Şimdi Ara

praktica tp7 tablet market sorunu kesin çözüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhabalar gunlerdır ugrasmama ragmen soruunu çözememiştim.

yine arastırma yaparken konuyla alakalı su sıtede bu sorunun cozumunu gordum ve uyguladım sımdı sorun yok cıhaz markete gırıyor tam lınk verıyorum oncelıkle :

1- http://www.andobaba.com/2012/05/16/7inch_market_updaterar-165-mb.html lınktekı proyu ındırelım sonrada :

2 --- http://www.andobaba.com/2012/06/06/tablet-programlari-nasil-yuklerim-resimli-anlatimi-yaknda-.html

sonrada bu uygulamayı dıkkatlıce ıyı okuyarak pc ye tanıtıp ımage yukluyerlım. unutmayın cıhaz tamamen acılana kadar usb kablosunu cekmeyın.!!!!!!!

herkese hayırlısı olsunnn ...

• kardeşim paylaşım için teşekkür. hallettim market var şimdi cihazda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: antbyotic

kardeşim paylaşım için teşekkür. hallettim market var şimdi cihazda :)

market yüklü olsa ne olur ki..alet asfalt6-nova-combat 3 gibi 3D oyunları oynatamıyorki..sanırım mali 400 gpu yok bunun üzerinde...
  • Senin bahsettigin tamamen farkli bir konu dostum.. 200-250 tl lik bir cihaz sonucta, dusunsene fabrika cikisinda market bile yok cihazda. ne bekliyorsunki!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşım,anlatılanları harfiyen yaptım.zaten kendi sitesindede aynı şeyleri yazıyor.fakat gel gelelim market ve gmail uygulaması yine yok.market apk sı yükledim yine çalışmıyor.sen nasıl yaptın,kendi yaptığın şekli anlatırmısın?

• Tekrar Deneyin derim Çünkü ben Sorunsuz kullanıyorum.bende aynen sitede yazıldığı gibi yaptım tekrar deneyin umarım halledersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fondox -- 9 Temmuz 2012; 15:26:45 >
  • Sen oradaki img dosyasınımı yükledin?kendi sitesindede aynı dosya var,servislede görüştüm market olmadığını söylediler.eğer başka bir img dosyası kullandıysan burada paylaşırmısın?
  • tekrar yükledim ve oldu.şu anda market var ve çalışıyor.teşekkür ederim.
  • hayırlısı olsun arkadaslar
  • arkadaşlar ben yazılımı bulamadım zaten windowsta tanımıyor bilinmeyen diyor yazılımı gösteriyorum en iyisi yüklü diyor sitesinde nereden indireceğim bu yazılımı

ARKADAŞLAR İMG DOSYASINI SİTESİNDEN İNDİRDİĞİMİZİ Mİ YÜKLEYECEĞİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 11 Ağustos 2012; 13:13:01 >
  • ARKADAŞLAR YUKARIDAKİ updateyi yükledim aletin ekranı yarım çıkıyor anlamadım nasıl iştir

kafaya bak bendeki tablet 8 inç miş şu yazılımı yükleyeyim dedim tp8 olanlar olmadı

buna göre yazılım var mı ben bulamadım yukarıda arkadaşın verdiği linkteki sitede 8 inç tabletler için olan yazılım var ama onu yüklediğimde tablet açılmıyor ekranda bozuk tv gibi karıncalanmalar oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 11 Ağustos 2012; 16:55:34 >
  • bence şu şekilde yap

önce anlatıldıgı gıbı tableti tanıt

http://www.andobaba.com/2012/06/06/tablet-programlari-nasil-yuklerim-resimli-anlatimi-yaknda-.html

sonra praktica.'nın sitesinden orjinal sürümü yükle , sonra eğer istersen gene

http://www.andobaba.com/2012/05/22/8inch_market_updaterar-166-mb.html

tp 8 için olan yazılımı yükle . umarım olur....

ama dikkatli ol yapacağın yanlış bir müdahale de cihazın açılmıyabilir.... mesüliyet sana ait

• evet bende denedim şimdilik bir sorun yok marketten uygulamarı yukluyorum
  • praktica 8.1
  • evet tesekkur ederim sayende uzun zamandır yapamadıgımı yapabildim
    bir de bu tabletlere root olayı nasıl oluyor gerekirmi bilginiz varmı
  • cep telefomumda root yapıyorum fakat tablette hiç gerek duymadım.bi ara araştırmıştım olmuyor gibi bi izlenim edinmiştim ama bullursam paylaşırım...

saygılarımla herkese İYİ BAYRAMLAR............................................................
  • cok sagol fondox iyi bayramlar...
  • benim cep i8150 samsung w bende yeni root ladım onerebilecegin bişey varmı
  • Merhaba arkadaşlar güncellemeyi yaptım fakat markete girince 'yükleniyor' yazısından sonra bağlantı zaman aşımına uğradı diyor . ne yapmam gerek yardımcı olun lütfenn
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnk_1983

benim cep i8150 samsung w bende yeni root ladım onerebilecegin bişey varmı

Kusura bakma hocam is yogunlugundan farketmedim.ozellikle tawsiye edecegim bi program yok.ben sadece hafizada ki uygulamalari tasimak amacli root attim.orjinal romu kullaniyorumda bende hem ace-wonder kullaniyorum bu arada

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.