Şimdi Ara

★ ★ ★ PolyPad 9716/9708 HD Kullanıcıları Kulübü ★ ★ ★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
733
Cevap
25
Favori
77.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam bende aldım nt'den cook memnunum eksigi yok fazlası var fiyatına gore cok ideal bi urun..şarj aletini nasıl temin edebiliriz acaba bilen arkadas varsa soyleyebilir mi?
  • bende tablet almayı düşünüyorum. bu üründen memnunmusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brksnr

Bende aldim beni de eklerseniz sevinirim
    Not:Ben de 9708 aldim ve Antalyaliyim
    Bende bu cihazı bugün aldım.İlk geldiğinde ayarlarına felan baktım telefon güncellemelerini kontrol ettim.Android 4.0.3 sürümü yüklü.Zaten güncelleştirme yok diye uyarı verdi.Şuan tek sorunum Youtube'da video izlerken videoları açıyor ama görüntü gelmiyor.Tam ekran yapınca görüntü geliyor.Birde Google Play Store den Youtube uygulamasını indirip deniyim dedim baktım o da hata verdi "maalesef youtube durdu".Bunlar sizin cihazınızda da varmı?Sitesinden bir yazılım yüklediniz mi?Bir yardımcı olun lütfen.

Edit:Eksik cümle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balzac61 -- 14 Ekim 2012; 15:56:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: balzac61

quote:

Orijinalden alıntı: brksnr

Bende aldim beni de eklerseniz sevinirim
    Not:Ben de 9708 aldim ve Antalyaliyim
    Bende bu cihazı bugün aldım.İlk geldiğinde ayarlarına felan baktım telefon güncellemelerini kontrol ettim.Android 4.0.3 sürümü yüklü.Zaten güncelleştirme yok diye uyarı verdi.Şuan tek sorunum Youtube'da video izlerken videoları açıyor ama görüntü gelmiyor.Tam ekran yapınca görüntü geliyor.Birde Google Play Store den Youtube uygulamasını indirip deniyim dedim baktım o da hata verdi "maalesef youtube durdu".Bunlar sizin cihazınızda da varmı?Sitesinden bir yazılım yüklediniz mi?Bir yardımcı olun lütfen.

Edit:Eksik cümle

Bakiyorum hemen youtube a

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar öncelikle uzun süredir bir tablet almak için araştırma yapıyorum.Sonunda polypad 9716 adlı üründe gözüm kaldı.Fakat bu tablet sizce nasıldır iyimidir?Yoksa bu fiyata daha iyilerini bulabilirmiyim.Cevabınız için şimdiden teşekkürler
  • Elimden düşürmuyorum okadar güzel diye bilirim şuan bile onunla cavap yazıyorum

• Teşekkürler.Peki ben bu tableti en yakın hangi mağazada bulabilirim.Kurban bayramından sonra bu tableti alıcam.Bu arada cevabın için teşekkürler
  • bende bu tabletten almayı düşünüyorum bi kaç sorum var , mesela kablosuz fare ve klavye kullanabiliyomuyuz aparatı takma yeri varmı usb yani? yada kablolu klavye fare 2si aynı anda oluyomu ve birde merak ettiğm bişe var fare takınca ekrana fare imleci otomatikmi geliyo nasıl oluyo bu tabletlerde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AslanDrogba -- 15 Ekim 2012; 11:54:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan_woLky

bende bu tabletten almayı düşünüyorum bi kaç sorum var , mesela kablosuz fare ve klavye kullanabiliyomuyuz aparatı takma yeri varmı usb yani? yada kablolu klavye fare 2si aynı anda oluyomu ve birde merak ettiğm bişe var fare takınca ekrana fare imleci otomatikmi geliyo nasıl oluyo bu tabletlerde?

Hocam sen git laptop al ne diye uğraşıyorsun ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kapat Aç Düzelir

quote:

bende bu tabletten almayı düşünüyorum bi kaç sorum var , mesela kablosuz fare ve klavye kullanabiliyomuyuz aparatı takma yeri varmı usb yani? yada kablolu klavye fare 2si aynı anda oluyomu ve birde merak ettiğm bişe var fare takınca ekrana fare imleci otomatikmi geliyo nasıl oluyo bu tabletlerde?

benim laptopum var zatende tableti hediye olarak kız arkadaşıma alıcam ve klavye olayında zorlanırsa diye bu soruları soruyorum daha önce tabletim olmadıgı içinde mouse takınca nasıl oluyo bilmiyorum.. yoksa tablet bana göre değil zaten.

Dark Evopad r9720 ile bu arasında kaldım tavsiye edicek varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AslanDrogba -- 15 Ekim 2012; 14:37:43 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kapat Aç Düzelir

quote:

benim laptopum var zatende tableti hediye olarak kız arkadaşıma alıcam ve klavye olayında zorlanırsa diye bu soruları soruyorum daha önce tabletim olmadıgı içinde mouse takınca nasıl oluyo bilmiyorum.. yoksa tablet bana göre değil zaten.

Dark Evopad r9720 ile bu arasında kaldım tavsiye edicek varmı?

