinin ayarı nerden yapılıyor acaba?

Öyle bir ayar olduğunu bilmiyorum. Ben bu videoları en son yarış bittikten sonra alıyorum. O zaman baştan sona tüm yarışı replay izleyebiliyorsun. Pause yaptığında replay için zaman ayarlaması galiba yok............
  • Build 192 ile beraber oyuna eklenen yeni HELMET CAM ile araçtaki sarsıntı müthiş oldu.Özellikle virajlara girerken açıya dikkat.........

• @can_38
    Tam benim istediğim bir özellik harika olmuş, birde yapay zeka baya iyi savunma yapıyor böyle olursa multideki kasaplarla hiç uğraşmaya gerek kalmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !3!ack -- 14 Nisan 2012; 21:37:50 >
  • quote:

@can_38
    Tam benim istediğim bir özellik harika olmuş, birde yapay zeka baya iyi savunma yapıyor böyle olursa multideki kasaplarla hiç uğraşmaya gerek kalmaz

Özellikle yapay zeka bazen çok fena zorluyor.Oyunda ilginç bir zorluk seviyesi var.Herşeyi istediğiniz şekilde zorlaştırıp,kolaylaştırabiliyorsunuz.Start,geçişler ve genel zorluk seviyeleri ile istediğiniz gibi ayar yapabiliyorsunuz......

• quote:

Build 192 ile beraber oyuna eklenen yeni HELMET CAM ile araçtaki sarsıntı müthiş oldu.Özellikle virajlara girerken açıya dikkat.........

Guzel surus, kamera guzel olmus, bu videodaki fizikleri de begendim. 10 €'ya junior member olursam yeni cikan build'leri 1 ay sonra mi indirebiliyorum ? Baska kisitlama var mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scansoz

quote:

Build 192 ile beraber oyuna eklenen yeni HELMET CAM ile araçtaki sarsıntı müthiş oldu.Özellikle virajlara girerken açıya dikkat.........

Guzel surus, kamera guzel olmus, bu videodaki fizikleri de begendim. 10 €'ya junior member olursam yeni cikan build'leri 1 ay sonra mi indirebiliyorum ? Baska kisitlama var mi ?

Bence junior alma kardeş. Junior alırsan her hafta yayınlanan güncellemeleri indiremiyorsun.Ben yaklaşık 2 ay önce tam üyelik aldım ve o günden bugüne kadar juniar'a bir defa indirim sağlandı.Kanımca en iyisi tam üyelik. Zaten böylece oyuna ön sipariş vermiş oluyorsun.Çıktığında oyunu ücretsiz indirebilirsin. Ama çabuk olman lazım.Bugün,yarın üye alımını durduracaklar. Oyun çıkana kadar mevcut üyelerle devam edilecek........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 16 Nisan 2012; 17:57:16 >

• Mitsubishi Evo ekleniyor oyuna... Shift 2'ye donmez isalla diyom her gun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpionteam

Mitsubishi Evo ekleniyor oyuna... Shift 2'ye donmez isalla diyom her gun...

Oyunun shift 2 ile uzaktan yakından alakası kalmadı.Sadece kullandıkları grafik motoru aynı diyebilirim......
  • Oyunla ilgili tüm bilgileri öğrenmek istiyorsanız şu sayfaya bi bakın derim.....

http://www.wmdportal.com/wp-content/uploads/2012/02/WMD_Overview_160212.pdf
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.