Şimdi Ara

KURUTMALI ÇAMAŞIR MAKİNASI MI? YOKSA AYRI AYRI MAKİNE ALMAK MI? TAVSİYE LÜTFEN !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
16.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. 2000 TL bütçem var. çamaşır ve kurutma makinası alacağım ama aşağıda belirttiğim modeller için tavsiyeye ihtiyacım var.

Kurutmalı Çamaşır makinası için hanigisini önerirsiniz?
    1. Hotpoint-Ariston AQD970F 49ID TK KURUTMALI ÇAMAŞIR MAKİNASI
    2 Hotpoint RDPD 107617 JD TK Yeni Nesil Kurutmalı Çamaşır Makinesi
    3. Vestel AKILLI 9614 TT Kurutmalı Çamaşır Makinesi
    4. Hoover WDXA 4118AH A Enerji Sınıfı 11 Kg Yıkama 8 Kg Kurutma Kapasiteli 1400 Devir Çamaşır Makinesi

EĞER ÇAMAŞIR MAKİNASIYLA KURUTMA MAKİNASINI AYRI ALIN DERSENİZ
    Çamaşır makinası:
    1.SEG SCM 9120 T A++ 9 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi
    2. Indesit IWE 91283 SL C ECO TK A+++ 9 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Sadece kurutma için aşağıdaki modelin haricinde f/p olarak başka bir alternatif bulamadım.
    1. HOOVER DNC D913 BX-S 9 KG KURUTMA MAKİNESİ

Siz hangisini önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banderasantonio -- 2 Ocak 2018; 12:53:6 >

• araştırmmadan ben kurutmalı model aldım hemen hiç kullanmadılar kırıştırıyor diye birlikte olan performanslı olmuyor bence ayrı al, sonradan kurutma makinası aldım ben,bütçene göre iyi bir çamaşır maknası al ilerde kurutma alırsın benim fikrim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaka97

araştırmmadan ben kurutmalı model aldım hemen hiç kullanmadılar kırıştırıyor diye birlikte olan performanslı olmuyor bence ayrı al, sonradan kurutma makinası aldım ben,bütçene göre iyi bir çamaşır maknası al ilerde kurutma alırsın benim fikrim

Sizin aldığınız makinenin marka modelini ve Makinenizden neden memnun kalmadığınızı söyleyebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banderasantonio -- 3 Ocak 2018; 19:52:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Ayrı ayrı alacaktım almadım aşağıda ki ürünü aldım yaklaşık 6 aydır kullanıyorum her şeyiyle harika, makineyi kullanmak o kadar zevkli ki hanıma bırakmıyorum çamaşır işi bende artık. Yıkıyor kurutuyor her şeyi yapıyor zaten benim tek yaptığım sepetteki çamaşırları alıp makinenin kapağını açıp çamaşırı koymak ve sonra geri çıkarmak tekrar sepete koymak =)

http://www.samsung.com/tr/washing-machines/combo-wd90k6410ow/
  • Ayrı tavsiye ediliyor.Tuketim vb. de etkiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: banderasantonio

quote:

Orijinalden alıntı: yaka97

araştırmmadan ben kurutmalı model aldım hemen hiç kullanmadılar kırıştırıyor diye birlikte olan performanslı olmuyor bence ayrı al, sonradan kurutma makinası aldım ben,bütçene göre iyi bir çamaşır maknası al ilerde kurutma alırsın benim fikrim

Sizin aldığınız makinenin marka modelini ve Makinenizden neden memnun kalmadığınızı söyleyebilir misiniz?

kusura bakma yeni gördüm yurtdışındaydım , siemens 7kg yıkama 4kg kurutma olan modeli tam model ismini eve gidince yazarım , kullanmama sebeplerini çok sordum hanıma anneme kırıştırıyormuş, kızkardeşim ayrı kurutma makinasından çok memnun olduğu için bende aldım daha kurulmadı siemens w562 aldım çamaşır makinasının üzerine koymak için

• evinizde yer azsa kurutmalı çamaşır makinesi daha mantıklı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demoprazol

Merhaba

Ayrı ayrı alacaktım almadım aşağıda ki ürünü aldım yaklaşık 6 aydır kullanıyorum her şeyiyle harika, makineyi kullanmak o kadar zevkli ki hanıma bırakmıyorum çamaşır işi bende artık. Yıkıyor kurutuyor her şeyi yapıyor zaten benim tek yaptığım sepetteki çamaşırları alıp makinenin kapağını açıp çamaşırı koymak ve sonra geri çıkarmak tekrar sepete koymak =)

http://www.samsung.com/tr/washing-machines/combo-wd90k6410ow/

Selamlar,
    Bende yeni ev diziyorum, eşim kurutmalı bir çamaşır makinesi istiyor.
    20 gün geçmiş ancak durum nedir, aynı memnuniyet devam ediyor mu :)

• Selam millet

Bu beyaz eşya denen aletleri kırmızı renkli satın alsam beyaz eşya olarak sayılmazlar mı?

• slmbabs S kullanıcısına yanıt
    aynen devam.. memnunuz.
  • Ben 2 haftadır (Hotpoint Ariston Aqd1171d 49 Id Tk 11 Yıkama 7 Kurutma Çamaşır Makinesi) kulanıyorum. ilk deneyimlerimiz gayet güzel. hiç bir olumsuzluk olmadı henüz. almamdaki en önemli sebep kurutma işiyle eşimin uğtaşmak istememesi, evde yer kaplamaması vs. ayrı kurutma makinesi tüketm anlamında daha ucuz ama onun içinde evinizden yer olarak fedakarlık etmeniz gerekyor ve yıkama tamamlanınca alıp diğer makineye taşımanız lazım. Beraber olunca atıyorsunuz süre bitince alıp dolaba yerleştiriyorsunuz. media mart'tan 2000 tl'ye aldım. herhangi bir koku çamaşıra zaraar gelmesi durumu söz konusu olmadı 2 haftalık tecrübemde. işleri kolaylaştırmak adına faydalı bi ürün. hele ki kg hacmine göre fiyatıda çok uygun.
  • Merhaba,
    Mantıklı olanı ayrı ayrı almak olduğunu düşünüyorum.Ben bosh kullanıyorum ve gayet memnunum Önceliğin çamaşır makinesi olsun kaiteli birşey alki uzun yıllar verim alasın,Kurutmayıda ilerde alırsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.