Şimdi Ara

Powercolor HD5850 mi Powercolor HD5770x2 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler başlıkta belirttiğim gibi hangisi daha çok verim verir.HD5770x2 nin fiyatı 612 tl.
    HD5850 nin fiyatı ise 584 tl.
    Kasa ise şöyle (Crossfire daha fazla watt gerektirir diye gösteriyorum):
    http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=6382

• 5850 her zaman tek gpu sorunsuz
  • 5850 al tek gpu sorunsuz olur belki ilerde bi 5850 daha alırsın...Öyle cross yaparsın...
  • Sıfırdan giriş yapacaksanız kesinlikle single GPU HD 5850 derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mordeaur

Sıfırdan giriş yapacaksanız kesinlikle single GPU HD 5850 derim.

+1
  • tek kart daha iyi olur 5850-gtx460 düşünebilrsin
  • Yorumlarınız için teşekkür ederim fakat beyler yabancı sitelerdeki testlere baktığımda hd 5770 crossfire hd 5850 yi açık ara fark fps ile geçmiş.Ayrıca bu linkte gtx 470 ile kafa kafaya gidiyor.
    /ati_radeon_hd_5770_crossfire_vs_geforce_gtx_470_and_radeon_hd_5850,5.html
    Ayrıca Mordeaur benim gibi aynı konu açan birine şöyle bi cevap vermişsin "Evet HD 5770; özellikle anakartınızda 16x16x CF desteği olduğunu da göz önünde bulundurursak".Buna dikkat ettim birazda.
    ***Leopard*** arkadaşım sende haklısın.Şimdi 5770x2 yapıp ilerde 5850 yanına 5770 takarım diye düşündüm ama duyduğuma göre saat hızları aynı olmayan kartlar aynı ortamda bulununca performans düşüyormuş o yüzden kararsızım
  • Valla problem olur falan diyorlar ama ben baya uzun suredir karsilasmadim hatta ve hatta Adobe programlarimin hepsini hizlandirdim... nerdeyse 5970 ile es degerde sonuc aliyorum.. Hatta bazi oyunlarda geciyorum bile..
  • Towarscke sen Sapphire kullanıyorsun, His en az onun kadar edermi?25$ gibi bir fark var Sapphire ve His arasında.
  • 5850 al şimdilik canavar gibi oynarsın ilerde yetmezse performans bi 5850 daha ohhh paşalar gibi
  • Beyler bana hd5770x2 daha elverişli geliyor hem ben 14 yaşında bir gencim, 5850 yi alırsam ilerde bitane daha alamam çok masraflı çünkü.Belki 1-2 sene sonra ve o zamana kadar ati 6xxx serisini tamamlar ondan diyorum.
  • Crossfire ile devam edin.Ati artık CF profilleri bile güncelliyor.Bir ara da ''AMD çok ısınıyor'' modaydı.Şimdiki moda CF çok sorunlu.Ayrıca ''ileride 5850 CF yaparsın'' diyenler önce şunu bi düşünsünler; Acaba ne kadar sürede bir 5850, 5770 fiyatına iner ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost345

Towarscke sen Sapphire kullanıyorsun, His en az onun kadar edermi?25$ gibi bir fark var Sapphire ve His arasında.

His kotu bir marka degil ama Sapphire, "AMD-ATI'nin 1 numarali sistem ureticisi" oldugunu kutu bilgisi ve internet bilgisi olarak sunuyor.. Ben bu asamada Sapphire'in bu konuda daha tecrubeli ve koklu olduguna inaniyorum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.