Şimdi Ara

Project CARS (2015) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.350
Cevap
29
Favori
92.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: can_38

quote:

Orijinalden alıntı: !3!ack

quote:

Hernekadar kendi kendime mesaj yazıyor gibi olsamda yinede azimle mesajlarıma devam ediyorum Bugün BUİLD 179 yayınlandı ve ilkkez oyuna cadde pistleri eklendi. Bu pistlerin en büyük özellikleri çok uzun olmaları.California pistinde 9 dakikalık bir sürüşün ardından kayboldum! O denli uzun yani.Ayrıca insan manzarayı seyretmekten yarışamıyor nerdeyse..........

Ben takip ediyorum seni devam hocam Ayrıca şu üstteki pist ne öyle hocam git git bitmiyor harika bişe

Evet çok uzun.Büyük ihtimal bu pistler oyunun tam sürümünde parça,parça sunulacaktır. GT5 te nurbering pistinde yapıldığı gibi.............

Oyunun yapım hızıda baya hızlandı sanki sürekli yeni güncellemeler çıkıyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hernekadar kendi kendime mesaj yazıyor gibi olsamda yinede azimle mesajlarıma devam ediyorum Bugün BUİLD 179 yayınlandı ve ilkkez oyuna cadde pistleri eklendi. Bu pistlerin en büyük özellikleri çok uzun olmaları.California pistinde 9 dakikalık bir sürüşün ardından kayboldum! O denli uzun yani.Ayrıca insan manzarayı seyretmekten yarışamıyor nerdeyse..........

Ben takip ediyorum seni devam hocam Ayrıca şu üstteki pist ne öyle hocam git git bitmiyor harika bişe

Evet çok uzun.Büyük ihtimal bu pistler oyunun tam sürümünde parça,parça sunulacaktır. GT5 te nurbering pistinde yapıldığı gibi.............

Oyunun yapım hızıda baya hızlandı sanki sürekli yeni güncellemeler çıkıyor

Her hafta cuma günleri günceleme yapılıyor. Ayrıca şirket yapısı değiştiği için bundan sonra dahada hızlanacakmış.Şu hız bile baş dördürmeye yetiyor. 25-30 arası (tamamlanan ve tamamlanmayan dahil) pist oldu. Adamlar hala ekliyorlar............

• bende team member olarak seni takip ediyorum, maalasef videoya koyacak kadar oynama fırsatım olmuyor. Yalnız bir oyunun her hafta güncellenmesi gerçekten çok hoş birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ninapersson -- 26 Mart 2012; 16:13:19 >
  • ekran kartım yetse takip ederdim
  • bu oyuna nasıl sahip oluyoruz, ücret ne kadar? çok güzel olucak bu oyun, takip ediyorum bende :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: expander_

bu oyuna nasıl sahip oluyoruz, ücret ne kadar? çok güzel olucak bu oyun, takip ediyorum bende :)

Arkadaşım şu siteye üye ol. Ve ardından oyunu forum bölümünden indir...

http://www.wmdportal.com/
  • quote:

quote:

bu oyuna nasıl sahip oluyoruz, ücret ne kadar? çok güzel olucak bu oyun, takip ediyorum bende :)

siteye üye oldum ama forumdan download bulamadım :(

WMD, project cars, nerde bu? sana zahmet download sayfasını gösterirmisin.

• quote:

quote:

quote:

siteye üye oldum ama forumdan download bulamadım :(

WMD, project cars, nerde bu? sana zahmet download sayfasını gösterirmisin.

Kardeş ben zaten üye olduğum için upgrade olarak görünüyor.Sende forumun üst başlıklarında
    join now olmalı.Orayı tıkla ve satın alma işleminden sonra indirmeyi gerçekleştir........

• şimdi buldum, teşekkrler.
  • Yeni çektiğim SS ler....

Project CARS (2015) [ANA KONU]

• Bu ne lan Shift 2 aynısını koymuşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßokYolu

Bu ne lan Shift 2 aynısını koymuşlar

aynı grup yapıyor çünkü sürüş biraz farklı
  • quote:

Bence hitabet biraz yanlış olmuş..............
  • quote:

quote:

nick mesaj uyumu hocam fazla takılma
  • quote:

quote:

quote:

nick mesaj uyumu hocam fazla takılma

Evet cidden. Hiç farketmemişim.....

• Bu CUMA yayınlanacak yeni güncellemede FFB ayarlarında ciddi değişiklikler olacağı söylenmiş. Söylenene göre aracın ağırlığını daha fazla hissedecekmişiz....Hadi hayırlısı..........
  • Bu cuma yayınlanan BUİLD 184 ile FFB ayarlarında müthiş bir gelişim oldu.

KENDİ ÇEKTİĞİM OYUNİÇİ VİDEO......NASIL İYİYİM DİMİ.......

• @can_38

Video güzel olmuş hocam bir iki laf edeyim bende Oynamadan konuşmak biraz yanlış ama aracın ağırlık dengesi iyi duruyordu izlerken aracı hissettim ve birde kaldırımlara çıkıp inince aracın verdiği tepki hoştu ama sanki hala sürüş kolay gibi duruyor. Yanılıyor olabilirim sadece videodan gördüklerimi yazdım
  • quote:

@can_38

Video güzel olmuş hocam bir iki laf edeyim bende Oynamadan konuşmak biraz yanlış ama aracın ağırlık dengesi iyi duruyordu izlerken aracı hissettim ve birde kaldırımlara çıkıp inince aracın verdiği tepki hoştu ama sanki hala sürüş kolay gibi duruyor. Yanılıyor olabilirim sadece videodan gördüklerimi yazdım

Bu sürdüğüm araç DTM aracı.Bu aracın en büyük özellikleri yeri çok iyi kavraması. Sürüşü zor bir araç videosu daha ayarlıyorum.Orada farkı görebilirsin........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 1 Nisan 2012; 20:40:39 >

• rfactor 2 ye bakmaz oldum şu yeni maplerden ve eventlerden sonra, gumperte doyamıyorum hele, ffb en iyi bu araçta var bence.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.