Şimdi Ara

Profilo BM6482 ve BM6484 Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Edit 3: Makine bugün (05/11/2019) kargoya verildi, ayrıca manyetik kireç önleyici aksesuarıda satın aldım. Ürünler geldiğinde kurulum talebinde bulunacağım.

Edit 2: Bugün (03/11/2019) diğer n11.com mağazaları ile tekrar iletişim kurdum ve bir mağaza ısrarla kendi stoklarında bu makinenin bulunduğunu söyledi. Buna istinaden biraz önce tekrar sipariş verdim ve bu hafta gönderileceği bilgisini aldım. Makine elime ulaşırsa fotoğraflarını paylaşacağım.

Edit 1: Konuyu yazdıktan sonra farklı bir mağaza ile görüşüldü (Fabrika satış mağazası), üretimde olan Profilo BM6484XX modelinin varlığını doğruladı, yalnız bu ürün Çerkezköy'de üretiliyormuş. Yani Almanya veya İspanya malı değilmiş. Siparişi iptal ettim maalesef, muhtemelen Elektrolux satın alacağım.

Var mı alternatif bir bulaşık makinesi önerisi olan?

Merhaba,

n11.com alış-veriş sitesinde bir mağaza üzerinden yaklaşık 10 gün önce Profilo BM6482MA modelini sipariş verdik.
    Fakat sipariş ardından mağaza onay vererek ertesi gün bizi telefonla aradı ve ürünün geç teslimat yapılacağı, fabrikada ürünün kalmadığını söyledi (forumda araştırmalarım sonucu ürünü sipariş verdim, profilo'nun ilk alman üretimi modeliymiş)..

Derken ve beklerken..; bugün (02.11.2019) tekrar arandık ve bu sefer'de bu modelin artık gelmeyeceğini ve üretilmeyeceğini, bunun yerine BM6484XX üretimine başlandığını söyledi telefondaki mağaza yetkilisi.

Sormak istediğim şey şu; Profilo BM6484XX (Muhtemelen XX=MA) hangi ülke üretimidir?
    Bu sorunun cevabını mağaza'da bilmiyor ne yazık ki..

İnternet'te uzun araştırmalarım sonucu net bir bilgi veya kullanma klavuzunada rastlamadım.

Ardından Profilo müşteri temsilcisini arayarak durumu olduğu gibi aktarmama rağmen, onlarında bilgisi olmadığını, şayet böyle olsaydı web sitelerinde zaten yer alırdı gibi bir bilgi ile beni geçiştirdiklerini düşünüyorum.

Mağaza BM6484XX modelinin 1 hafta sonra hazır olup gönderileceğini söyledi. Kafam çok karıştı, acaba 6 taksitle satın almış olduğum bu ürünü iptal edip yerine alternatif olan Electrolux ESF5533LOX modeli mi alsam hala karar veremedim açıkçası..

Kesinlikle Türk Malı istemiyorum, bu yüzden risk almak doğru mu sizce de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AktasarimTr -- 5 Kasım 2019; 21:45:13 >

• Müsteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz nerede üretildiğini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu25

Müsteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz nerede üretildiğini.
    "Edit: Konuyu yazdıktan sonra farklı bir mağaza ile görüşüldü (Fabrika satış mağazası), üretimde olan Profilo BM6484XX modelinin varlığını doğruladı, yalnız bu ürün Çerkezköy'de üretiliyormuş. Yani Almanya veya İspanya malı değilmiş."

Bir üst model dedikleri BM6484 yerli üretim ve daha düşük özellikler barındırıyormuş, ne yazık ki müşteri hizmetleri bu makine'den bir haber olduğu için hiç bir bilgi veremedi.

Mesajınız çok yararlı oldu, teşekkür ederim.
  • Bende electrolux esf7506rox modeli var. Yıkama ve kurutmasından çok memnunum. Bu modeli bilmem ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaju waffle -- 4 Kasım 2019; 21:52:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaju waffle

Bende electrolux esf7506rox modeli var. Yıkama ve kurutmasından çok memnunum. Bu modeli bilmem ama.
    Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, karşılaştırdığım electrolux modeli daha düşük bir model olduğundan dolayı Profilo'nun en üst segment modeli olan BM6482MA siparişi verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AktasarimTr

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, karşılaştırdığım electrolux modeli daha düşük bir model olduğundan dolayı Profilo'nun en üst segment modeli olan BM6482MA siparişi verdim.

Alıntıları Göster
    Doğru bir karar vermişsiniz. Güle güle kullanın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.