İnceleme videosunda touchpad'li klavye kullanılıyor fare kendiliğinden geliyor. Aparatı takma yeri var mini usb var onu çeviriciyle usb girişli klavye ve mouselarda kullanabiliyorsunuz. Dark evopad r9720 daha iyi GPU 4 çekirdek ve pili 8000 mah alabiliyorsanız onu alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sistemin Kurbanlarıyız -- 15 Ekim 2012; 18:50:12 >

• arkadaki kamera hd video çekiyor mu ? piksel gerçek 5 mp mi?
  • Arkadaslar tabletime biraz inve kavustum ama bir sorun var gibi gozukuyor.. sorun su : tabletin kenarlari oynuyor yani ekran kasaya tam oturmamis gibi hatta ust taraf kasadan ayri duruyor tamamen.. sizce bu normal mi yoksa fabrika hatasi mi ?

• hızlıal.com dan mı aldınız?
  • Evet hizlialdan aldim ve iade etmeyi dusunuyorum.

• benimkinde de var o sorun bir forumda daha okumuşum aynı sorunu elinle bastırınca yapışıyor bence kasılmalardan meydana geliyor
  • Polypad 9716 ile IPAD2 arasında gidip geliyorum.

Aslında gönlüm sağlam marka olduğundan IPAD2 den yana.
    Fakat fiyat ve özellikler bakımından da Polypad e kayıyor.

IPAD2 de USB girişi yok, hdmi çıkışı yok, bellek kartı yuvası yok, hdd bağlantısı yok. Bunlar IPAD 2 den soğutan nedenler.
    Çünkü bir resim veya filmi usb ye atayım desem başka bir bilgisayara atıp oradan usb ye almam gerekiyor.

Polypadde bu dediklerimin hepsi var fakat ekran hassasiyeti bakımından çok fark varmı bilmiyorum.
    GPS ve Bluetooth yok diye biliyorum. Bluetooth için masaüstü bilgisayarlarda kullandığımız aparat işimi görür mü ?

Şimdi bana neden Polypad i tercih etmem veya etmemem gerektiğini söyleyebilirmisiniz?

Tşkler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cese -- 16 Ekim 2012; 15:27:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prenssoft

benimkinde de var o sorun bir forumda daha okumuşum aynı sorunu elinle bastırınca yapışıyor bence kasılmalardan meydana geliyor

bu sorun Polypad 9716 tabletlerin de mi var?
  • öncelikle yeni alan arkadaşlarımıza, hayırlı olsun güle güle kullanın

seçebildiklerimi listeye ekledim (adettendir yani )

quote:

Orijinalden alıntı: _joseph_

Arkadaslar tabletime biraz inve kavustum ama bir sorun var gibi gozukuyor.. sorun su : tabletin kenarlari oynuyor yani ekran kasaya tam oturmamis gibi hatta ust taraf kasadan ayri duruyor tamamen.. sizce bu normal mi yoksa fabrika hatasi mi ?

beni rahatsız edecek seviyede bir oynama söz konusu değil. önceki mesajlarımda da bahsettim, kasa kalitesi elbette bir ASUS veya iPad gibi olamaz, neticede uygun fiyatlı bir ürün.

quote:

Orijinalden alıntı: cese
    Polypad 9716 ile IPAD2 arasında gidip geliyorum.

bahsettiğiniz nedenler ışığında iPad sizi tatmin etmeyecektir sanırsam. yeğenimde yeni nesil iPad (3) var, ekran çözünürlüğü insanı kendinden alıyor, gerisi bahsettiğiniz gibi, kısır durumlar. ama tüm ihtiyaçlarını app store'dan hallediyor ayrı mesele...
    ayrıca, bluetooth aparatının çalışacağını tahmin etmiyorum. bir yerde okumuştum sanki, ama hatırlayamadım şuan

quote:

Orijinalden alıntı: zupper79
    arkadaki kamera hd video çekiyor mu ? piksel gerçek 5 mp mi?

hiç denemedim, gerçek olduğunu pek tahmin etmiyorum. ki, hd video çekmesini beklemiyorum. ayrıca benim için çok ihtiyaç değil. skype ile görüntülü görüşmede sıkıntı çıkarmasın yeter. onu da tecrübe ettim, normal bir görüşme yaptık. şikayet falan gelmedi

@ultrAslan_woLky: mini USB dönüştürücüyle OTG sistemi olarak 3G modem, flash disk, fare, klavye, (elektriği dışarıdan alan) HDD çalıştırabilirsiniz.

son olarak, wifi çekim gücü zayıf, yama veya custom ROM ile düzelebilecek bir sorun olduğunu düşünüyorum. herpa'ya bu konuyla ilgili bir mail atacağım. sonuçlarını sizlerle paylaşırım inşallah

• Yaklaşık 2 aydır urunu (9716) kullanıyorum. Açıkcası cok fazla soroun yaşamamakla birlikte ekran ve kasa arasındaki acılma ( sağ alt köşe de) ve genelde youtube videoarındaki cızırtılar nedniyle servisine götürdüm. 1 saat civarında serviste kalarak sorunları giderdiler. Ancak iletişimleri cok iyi değildi. Telefonda çok daha ilgililer. Biraz birbirimize sinirlendik. Ekranı yapıştırdılar. Hoparlörleri ve açma kapama dügmesini (seerviste bozuldu) değiştirdiler. 10 günlük bir urunun tamir görmesi hoş olmasa da sorunları giderdiler ve urunden genel anlamda memnunum.

En buyuk sorunu bence uzun sarj süresi ve wifi sının stabil olmaması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zagor72 -- 18 Ekim 2012; 16:44:52 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.